Prefer kullanıcısının son içeriği

1. Prefer

Şu an üzerimde Naruto tişörtü var desem?

Şu an üzerimde Naruto tişörtü var desem?
  2. Prefer

Evet değerli dostlar mutlu yıllar... Ara sıra minecraft oynama perilerim hala geldiği için...

Evet değerli dostlar mutlu yıllar... Ara sıra minecraft oynama perilerim hala geldiği için sunucu açmayı düşünüyorum. Eski AxiTR hatırlayanlar var mıdır bilemem 1.3.2 zamanları gibi. Ben finansal olarak yardımcı olacağım, aradığım ortakta pluginlerden ve sunucuyu nereden açmalıyım vs. bu...
  3. Prefer

◉ Dekat (100 puan) Forumdaki onuncu yılınız, nice on yıllara! Bir dilek hakkım olsa... 10 sene...

◉ Dekat (100 puan) Forumdaki onuncu yılınız, nice on yıllara! Bir dilek hakkım olsa... 10 sene önce ki sunucuların tekrar açılmasını isterdim, çok özledim...
  4. Prefer

ne bu? yeni mi çıktı. "HİLELİ OPFACTİON"

ne bu? yeni mi çıktı. "HİLELİ OPFACTİON"
  5. Prefer

Yepyeni Türkçe Seslendirilmiş Korku Haritası - MUSALLAT

bunu oynadım yardım etmek istiyorum dedim harita yapıyosan
  6. Prefer

hala harita yapanlar var mı??

eskiye nazaran eskiden bahsettiğim 5 sene öncesi.. daha az harita yapılıyor gördüğüm kadarıyla harita yapan varsa yapan ekip varsa katılmak isterim.
  7. Prefer

Yepyeni Türkçe Seslendirilmiş Korku Haritası - MUSALLAT

hala harita yapıyorsanız yardım etmek isterim
  8. Prefer

vay be zaman su gibi akıp devam etmiş..

vay be zaman su gibi akıp devam etmiş..
  9. Prefer

WAR {MMORPG} Sınıflar <> Zindanlar <> Birlik <> Grup <> Açık Dünya %99 Emek

rezillik.. 2017 de açılmış konu hala hiçbir şey belli değil :d klişe türk gelişememiş beyin heves sunucusu daha.. foruma her girdiğim-de böyle bi sunucu görürüm sekmez.
  10. Prefer

Topluluk Ürünü 7 Kule Bölgesi {Yepyeni Bir Epik Macera Haritası} Türkçe Seslendirme Ve Dev Haritasıyla Sizlerle

cami arkasında ki bloğu bulamadım nerde ya söyleyin sıkılmaya başladım bulunmuyooo içindeki-ni buldum
  11. Prefer

nası gidiyo hayat? Ben barista olma yollarında ilerliyorum... Bulaşıkcıyım şu an.

nası gidiyo hayat? Ben barista olma yollarında ilerliyorum... Bulaşıkcıyım şu an.
  12. Prefer

LeadCraft <|> Türkiye'nin En İyi RPG Sunucusu <|> Metin2'nin Minecraft Versiyonu ! <|>

bıktım la bu pek yakında, çok yakında-dan açın işte ne bekletiyonuz 2 hafta sonra açamıcanız zaten
  13. Prefer

sıkılmayıp yılmayıp bıkmayıp yok kapalı beta yakında yok sunucu yakında yok yan yattı çamura...

sıkılmayıp yılmayıp bıkmayıp yok kapalı beta yakında yok sunucu yakında yok yan yattı çamura battı sıkılmadan devam ediyosunuz eskiden de böyleydi bura bi tane istediğim gibi sunucu açılmadı hiç mi insan geldiği yeri özlemez jenerasyona/popüler kültüre ısrarla devam etmek ister..
  14. Prefer

Çekiliş Küçük bir Yılbaşı Çekilişi!

Katılıyorum. yeni yıl umarım ölmem