semihyilmaz9 kullanıcısının son içeriği

1. S

Authme Siteden Kayıt Olma Giriş ve Şifre Değiştirme Hazır Script.

arkadaşalr şööyle bir sorunum var Incorrect integer value: 'KullanıcıAdıml' for column 'username' at row 1
  2. S

Authme Siteden Kayıt Olma Hazır Script

Arkadaşlar Bırakın kayıt olmayı bne onuda deneyemiyorum burda verilen authme ayarlarını yaptım serveri başlatıyorum msql baplanma felan biraz beklio sonra oto dünya kayıt ediyor diyip stop verior sebebi nedir yardımcı olurmusunuz
  3. S

Skyblock Özel Vİp Adası

Arkadaşlar Skyblockta Son oyuncu gibi özel vip adası yapmak istiyorum birde madem konu açtım vip kiti yaptımda örneğin 30k para versin vipe para vermeyide nasıl halletcğeimi yazarsanız sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ediyorum çok araştırdım herhangi bir konu yok bununla iligli yada ben...
  4. S

Skyblock 3 adet İstek

EndermanSteve Bulamadıgım İçin buraya sizlere başvurdum mesaj sayımdan anlıyabilirsin
  5. S

Skyblock 3 adet İstek

peki ekliyorum skype bu arada verdiğin pl paketi link kırık kardeş EndermanSteveKonu Güncel Arkadaşalr Hala Bİr Çözüm Yok
  6. S

Skyblock 3 adet İstek

Arkadaşlar Skyblock Serverim Var Fakat İçinde Vipler İçin Özel Ada olsun Spawnerler Kırılıp eline gelsin bunu sadece vipler yapabilsin ve son olarakta bir Skyblock[Plugin] Fakat bu skyblock pluginde visit sistemi olması gerekior chest shop kurduklarında başakları visit atıp alabilmesi için konu...