SquareFox kullanıcısının son içeriği

1. SquareFox

Kaldırır mısınız!

Görüşünüz ve yorumunuz için çok teşekkür ederiz :)
  2. SquareFox

Kaldırır mısınız!

.
  3. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Çok teşekkür ederiz fikrinizi söylediğiniz için :)
  4. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Kontrol ettim efendim fakat sorun sanırım sizde VPN falan kullanıyor olabilirsiniz. Sizden başka birçok kişi sunucuya girebiliyor bir tek siz giremiyorsunuz.
  5. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Türkçenize laf etmedim sadece yanlış kullanıyorsunuz öğrenin dedim bunu demek saygısızlık mı oluyor anlamadım. Ayrıca offline bir ekip değiliz elimizden geldiğince discord, panel, telefon ve sunucunun içinde olup her şeyi izleyip takip ediyoruz içiniz rahat olsun. Sizi de ezmeye çalışmıyorum...
  6. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Birincisi arkadaşım ülkedekinlerin değil ülkedekilerin :D ikincisi lütfen bi sunucu açtığın zaman davet et bi bakıyım sunucuna :) Bu yaptığımız ayrımcılık değil gayet her TR sunucusunun yaptığı bir şeydir.
  7. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Başka ülkeden bot saldırıları veyahut türkçe hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar geldiği için sunucuda oyuncu kaybı oluyor önceki sunucularımda bunu net gözlemledim. Bu yüzden ayrımcılık olarak adlandırabilirsiniz türkler dışında birisinin gelmesini istemiyorum siz de arada kaynadığınız için...
  8. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Görüşlerinize saygılıyız fakat keşke işi kişiselleştirmeseydiniz. Bu yaptığınız yorum direkt kişisel bir kötüleme yorumudur eski faction sunucular artık yok maalesef ben de çok isterdim öyle olmasını hatta çokta çabaladım öyle yapmak için bilmem ama belki farketmişsinizdir. Eğer düzgün bir...
  9. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

:D Oyuncu tavsiyesi bile vermişsiniz bizi tercih ettiğinizi görmek bizi çok mutlu etti iyi oyunlar.
  10. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Çok teşekkür ederiz görüşleriniz bizim için oldukça önemli yaptığımız işi sevdiyseniz ne mutlu bize.
  11. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

Görüşünüz için çok teşekkür ederiz.
  12. SquareFox

Yenisi açılıcak konunun

.
  13. SquareFox

Emek-Yarı OP Faction | Zor Bosslar | Yepyeni Sistemler | İçki-Kumar-Ganimet | Sen Yoksan Bir Eksiğiz >> mc.squarefox.org

:) Eğer küfürbaz, yalancı, hırsız, çıkarcı vb... gibi bi insan değilseniz tabii açık.
  14. SquareFox

Emek-Yarı OP Faction | Zor Bosslar | Yepyeni Sistemler | İçki-Kumar-Ganimet | Sen Yoksan Bir Eksiğiz >> mc.squarefox.org

Beğenmenize gerçekten çok sevindik, sizler için çabalıyoruz.