mmertc kullanıcısının son içeriği

1. M

mineZ nedir(kısaca), taktikler ve orjinal mineZ İP(shotbow)

1. Si DayZ oynadım 2. Si oradaki kesinlikleden önce *Bence* diye bir ifade var. 3. Sü Hunger Games e benzer diye bir şey yok
  2. M

Bence kesinlikle yanılıyorsun. Daha önce hiç mineZ oynadın mı? Oynadıysan shotbow da mı değil mi? Birde mineZ de kuzeyde senden daha iyi bir adamı kesip iron set olmanın zevkini hiçbir server vermez.
  3. M

Merhaba arkadaşlar, belki de çoğunuz mineZ yi biliyosunuz fakat mineZ nin birçok taklit server a var. Belki de sizde bir sahte veya taklitte oynadığınız için sıkılıyorsunuz. **orjinal** mineZ nin ip: (Pre olmalısınız, 7/24 açık) eu.shotbow.net (Avrupa, daha hızlı) us.shotbow.net (Amerika) İlk...
  4. M

Hg.SplashGaming.Net - Efsane Kitli Hunger Games - 60 Adet Kit - 70 Kişilik Kapasite -

Ücretsiz yapabilir misin hokkabazı lütfen yaaYani yaklaşık olarak kaç hafta sonra ?
  5. M

Hg.SplashGaming.Net - Efsane Kitli Hunger Games - 60 Adet Kit - 70 Kişilik Kapasite -

akman255 eskiden bir türküncraft diye bir hg vardı. Senin mi eskiden olan bilmiyorum ama o serverde hokkabaz diye bir kit vardı. Vurduğun mob a dönüşüyordun. Lütfen o kiti ekleyin nolur........ Ben o kiti çooook seviyordum
  6. M

Hg abilities tamiri

Ama hepsi Vip gözüküyor ne yapmam lazım düzelmesi içinLütfen yardım et!!!!
  7. M

Hg abilities tamiri

Tamam teşekkürler bir de kitlerin hepsi vip sen buna permissionsEX koymuşsun ben group manageri biliyodum bunda nasıl oluyo ?? Bazılarının default olması lazım !?
  8. M

Hg abilities tamiri

Server restart atmıyor oyun bitince kapanıyo cmdYeni kod eklemişsin onu denememiştim yeni gördüm o kodu onu da deneyeyimTeşekkürler maplarda oldu ama yeni verdiğin kod çalışmıyordu bende spigotta yazan yere craftbukkit yazdım ve çalıştı ama konsola ne yazıcam kapanması için ?
  9. M

Hg abilities tamiri

Senin verdiğin map lar 18 taneydi ama maps.yml de 25 tane onu düzelttim birde 2 yeni map ekledim.
  10. M

Hg abilities tamiri

Çok sağol:)Yenisinde de maplar olmuyor herkesin plugin paketini tek tek deniyorum şu ana kadar kimseninkin de maplar olmadı bi bana yardım et lütfen bi yapamadım 2 aydır uğraşıyorum lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. M

Hg abilities tamiri

Link Verir Misin? Birde Kit oldu teşekkürler
  12. M

Hg abilities tamiri

Ben senin plugin paketini kullanıyorum da map lar olmuyor yani senin verdiğin maplar. Rasgele dünya yapıyor server lütfen yardım et!!!
  13. M

HG server kit ekleme

Teşekkürler sorun çözüldü
  14. M

Hg abilities tamiri

Ne yapmam gerekiyor sizce ?Ne yapmam gerekiyor sizce ?
  15. M

Hg abilities tamiri

Arkadaşlar benim bir Sorum Olucak HG serverimde eklediğim bir kitin altında bu özellik devre dışıdır yazıyor Özellik vurduğun Moba dönüşme.Bunu nasıl düzelte bilirim.