Arama sonuçlarınız

1. LordOfTürk

Sunucu onayı yapan arkadaş

Silinen konularınızın birinde eklediğiniz fotoğraflar görünmüyor bozuk diğer ikisinde ise sadece sunucu içi ekran görüntüsü eklemişsiniz hali ile onaylanmamışlar.
  2. LordOfTürk

:zopa:

:zopa:
  3. LordOfTürk

:cay:

4. LordOfTürk

Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır. :kahve:

Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır. :kahve:
  5. LordOfTürk

Yardım Skyblock sunucusu 4gb ram yetermi ?

Yani demek istediğim şey oyuncular arttıkça makineniz yetersiz gelebilir ilerisi için konuşuyorum tabi.
  6. LordOfTürk

Yardım Skyblock sunucusu 4gb ram yetermi ?

İlk ay için yeterli olacaktır tahminen tabi plugin paketinizin ne kadar optimize olduğuna ve kullandığınız makine özelliklerine bağlı olarak değişir bu durum.
  7. LordOfTürk

Yardım Pixelvip ile alakalı acip yardım

Eğer luckperm kullanıyorsanız süreli vip için harici eklenti kullanmanıza gerek yok "/lp user %player% parent addtemp grupismi süre" şeklinde süreli vip verebilirsiniz ve süre bittikten sonra en son hangi grupta ise ona atıyor.
  8. LordOfTürk

Forum Oyunu Üstteki Üyeyi Cezalandır

Şahsımı hortlatmaktan idamına karar kılınmıştır. :D
  9. LordOfTürk

10. LordOfTürk

Discord sunucusununa yardım edecek birisi aranır!

Daha önce Minecraft Sunucuları için bir şablon paylaşmıştım onu kendinize göre düzenleyip kullanabilirsiniz, içerisinde kanallar ve roller dahil hepsi hazır sadece bot eklemeniz yeterlidir. Minecraft Hazır Discord Sunucusu (Şablon) | Türk Oyuncu Forumu - Gamer.Com.TR
  11. LordOfTürk

Bir gereksiz bilgi yazın.

Nefes almazsak ölürüz.
  12. LordOfTürk

Sd Kart Biçimlendirme

Maalesef yok başka aktarabileceğin bir yer.
  13. LordOfTürk

hort

hort
  14. LordOfTürk

Sd Kart Biçimlendirme

Evet silinirler tekrar telefona aktarmanız gerekiyor uygulamaları.
  15. LordOfTürk

16. LordOfTürk

17. LordOfTürk

18. LordOfTürk

Lost Ark İnceleme

Rica ederim. :)
  19. LordOfTürk

Lost Ark İnceleme

Bazı görev zincirleri var bunları yapıp beceri iksiri toplayabilirsin: - Memories of Luterra - Wondrous Find - Who's There - Wayward Son Bunun dışında Adventurer's Tome ödüllerinden veya Tower üzerinden de beceri iksiri kasabilirsiniz, sonuç olarak seviye atlamak dışında beceri...
  20. LordOfTürk

hort

hort
  21. LordOfTürk

Lost Ark İnceleme

Lost Ark İnceleme Lost Ark oldukça kapsamlı ve maceralı bir izometrik aksiyon oyunudur. Oyunun oynaması tamamen ücretsizdir. Lost Ark, geniş bir okyanus üzerinde bulunan birçok ada üzerinde geçiyor. Her adada yapabileceğiniz işler olan ve birçok görevi gerçekleştirebileceğiniz Lost Ark...
  22. LordOfTürk

Metaverse Nedir?

Hele bir gelişsin şu metaverse o zaman bakarız. :mangal:
  23. LordOfTürk

Dying Light 2 İnceleme

Dying Light 2 İnceleme Dying Light 2, aksiyon, gerilim dolu anları ve çeşitli parkur mekanikleri, geniş kapsamlı haritası, zombi kaosuyla kısacası farklı bir efsane ile karşımıza çıkıyor. İlk oyundan birkaç yıl sonra gelen Dying Light 2, efsane mekanlarda yepyeni bir kahramanın kontrolünü size...