ozanagrili kullanıcısının son içeriği

1. ozanagrili

İnternetten İndirme Yaparken Sorun Yaşıyorum

İnternetten indirme yaparken sorun yaşıyorum çözüm lazım acil ?
  2. ozanagrili

test çözme uygulaması ?

Kankam normalde rakibimsin ama yine de öğrencinin halinden öğrenci anlar haha J inan bazen evde bile defter kitap açası gelmiyor insanın yattığı yerden bi göz gezdirmek bile aslında bi adım öteye götürebiliyor sana indir.com un testçöz uygulaması var onun linkini paylaşayım seninle bi bak...
  3. ozanagrili

Öneri?

Mobilde oynamaktan keyif aldığım bazı oyunları pc üzerinden de oynamak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?
  4. ozanagrili

CS GO için bu pc nasıl ?

Casper Excalibur G911 bence o paralara bu makine fazlasıyla işini görür.
  5. ozanagrili

Şu Telefon Nasıl ?

Beyler bi telefon alcaz 128 gb 5000 mah falan yeni çıkmış nedersiniz bu fiyatlara ? Casper VIA E30 Plus | Fiyat ve Özellikleri | Casper Telefon
  6. ozanagrili

Gta Türk'ü İndireceğim Bir Yer

Dostlar gta türk oynamak istiyorum ama bir yerden indirdim bilgisayara virüs girdi zar zor kurtardım sizce gta türkü nerden indireyim güvenilir bi yer önerirmisiniz ?
  7. ozanagrili

DDOS korumalı WP hosting Önerileri??

Arkadaşlar kurumsal sitelerime gelebilecek saldırılara karşı korumalı olacak, teknik desteği her daim olacak, ulaşılabilir güvenli bir hosting tavsiyesi istiyorum sizden. Bu konu benim için önem arz ediyor yardımınızı beklerim
  8. ozanagrili

Yardım Monitör Tercihleri

arkadaşa da söyledim birlikte siparişini vermiştir excalibur 24.5 monitör aldı o da. Bazı monitörleri biliyorsun ölü pikseli hz kaybı falan olabiliyor. Bu beklediğimden daha iyi geldi açıkcası hdr10 var bunlarda renkler baya canlı çözünürlük de 1920-1080 tabi karar senin o fiyatlara farklı...
  9. ozanagrili

Yardım Monitör Tercihleri

şimdi alacağın monitör için nasıl bi kullanım yapacağına bağlı ilk buna karar vermen gerekiyor. Karar verdin mi nedir oyun mu iş mi bütçe nedir
  10. ozanagrili

Araba Oyunu İndirmek İstiyorum

Steamden ücretsiz oyunlara göz atabilirsiniz :)
  11. ozanagrili

Daha Yeni İzledim

link atar mısın izleyelim
  12. ozanagrili

Sınırsız Hosting ?

Herkese merhaba. Arkadaşlar hosting firmamı değiştirmek istiyorum. Mesai saatleri bitti mi kapatıyorlar telefonları. Yani karşımda muhattap bulmak istiyorum sorunlarımı çözmek için falan. Wordpress hosting alacağım yani herhangi bir disk alanına veya aylık trafiğe takılmak istemiyorum bu yüzden...
  13. ozanagrili

Windows server 2019 ve 2022

Çok teşekkür ederim sorularıma cevap verdiğin için. Windows server 2022 özelinde aklımda tamamen bazı şeyler oluştu ve güncellemek gerektiğini düşünüyorum :)
  14. ozanagrili

Bu özellikler geliştirilmiş demek ki. Benim için en önemlisi güvenlik tabi şirket için. Azure olayını bi açar mısın?
  15. ozanagrili

Arkadaşlar merhaba. Şirketçe kullandığımız Windows server 2019 var. 2022ye geçmek için çok kararsızız. Sizce burada nasıl bi işlem yapalım? 2022 özellik bakımından 2019dan farkı nedir? Bilgisi olan arkadaşları aşağıdaki yoruma bekliyorum.