Yardım VİP için öneriler

SLAYER6565

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.16
Merhabalar forumgamer ailesi öncelikle survival sunucum olduğunu belirtmek isterim sorum şu;

Sunucumda vip üyelikler mevcut(vip, vip+ , mvip vb.) ancak vip üyeliklere ne gibi avantajlar ekleyeceğimi bulamadım bu yüzden size sormak istedim
Sizce vip üyeliklerine ne gibi avantajlar vermeliyim?
Vip avantajlarını önerirken plugin ismide verirseniz çok sevinirim
Esenlikle kalın.

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence survival sunucularda viplere çok bir özellik verilmemeli. Bir kerelik item verilmeli, para verilebilir çok az. Kozmetikler varsa onları verebilirsiniz. Tag/Prefix zaten veriyorsunuzdur. Rütbe sisteminiz varsa rütbelerini yükseltebilirsiniz. Oyunun gidişatının ciddi bir şekilde etkileyecek fly vs gibi komutlar verilmesine karşıyım.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Server içinde yetki ve ayrıcalıklı discord rolleri verebilirsin.Veya ünlü bir yerde tanıtım veya youtube kanalın varsa onları videoya çıkarma şansı yapıp,onlarla vakit geçirebilirsin.

SLAYER6565

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cevaplarınız için teşekkürler

-Onuuk dediklerini yapacağım teşekkürler
-Youtube kanalım yok yinede teşekkürler

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Merhaba @SLAYER6565,
@Onuuk dediği gibi Survivalda "fly" verilmesi kadar saçma bir durum görmedim bu tabii ki benim has düşüncem.
  • Kit verebilirsin. Sen tabii ki vereceksindir fakat yüksek bir şey olmaması gerekir bence genel şartlar altında en yüksek ne yapılıyor p5 mi sende direk p5 verebilirsin böylelikle ona kolaylık sağlamış olabilirsin. Bu tabii ki en yüksek vip için en düşük vipe mesela vip için sadece elmas, demir, zümrüt vb. verebilirsin.
  • Biraz concon tarzına kaçabilir belki ama bir kent düzenleyip oradan arsa verebilirsin veyahut dersen ben concona kaçmak istemiyorum ormanda viplere özel bir ev tasarlayıp oyuncunun belirlediği kısma schematic ile ev koyabilirsin.
  • Klan sisteminiz varsa VIP lere özel klan schematiği oluşturup bir kale verebilirsin.
Aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Daha fazlası gelirse eklemeler yaparım.