MighTCraft kullanıcısının son içeriği

1. MighTCraft

> MighTCraft [1.8-1.18.2] ★ Etain Survival ★ IP: oyna.mightcraft.online

Yorumunuz için teşekkür ederiz, reklamımız taleplere göre düzenlecektir. MighTCraft'ta görüşmek üzere !
  2. MighTCraft

Merhabalar, dün yaşanan LAG olayı bizden kaynaklı olmayıp tamamen KEYUBU adlı hostingden kaynaklanmıştır. Discord sunucumuzda açıklama yaptık, kendilerininde sorunu çözmesi biraz zaman aldı.
  3. MighTCraft

Bu tarz yetkiyi kötüye kullanım durumları olduğunu düşünüyorsanız websitemiz üzerinden rapor edin biz yardımcı oluruz. İyi oyunlar...
  4. MighTCraft

Teşekkürler, evet sunucuyu geliştirmeye çalışıyoruz. Yorumunuz için teşekkürler
  5. MighTCraft

Evet Sunucu Seçim Lobisi 1.8 tabanlı diğer sunucuların sürümleri ayrışıyor
  6. MighTCraft

play.mightcraft.online www.mightcraft.online
  7. MighTCraft

Yardım sunucuya girip çıkınca canım ve açlığım fulleniyor

Merhabalar, Minecraft sunucumda canım ve açlığım azaldığında sunucuya girip çıkında otomatik olarak değerleri tamamen doldduruyor. 1 canım varken çıkınca can barı ve açlık tam dolmuş şekilde sunucuya katılıyorum acaba neden kaynaklanıyor. bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim :) spigot...
  8. MighTCraft

US.Mineplex.com

US.Mineplex.com
  9. MighTCraft

Servere Spawn Yapacak Pro Builder Aranıyor Yapabileceksen Konuya Dal

Kardes Bu Güne Kadar 4 Serverda Builderlik Yaptım.Fakat Yaklaşık 20 Kez MineCraft Serverlerinde Adminlik Yaptım.Skype Üzerinden Arkadaşlık İsteğini Yolladım. Şuanda Elimde 2 Adet Hub ve 5 Adet Faction Mapı Bulunmakta Ve Hepsinin İçinde Marketleri Hazır Bulunmakta !
  10. MighTCraft

Plex Bilişim

Plex Bilişim Tekrar Açıldı ! Kaliteli Hostlar İle Tekrar Karşınızdayız MineCraft Server Satışlarımız Başladı ! Bilgiler İçin Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin ! Plex Bilişim:https://www.facebook.com/plexbilisim