mitttoo kullanıcısının son içeriği

1. mitttoo

Pocket edition 0.13.1 beraber oynayalım

Kendi sv acabilen yazsin hemen geleyim !!!
  2. mitttoo

Beraber oynayalım

0.13.1 indirdim de beraber hamachi gibi oynayacak varsa ve kendi svsi varsa (sv dediğim hamachi yani bisey degil) beraber oynayalım .. 3 kisi falan iyi olur gibi
  3. mitttoo

Minecraft ta neler yapılabilir?

Arkadasimla minecraft p.e oynuyoruz ancak neler yapılabilir ? Bir liste halinde görev gibi yazabilir misiniz :D GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mitttoo

Pocket Edition da saat

Saati nereye asicam yardim pls.
  5. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

İlginden dolayi ne teşekkür etsem az . Cok tesekkurler [emoji108]
  6. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

@JakSocket bu pluginleri nasıl calistiririm oyunda. Mesela jobs plugini ? Ben suan evde değilim mobilden giriyorum da wifi olmadığı icin port acamadim. Simdiden mapı hazirliyim diyorum. Acildiginda tam olsun. GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

Senin Elinden öperim :D GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

Benim pocketmine ile actigim serverimde guzel gelisme olabilir mi?
  9. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

Ben fazla bisey beklemiyorum bro :D 2-3 kişi olsun yeter . Kafasına gore takilmalik server olsun yeter . Saol yorumun için.. GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

Hayır acmadım. Ilk defa deniyorum server açmayı. Port nasil acilir kolay bir işlem midir ? GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

10.157.128.80 19132 Arkadaslar server açtım ama siz girebiliyomusunuz bilmiyorum. Zamani olan , , işi olmayan biri bu servere girebilir mi . Lütfen Yardım edin eğer girilmiyorsa ona göre ugrasmiyim. Giren biri sandik içindeki elmas küpü alırsa sevinirim. Eger giriliyorsa ilerde o elmas küp işine...
  12. mitttoo

Aktif Minecraft Pocket Edition 0.11.1 Türk Server

Varmi bildiginiz yada kendinize ait olan boyle server plugin falan olmasada olur. GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mitttoo

Konu KİLİT!

Ad:Mithat Yaş:16 Günlük ortalama online süresi:Istenilen süre kalabilirim Oyuncularla ilgisi: Insanlar arasinda adaletli davranir , birine yaptigim iyiliği diğerine gıcık olsam bile yaparım. Komut bilgisi: az ama zaten rehberin komut bilgisi olmasi gerekmez diye düşünüyorum. İnsanları...
  14. mitttoo

Pocket Edition Pocket Mine Server Soru

Teşekkür ediyorum , plugini indirdikten sonra nereye atacagim ve wg atmak icin tahta balta mi kullanacağım? GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mitttoo

Pocket Edition Pocket Mine Server Soru

Forumda yeniyim bilmiyorum pek bir şey teşekkür ederim kardeşim GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi