sonerkrblt kullanıcısının son içeriği

1. sonerkrblt

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

En kısa zamanda gelicem sınav haftamız ama sınav haftamız bitsin ondan sonra giricem söz
  2. sonerkrblt

Mod Ve Hatalardan Anlayanlar Yardım Etsin Lütfen!

mod paketini bana at bende oynuyum canım sıkıldı nerden indirdiysen likini atatarmısın ?
  3. sonerkrblt

a nydimension mod ve timber silmen lazım beni dinlemedikce daha cok ağlananydimensionmod
  4. sonerkrblt

modlar cakışmış ichun adlı ikitane var biri silmen lazım diyor tiber modu sil hata vermiş tiber mod silmen lazım
  5. sonerkrblt

Herobrine mi?

cadının evine herobrine yapısı diyen akllı arkadaşlarım oyunun hakkında araştırma yapmadınız mı ? :D
  6. sonerkrblt

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Başvuru formu (Rehber, Reklamci, Mimar, Moderator) İsim:soner Yaş:14 Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Mimar Tecrübeleriniz:rehberlik ve admin Günlük online süresiniz:8-6 saat Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: sevgili,saygılı,hoşgörülü Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için)...
  7. sonerkrblt

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

ne yazcam basvuru için örenek alabilirmiyim :alay: nasıl başvurucam örnek yazarmısın
  8. sonerkrblt

başvuru nasıl yazcam örnekle anlatırmısın ?

başvuru nasıl yazcam örnekle anlatırmısın ?
  9. sonerkrblt

Vander v2 - Vahşi Batı [Açık]17:00'da

ip nerde yardımcı oluranız sevinirim :VV::alay::VV:
  10. sonerkrblt

hexxsit serveri biliyormusun

hexxsit serveri biliyormusun
  11. sonerkrblt

malesef

malesef
  12. sonerkrblt

[IMMORTALS] AntiHile - Kale Savaşları - TnT Yenilenme - Top15 - Cannon - VIP Çekilişleri - TS3

:D iyisallah acılır iyiye benziyor x-ray yoksa tabibu arada pelerin nasıl yapılıyor bilen varsa özelden yazsın konuyla alakası yok ama neyse :p:p:pacmişlar commonsw 2 kisi var gelin artık :d
  13. sonerkrblt

Kız Erkek Fark Etmez Benle Survival Oynuyacak Varmı? Skypeli

server kurduysanız ip atında bizde girelim -_-