SLAYER6565 kullanıcısının son içeriği

1. S

İstek Survival Serveri İçin Logo Tasarımı

Survival serverim için logo tasarımı yaptırmak istiyorum ! root.exe#3793 eklerseniz konuşabiliriz
  2. S

[1.16.3] DotaNW.keyubu.com > DotaNetwork > Kanlı ay | Mevsimler | Çantalar | Özel takas sistemi | Klanlar | Para çeki | Xpbottle | Kasalar

Güncelleme V0.5 -Meteor Eventi Eklendi 1 saatte bir dünyaya meteor düşecek (epik itemler var şşş) -Mevsimler güncellendi türkçeleştirildi stabil hale getirildi -Yepyeni kanatlar eklendi çok havalı dostum -Viplere yönelik özellik güncelleştirmeleri yapıldı -Bugün saat 15:00'da Covid-19...
  3. S

[1.16.3] DotaNW.keyubu.com > DotaNetwork > Kanlı ay | Mevsimler | Çantalar | Özel takas sistemi | Klanlar | Para çeki | Xpbottle | Kasalar

KASALAR! Sunucumuzda bir sürü kasa var ve sürekli eventler gerçekleştiği için bunları elde etmek çok kolay GÖREVLER! Sunucumuzda tonla görev var bu sayede para kazanmanız çok kolay olacak. BACKPACK'LAR! Sunucumuzda her biri ayrı özellikli olan çantalar bulunuyor keşfet! MEVSİMLER! Sunucumuzda...
  4. S

İstek 1.16.x survival plugin paketi aranır.

Arkadaşlar anlayışlı bir ekip bulduk cevaplarınız için çok sağolun seviliyorsunuz <3
  5. S

İstek 1.16.x survival plugin paketi aranır.

Başlıktada gördüğünüz gibi 1.16.x survival plugin paketi arıyoruz fiyatı uygun olursa görüşebiliriz.
  6. S

Yardım VİP için öneriler

Cevaplarınız için teşekkürler -Onuuk dediklerini yapacağım teşekkürler -Youtube kanalım yok yinede teşekkürler
  7. S

Yardım VİP için öneriler

Merhabalar forumgamer ailesi öncelikle survival sunucum olduğunu belirtmek isterim sorum şu; Sunucumda vip üyelikler mevcut(vip, vip+ , mvip vb.) ancak vip üyeliklere ne gibi avantajlar ekleyeceğimi bulamadım bu yüzden size sormak istedim Sizce vip üyeliklerine ne gibi avantajlar vermeliyim...