tayi62 kullanıcısının son içeriği

1. tayi62

MRJPvP >><< En Begenilen Sunucu >><< ONLİNE >><< MRJPvP.Nitrado.net

Konu güncelKonu güncelSunucumuza [1vs1 , 2vs2 , FFA , Party vs Party ] Oyunu eklenmiştir .PvP Lag sorunu giderildi++Konu güncellSunucu Online ++++++++++++++++++++
  2. tayi62

MRJNetwork - HUB - 7.Gün > FACTION - PVP - Skyblock - Survivalgames = +100 online

Niye herkes öyle yapmıyor? Survival , PvP , Faction gibi sunucu reklamlarına gir iyi ve dikkatlice bak herkes saat başı yapıyor? niye biz yapmıyalım onlar yapıyor ceza almıyor biz niye alalım adaletsizlik olmaz mı bu? ++
  3. tayi62

MRJNW | Skyblock Sunucu - NETHER - ARENA - MARKET - PVP - MOBLAR

Sunucu açıldı play.mrjnw.netSunucu online++++++Sunucu Saldırıdan çıkmıştır.++++++
  4. tayi62

eyw.

eyw.
  5. tayi62

Sizce bu oyun sunucumda tutar mı ?

Komik bir olaymı var alay etcekseniz mesaj atmanıza gerek yok adam akıllı bir şey soruyoruz burda.
  6. tayi62

Hile koruması bulucaz , moderatörler olucak
  7. tayi62

Arkadaşlar bu oyunu sunucuma kurucam tutarmı sizce? Not : PVP üzeridir 1vs1 , 2vs2 , Party VS Party , herkes Tek . 4 Çeşit oyun vardır
  8. tayi62

PvP Plugin Paketi > 1.7 > Güzel Eklentiler

İstedigin paketi koy istedigin her şeyi yap :) çok kıskançsın
  9. tayi62

Cahilmisin? v1 plugin paketime bakarsan görürsün bilmeden hemen her şeyi yargılama üslübuna dikkat et yaşın ufak galiba
  10. tayi62

Muhammed'tede olmuştu diyorsunuz da napmışım ben muhammedin pluginini alıp evet arkadaşlar bunu ben yaptım ve çok güzel oldu %100 benim yapımımdır diye bir şey yapmadım ki ? ben zaten ''TheMuhammed2120'den alıntıdır.'' diye yazmışım istersen git bak hala yazıyor.Daha yeni 7.sınıfa geçiyorsun...