Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu (Rehber, Reklamci, Mimar, Moderator)
İsim:soner
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Mimar
Tecrübeleriniz:rehberlik ve admin
Günlük online süresiniz:8-6 saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: sevgili,saygılı,hoşgörülü
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):

Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:o resmi ben yaptım biraz az gibi görüne bilir serverde daha iyisini yapabilirim
[DOUBLEPOST=1430040233,1430037687][/DOUBLEPOST]düzeltiyorum moderator olcam[DOUBLEPOST=1430040344][/DOUBLEPOST]
kardeş cevap yazsana ! :(
Resimlerin görünmüyor.

İsim:Yusuf Buhari
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Faraketmiyor.
Tecrübeleriniz: Baya Tecrübem Var her şey Hakkında Bilgim Var.
Günlük online süresiniz: Haftalık Online Sürem 25-26 Saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Sevigili :D
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):-)
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Beni Tanımanız Gerekkk

Şu başvuruna gösterdiğin özen ile seni alamam. Daha ciddi oyuncular arıyorum rehberlik için.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Anlayamadım :/ Ciddi Derken Ciddi Olabilirim. Karakter Değiştirebiliyorum Huylu Huyundan Vazgeçmez Ben Huylu Değilim Farklıyım.
Yukarıya İsim kısmını doğru yazmışsın, Yaş: yazan yere de soyadını yazmışsın. Onu bıraktım niye caps ile yazdın, niye kırmızı :emin:

Yusuf_Karakuş

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ya genelde isimden sonra soyisim olur ya
:D fazla dikkat etmemişim ve kırmızı okunuşu kolay olsun diye ve dikkat çeksin mavide olur Yaşım 16
:D

DarkAnqel34

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
dostum bu sw tutmasa sorun [1.8] 1.7 yap bak dolcak 20.000 kişi gelmiş 50 kişi gelir yani sw ye

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
dostum bu sw tutmasa sorun [1.8] 1.7 yap bak dolcak 20.000 kişi gelmiş 50 kişi gelir yani sw ye
Server zaten tutmasa 11 aydır açık olmazdı dostum. Diğer konuya gelirsek eğer, 1.7 dönmem çünkü ben günceli severim. Geçmişte yaşamak tarzım değil :)

Finnar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ki 1.9'a geçmek için gelmesini bekliyoruz :D

Roxan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dedikleri gibi, %100 emek sunucu. Severek oynuyoruz. :]

Finnar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server son 1 ayda seviye atladı diyebilirim. İster lag seviyesinin neredeyse 0'a inmesi olsun, isterse de yeni pluginler sayesinde serverın daha pratik olması olsun, kesinlikle büyük bir ilerleyiş kaydedildi ve bu kendisini günlük online oyuncu sayısında da göstermektedir. Şöyle ki son 1 haftada oyuncu tutumu sayısının artmasına ragmen bazen girememekten korktum diyebilirim :D

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
server son 1 ayda seviye atladı diyebilirim. İster lag seviyesinin neredeyse 0'a inmesi olsun, isterse de yeni pluginler sayesinde serverın daha pratik olması olsun, kesinlikle büyük bir ilerleyiş kaydedildi ve bu kendisini günlük online oyuncu sayısında da göstermektedir. Şöyle ki son 1 haftada oyuncu tutumu sayısının artmasına ragmen bazen girememekten korktum diyebilirim :D
Teşekkür ederim, daha da iyileşecek