Sigorta kullanıcısının son içeriği

1. S

a

valla öyle ya
  2. S

a

Sunucuyu açsın hadi eyvallah bide admin :d
  3. S

a

a
  4. S

Çift ekran

Merhaba arkadaşlar bende 2 tane vga lı monitör var elimde de dp ve hdmı çıkışlı bir ekran kartı var ben hdmı dönüştürücü ile vga lı monitörüme bağlıyorum bu sırada dp dönüştürücü alıp diğer monitöre taksam görüntü alabilir miyim ? ikisinde de aynı görüntü mü alırım yoksa bir kesebilir miyim ...
  5. S

Tadında Bir Survival Server // Yeni Açıldı // Adaletli anormal pluginsiz gerçek survivalın tadını tat! MC 1.14.4

çektiğiniz resimlerin ne resmi anlaşılmıyor yolun resmini çekmişsiniz :d konu tasarımı geliştirilmeli başarılar
  6. S

Minecraft

karşılığında ne alıyoruz ?
  7. S

Bağış

ne için bağış alıyorsun ? ne kadar miktar lazım
  8. S

Ortak,Builder alımı

güncel
  9. S

King.Batihost.Net | OPSkyblock ve Emek Skyblock Sunucusu +30 Aktif Oyuncu 20 GB RAM | 3 Aydır Açık | ( Edit, GünlükÖdül, EditMarket, Coin, Adafly )

maplare felan bakılırsa güzel bir sunucu lakin böyle bir güzel sunucuya konu tasarımı yetersiz kalmış
  10. S

Ortak,Builder alımı

HAHAHA ne kadar komik bir yorum ya aman Allahım ya :d
  11. S

Ortak,Builder alımı

bu konuda katılıyorum
  12. S

Ortak,Builder alımı

kaç kere sunucu açtınız ? tecrübeniz varmı ileride maddi destekte bulunabilir misiniz?
  13. S

Ortak,Builder alımı

Sunucumuza girmeden önce lütfen dorum üzerinden formu doldurun discord üzerinden haber verilicektir.
  14. S

Ortak,Builder alımı

Sunucumuz keyubudan alınmıştır 2 gb ram vardır işler bitince 5 6 gb kadar çıkarılıcaktır Merhaba arkadaşlar survival sunucu açmayı düşünüyorum bu konuda baya başarılıyımdır deneyimim vardır. Sunucuma maddi ve manevi açıdan destek olabilecek ortak arıyorum ayriyetten bir adet builder alımımız var...
  15. S

Silinmiş Server

Tek başıma kendimde sunucu hazırlıyorum ve çok kaliteli oluyor 82/82 çektiğim günleri hatırlıyorum ve bunları kendi başıma yapıyordum build, konu tasarımı,pluginler tek bir kişi bile olsa özen göstermeden sunucu açmak mantıksız. Minecraft text sitesinden felan yazı tasarlarak daha güzel...