RedGoats kullanıcısının son içeriği

1. R

RedGoatGame(RGG) Oyun Yapımı İçin Ekip Üyesi ARIYOR!

LinkedIn'e giriş yaptık güzel tavsiye idi sosyal yönümüz biraz zayif maalesef farkındayım, bunun icinde çalışacağız, logomuz tabii ki var en kısa sürede yükleyeceğim. Teşekkürler....
  2. R

RedGoatGame(RGG) Oyun Yapımı İçin Ekip Üyesi ARIYOR!

Merhaba Sevgili Arkadaşlar, Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim. Arkadaşlar uzun yıllar Avrupa'da oyun sektöründe yer alan ve çeşitli firmalarda tecrübe yaşayan Türk asıllı bir oyun geliştiricisiyim bu konuda birçok iş için takımlara ve şirketler lead, müdürlük ve yardımcılik konumunda...
  3. R

Aaa çok teşekkür ederim

Aaa çok teşekkür ederim
  4. R

Birde sizce bu forumda animasyoncu bulma ihtimalim nedir ?

Birde sizce bu forumda animasyoncu bulma ihtimalim nedir ?
  5. R

Hmm mantıklı peki oyun geliştirme kısmı neresi

Hmm mantıklı peki oyun geliştirme kısmı neresi
  6. R

Hoş bulduk teşekkür ederim ️

Hoş bulduk teşekkür ederim ️
  7. R

RedGoats ekip üyesi sözleşmeli ekip üyesi arıyor!

Arkadaşlar buraya çok umut bağlamadan göndermiştim belge veya başka bir şey isterseniz yardımcı olmaya çalışırım lakin gizlilik sözleşmesi olduğu icin ekibi üzmek istemedim zaten ciddi hayatımda ilk defa buraya yazıyorum kendimi tanıtayım win98 de yazıcı oyunları yapan ve devamında ekibini...
  8. R

RedGoats ekip üyesi sözleşmeli ekip üyesi arıyor!

Merhaba , Öncelikle herkese sağlıklı günler ve iyi forumlar. Arkadaşlar uzun yıllar Avrupa'da oyun sektöründe yer alan ve çeşitli firmalarda tecrübe yaşayan Türk asıllı oyun geliştiricisi ekibin Türkiye'de yeni bir kararla Red Goats Game kurarak bu sektöre ilgili becerikli ekip üyesi arıyor 6...
  9. R

oyun yapımcısı

oyun yapımcısı