[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SERVER HENÜZ TAMAMLANMADI ABONE OLURSANIZ YOUTUBEDEN KAZANDIĞIM PARALARLA ARKADAŞLARIMIN PAYINA DÜŞEN PARAYI VERMEM GEREKİYO

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar kısaca söyleyim nolur abone olun abim sıkıştırıo bni eğer abone kas diye tehdit edio bu arada bu abonelikle sunucunun hiçbir alakası yok sunucu açılımı tamamlanmaya çaalışılo işimiz uzadı biliosunuz lütfen takib edin kurtulayım :D[DOUBLEPOST=1432050576,1432037995][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Özür Dilerim Abone işi fln abimin zorlamasıydı bi anlık elimden aldı işte neyse arkadaşlar bunn serverle alakası yoktur server çalışmaları devam edio forumunda bi durgunluk farkettim bayadır yorum gelmio serveri yapıyorum tekrar belirtiyim bunu

hailleypie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kısaca söyleyim nolur abone olun abim sıkıştırıo bni eğer abone kas diye tehdit edio bu arada bu abonelikle sunucunun hiçbir alakası yok sunucu açılımı tamamlanmaya çaalışılo işimiz uzadı biliosunuz lütfen takib edin kurtulayım :D[DOUBLEPOST=1432050576,1432037995][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Özür Dilerim Abone işi fln abimin zorlamasıydı bi anlık elimden aldı işte neyse arkadaşlar bunn serverle alakası yoktur server çalışmaları devam edio forumunda bi durgunluk farkettim bayadır yorum gelmio serveri yapıyorum tekrar belirtiyim bunu
ben server acilmicak zannetmiştim

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hey Köpek Balıklarını Merak Edenler Yeni Fotoğraflar eklenmiştir diğer bölgelerin fotoğrafları eksik ve bazıları temsil o yüzden sabredin onları da eklicez yaptık ama bilyosunuz işimizi arttırmıştık[DOUBLEPOST=1432225741,1432150058][/DOUBLEPOST]Hey Köpek Balıkları Ve Paliler Hayırlı Olsun Artık Köpek Balıklarının Bineği Gardiyan Balığı Paliler İse Ocelot Ve tavşan Olucak Ocelot Hızlı Tavşan Yükseğe Zıplıo

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar İlk olarak Yeraltı Canavarlarının Reis i belli oldu B kişi @AnılcanTtk
İkinci Olarak Yeraltı Canavarlarının Buildi Bitti Fotoğrafları Ekledik.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Güncellendi İlk Rütbemiz Çıktı Katiplik Kitap Bilgisi Olan Başvuruya Bakabilir Katipin Belli Bir Maaşı Vardır.[DOUBLEPOST=1432398272,1432398233][/DOUBLEPOST]Konu Güncellendi İlk Rütbemiz Çıktı Katiplik Kitap Bilgisi Olan Başvuruya Bakabilir Katipin Belli Bir Maaşı Vardır.

MuRaTT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Hawai reisi boşsa geçebilirmiyim ?