MustafaErenOfflical kullanıcısının son içeriği

1. M

Minecraft Siteme Admin Paneli Kurmak İstiyorum

Merhabalar Dostlar Benim Bir Sunucum Varda Bunun İçin Kendi Sunucumun Sitesine Bir Admin Paneli Yapmak İstiyorum Bu Tarz Bi Script Felan Varmı? NOT : Kendi Siteme Kurucam Host Şirketlerini Karıştırmayın
  2. M

Authme Siteden Kayıt

zaten db4free.net test amaçlı hani belki ona bağlanır diye kendi mysqlim faklı istersen adnan hocam (maşallah)#1885 discorddan ulaşabilirsin
  3. M

Authme Siteden Kayıt

site authme kendi databasemde olmuyodu db4free.neti denedim en son ama yne aynı hata
  4. M

Authme Siteden Kayıt

aktif her şey sorunsuz ama bu hata çıkıyo işte eski sürümü yükledim bu seferde bağlantı zaman aşımına uğruyo (authme mysql bağlantı)
  5. M

Authme Siteden Kayıt

HappyCraft dalgamı geçiyon? yoksa hiç konuları okumadan başlıkları googleda aratıp direk yanıtlıyonmu zaten bunları yaptım olmuoy hata veriyo soruyom
  6. M

Herhangi Biyerden Bize Para ödenince oyuna komut yollama

En kolay yöntem bir site satın alman olacaktır. Gerçektenmi? Ben Nası Düşünemedim yaa Zaten Ben Siteden Değilde Uzaydan Satış Yapmayı Planlıydoum Aydınlattın Beni (!)
  7. M

Fark Etmez Bi Şekilde Olsun yeter Başvuru Yaparım Ben
  8. M

Authme Siteden Kayıt

bu videdakileri uyguladım ama olmuyo consoleda yazan şu 29.07 18:52:19 [Server] INFO [18:52:19 INFO]: [AuthMe] Enabling AuthMe v5.4.0-b1877 29.07 18:52:19 [Server] INFO [18:52:19 WARN]: [AuthMe] The hash algorithm 'MD5' is no longer supported for active use. New hashes will be in SHA256. 29.07...
  9. M

çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz (!)
  10. M

Herhangi Biyerden Bize Para ödenince oyuna komut yollamayı nasıl yapabilirim
  11. M

Süreli VIP / Süreli Komut

Oyunda Belli Bir Süre Sorna Komut Uygulanmasını nasıl yapabilirim? mesela bi komut kullandı "vip"rlü verildi peki bir süre sorna nasıl geri alıcaz mesela 30 gün sorna nasıl geri alabilrim
  12. M

Minecraft Serverda Shopier vb. Satış Sistemleriyle VİP Satma

Shopier Hesabım varda Bunda Nasıl VIP gibi Şeyler Satabilirim? Shopier Yeriner Başka Siteler Felan Olabilir Fark Etmez ama Yeterki Satış Sistemini Yapabiliyim :) NOT : Sitemiz var Script Felan Atmayın