Styloideus kullanıcısının son içeriği

1. Styloideus

SwaylineCraft-|9 Farklı Boss|-|Köylü Takası|-|Kutu Sistemi|-|Pet Sistemi| swayline.nitrado.net

SwaylineCraft Faction Sunucusu Çoğu Serverde olduğu gibi ana para kazanma yöntemi hammaddedir.Olur ya, maden kazarken zamanın ne kadar hızlı geçtiğini anlamazsınız diye hammaddemize saat ekledik ! Fakat siz maden kazmaktan sıkılmayın diye oyunculara özel tarla yaptık./warp tarla'dan tarla...
  2. Styloideus

Arsalarda Fly Skripti-Komutsuz

tavsiyen için teşekkürler,teleport eventini denedim fakat şey sıkıntısı çıktı oyuncu başka worlddeyken plotme worldüne ışınlandığında açılmıyordu.plotme worldündeyken tekrar plotme worldüne tplendiğinde açılıyordu onu çözemediğim için on move on kullandım. Yeni oyuncular arsalarda fly...
  3. Styloideus

Arsalarda Fly Skripti-Komutsuz

Merhaba arkadaşlar yaptığım küçük bir skripti paylaşmak istedim.Baya bir skript inceledim arsalarda fly ile alakalı fakat neredeyse hepsi /uç /fly tarzı komutlar gerektiriyordu.Ben de oyuncuların komut yazmadan fly alabilecekleri bi skript yazdım. *İlk satırdaki grass or cobblestone ifadesini...
  4. Styloideus

[1.7.x] SwaylineCraft| Köylü Takası | 9 Farklı Boss | Pet Sistemi | swayline.nitrado.net

Eksik ya da kötü olan yer neresi hocam eğer belirtebilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz.Eksikleri tamamlamak isterim.
  5. Styloideus

[1.7.x] SwaylineCraft| Köylü Takası | 9 Farklı Boss | Pet Sistemi | swayline.nitrado.net

SwaylineCraft Faction Sunucusu Çoğu Serverde olduğu gibi ana para kazanma yöntemi hammaddedir.Olur ya, maden kazarken zamanın ne kadar hızlı geçtiğini anlamazsınız diye hammaddemize saat ekledik ! Fakat siz maden kazmaktan sıkılmayın diye oyunculara özel tarla yaptık./warp tarla'dan tarla...
  6. Styloideus

SwaylineCraft Geri Döndü!-|9 Farklı Boss|-|Köylü Takası|-|Özel İtemler|-swayline.nitrado.net

7. Styloideus

[1.7.x] SwaylineCraft| 8 Farklı Boss | Köylü Takası | Özel İtemler | swayline.nitrado.net

8. Styloideus

Warpta Server Çöküyor !

Anladım, teşekkürler
  9. Styloideus

MyThicMobs!

Rastgele boss spawnlama sorunu çözülmüş bir mythic mobs var bende 9-10 farklı boss-mob skiller vs vs yakında paylaşıcam
  10. Styloideus

SwaylineCraft- |Pet Sistemi| - |Bosslar| - |Şans Kutuları| - |Köylü İtemleri|

SwaylineCraft Faction Sunucusu IP Adresimiz : 46.20.1.98:1151 Serverimiz yeni açılmış olup,şu an 40 kişiliktir.Lafı uzatmadan serverimizi hem fotoğraflarla hem de açıklayarak anlatalım. -Faction(Klan) komutlarımız artık türkçe ! /klan bilgi /klan bilgi2 /klan bilgi3 -Çoğu Serverde olduğu gibi...
  11. Styloideus

Warpta Server Çöküyor !

Boss'un binasına yaklaşınca çöküyordu server,world editle bile silemedim ben de uzağa taşıdım düzeldi sanırım, MythicMobs kullanıyorum
  12. Styloideus

Warpta Server Çöküyor !

Arkadaşlar merhaba, serverimde bosslar için kullandığım bir warp vardı fakat oyuncular o warpa gittiğinde server çöküyor neden olabilir chunk hatası vs mi ? konsolda verilen hata bu şekilde ; [11:59:34] [Server thread/ERROR]: Encountered an unexpected exception...
  13. Styloideus

SwaylineCraft - ||Bosslar|| - ||Özel İtemler|| - ||Pet Sistemi|| - ||Oitc|| - ||Şans Kutuları|| -

SwaylineCraft Faction Sunucusu IP Adresimiz : 46.20.1.98:1151 Serverimiz yeni açılmış olup,şu an 40 kişiliktir.Lafı uzatmadan serverimizi hem fotoğraflarla hem de açıklayarak anlatalım. -Çoğu Serverde olduğu gibi ana para kazanma yöntemi hammaddedir.Olur ya, maden kazarken zamanın ne kadar hızlı...
  14. Styloideus

SwaylineCraft |Pet Sistemi|-|Kutular|-|Bosslar|-|Özel itemler|-|İlgili Adminler|-|OITC|

SwaylineCraft Faction Sunucusu IP Adresimiz : 46.20.1.98:1151 Serverimiz yeni açılmış olup,şu an 40 kişiliktir.Lafı uzatmadan serverimizi hem fotoğraflarla hem de açıklayarak anlatalım. -Çoğu Serverde olduğu gibi ana para kazanma yöntemi hammaddedir.Olur ya, maden kazarken zamanın ne kadar hızlı...
  15. Styloideus

Küçük bir skript lütfen yardım

sanırım demigod dan sonraki %player% de bir hata var, demigod komutunda hiçbir şey değişmedi hala başkasına verilebiliyor fakat "/demigod %player%" şeklinde nick yazmadan yani %player% yazınca demigod mesajını gönderiyor. /demigod %player% yi bütün halinde algılıyor player olarak algılamıyor