MuRaTT kullanıcısının son içeriği

1. MuRaTT

2 Builder Aranıyor|15-18 yaş|Skypeli|Saygılı

skype gel kardeş
  2. MuRaTT

SkullCraft RPG server // Asalar, Mana sistemi // Özel eşyalar // Güçler // Bosslar

pet sistemi ekleyebilirmisin güzel olur
  3. MuRaTT

Beta-Alanine RPG Server PvP-PvE Çift Orman

server kapalımı girilmiyor
  4. MuRaTT

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

live:muratbaskan2000 eklesene kardeş katip başvurusu yapcam :D
  5. MuRaTT

sa skypem live:muratbaskan2000 ekle kardeş

sa skypem live:muratbaskan2000 ekle kardeş
  6. MuRaTT

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Mesela hawilerde yeni gelenler için kuçuk zeplinler olsun orda yaşasınlar orda gelişsinler sadece buyuk zeplin kralın ve meydan falan olsun
  7. MuRaTT

live:muratbaskan2000

live:muratbaskan2000
  8. MuRaTT

skypeni ver konuslaım

skypeni ver konuslaım
  9. MuRaTT

yapabilirimde ne gibi

yapabilirimde ne gibi
  10. MuRaTT

Ailecek bekliyoruz kardeş hikayeyi fln okudum baya güzel sevdim hayal gücün baya gelişmiş #rez :DSADASDA neyse çok yakın zamanda açılırsa sevinirim hızlı olsun pls bide su bukme tarzı birşeyler yapabilirsen yap ama çok karışır bence boşver birde başlamadan önce sorular falan olsun bilgisizler...
  11. MuRaTT

ZsCraft | Silahlarla Dolu Açlık Oyunları Macerası | zscraft.nitrado.net | 1.7.X

coban_yıldızı16 ben orda küfür etmedim zaten adamlar yazacagıma anamlar yazmışım küfür deil bide yetki almak için beni kötülüyosunuz ya allah bunları görüyo ve sıraat köprüsünde bunlar değerlendirilecek.
  12. MuRaTT

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

Oyundaki adım. pvp_adam Ad:Murat Soy,Ad:Baskan Yaş(12):14 Yaşanılan Şehir:İStanbul Olgunluk(Az,Çok,Üst):çok Plugin Bilgisi(%?):/78 TeamSpeak Kullanımı:zorunluysa indiririm Skypeniz:live:buyukak_1 - Başvuru Bitişi -