The_Dark_Brawlers kullanıcısının son içeriği

1. The_Dark_Brawlers

Bloğa vurma

[14:27:15 ERROR]: Cannot use 'attacker' outside of a damage/death/destroy event (bkule.sk, line 74: add 1 to {%attacker%.puan}')
  2. The_Dark_Brawlers

Bloğa vurma

adamın değil bloğun regionu :D
  3. The_Dark_Brawlers

Bloğa vurma

Regionu deneme olan bir yerde adam süngere vurursa vuran kişiye {%attacker%.puan} ekliyecek bu yapılabilirmi? on block damage: if event-block is sponge: bu kısmı yaptımda rengionu yapamadım
  4. The_Dark_Brawlers

[SK] Level Sistemi !

on death: if {puan.%attacker%} is equal to 10: add 1 to {puan.%attacker%} send "&7%attacker% basari ile Level Atladi!" else: add 1 to {puan.%attacker%} Bu şekilde bir deneyebilirmisin?
  5. The_Dark_Brawlers

SkDragon

SkDragon ile renkli particle yapabilirmiyiz? > Color-able particles yazmışlarda konuya
  6. The_Dark_Brawlers

Ağaç yaprakları

Ağaçların yapraklarının serverimde yok olmaması için ne yapmam gerekiyor?
  7. The_Dark_Brawlers

server ilk defa girenle Mor bir şekilde bir welcome yazısı çıkıyor onu hangi plugin yapıyor?
  8. The_Dark_Brawlers

Balance

skriptte kullanılan if player balance is 0: gibi eventleri hangi addon ile yapabiliriz?
  9. The_Dark_Brawlers

Factions

son sürümünü servere yüklediğimde serverde skript çalışmıyor TAMAM ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜRLER faction name of player
  10. The_Dark_Brawlers

Factions

evet attım
  11. The_Dark_Brawlers

Factions

skrambledin ilk versiyonunu yükledim pluginde sorun çıkmadı fakat skriptte Can't understand this expression: name of faction of player Can't understand this expression: player's faction's name
  12. The_Dark_Brawlers

Factions

bunu öylesine koydum canceli göstermek için
  13. The_Dark_Brawlers

Factions

skript ile oyuncuya ekstra puan verecektim
  14. The_Dark_Brawlers

.jar içindemi?
  15. The_Dark_Brawlers

malesef yok içinde oldu tamam teşekkürler adamlar warplara giderken çıkan yazıları nerden editleyebilriz