LordOfTürk kullanıcısının son içeriği

1. LordOfTürk

Oyunda kaldığın süreye göre vip veren sunucu var mı?

Demek istediğini tam olarak anlayamadım, sanırım 2. bir vip sistemi yapabilirler gibi bir şey demek istedin. Bu tarz bir sistem yapılırsa örneğin skylordun ismini vip yapmak gibi bir şey olacaktır tahminen. Bahsettiğin sistemde paralar sınırsız yapılabilir derken demek istediğini tam anlamadım...
  2. LordOfTürk

İki zıt şeyi aynı anda istiyorsun en azından ben öyle düşünüyorum, "op" dediğimiz şey aslında parayı ver düdüğü öttür sisteminin isim giydirilmiş halidir, ayrıca op sunucular oyuncuyu tutmak için değil çekmek için yapılır yani seni tutmaması bu sebepledir. Hileli sunucular genelde oyuncu...
  3. LordOfTürk

Oyun türü...

Bende diğer arkadaşların yazdığından farklı yazmayacağım aslında, maalesef ki bizim insanımız yeniliklere pek sıcak bakmıyor çoğunlukla, üstelik bu sorun sadece bu kuşakla ilgili değil asırlardır var olan bir problem. Burada amacım kimseye tarih öğretmek değil yanlış anlamayın, bu duruma örnek...
  4. LordOfTürk

Ölü :zombi:

Ölü :zombi:
  5. LordOfTürk

Eh işte sanırım :hmm1:

Eh işte sanırım :hmm1:
  6. LordOfTürk

Öyle bir sunucu olduğunu pek sanmıyorum en azından ben görmedim. VIP üyeliği sunucuların can damarlarından biri gibi diyebiliriz, bundan dolayı hiçbir sunucu zorunluluk/ihtiyaç olmadıkça ücretsiz vermeyecektir (çekiliş vb. hariç). Eğer illaki bir sunucuda oynamak istiyorsan, güzel bir araştırma...
  7. LordOfTürk

:cay:

:cay:
  8. LordOfTürk

Benden de hortuna hort :kahve:

Benden de hortuna hort :kahve:
  9. LordOfTürk

11 Yıllık Bilgisayara Windows 11 Kurdum ve Gün Gün Yaşadığım Hatalar

Windows 11 henüz tam bir optimizasyonu olduğu söylenemez çünkü daha geliştirici sürü yani betası bile çıkmadı denebilir. Yazılım için linux bile kullanabilirsin yani mesele biraz alışkanlık meselesi olduğu düşünüyorum, kullandığın programların hızı işletim sisteminden ziyade ram, işlemci ve hdd...
  10. LordOfTürk

Kusura bakma dostum yeni gördüm bazen gözümden kaçabiliyor mesajlar. Windows 11 şu an erken sürümlerinde olduğundan dolayı insanlar hatalar ile karşılaşabiliyor, ben henüz bir hata ile karşılaşmadım fakat bu senin karşılaşmayacağın anlamına gelmiyor maalesef. Bilgisayarında bir sorun oluştuğunda...
  11. LordOfTürk

ŞOK ŞOK ŞOK! LordOfTürk ve BalonTR Milletin Maaşlarını mı Yiyor?

@Cranky yetmiyor gibi şimdide @Bernard döndü zaten crank kesiyor millet daha fazla aç kalacak şimdi. :huh:
  12. LordOfTürk

Ben bu bilgisayar ile performans sorunu yaşamıyorum takılma vs. yok eğer ben bununla yaşamıyorsam kimse yaşamaması lazım. :D
  13. LordOfTürk

Windows 11 kullanmaya başlayalı neredeyse 1 hafta oldu, fakat hala bir hataya rastlamadım tabi bilgisayar özelliklerim sebebi ile oyunlarda pek test edemedim, Windows 11 normal kullanımda bir sorun teşkil etmiyor diyebiliriz sanırım. İnternette biraz araştırma yaptım ve Windows 11 kullananların...
  14. LordOfTürk

Bilgilendirme Üye İlişkileri & Şikayet Sorunsalları Kategori Kuralları

Üye İlişkileri & Şikayet Sorunsalları kategorisinin amacı, Satıcılar, Ticari sorunlar (firma vs.) ve Sunucular ile alakalı yaşadığınız problemleri kanıtlar eşliğinde dile getirebileceğiniz bir kategoridir. Üye İlişkileri & Şikayet Sorunsalları kategorisinde konu açarken: Kullandığınız üslubun...