TheRedstoneEngineer kullanıcısının son içeriği

1. TheRedstoneEngineer

Bayadır girmiyordum foruma, ne olmuş burası böyle

Bayadır girmiyordum foruma, ne olmuş burası böyle
  2. TheRedstoneEngineer

Mrb bebeğim

Mrb bebeğim
  3. TheRedstoneEngineer

Zort

Zort
  4. TheRedstoneEngineer

Mojang hesabımda ki Minecraft'ı silmiş

Pardon yalnızca demo oynayabileceğimi söylemişti demek istemiştim ama doğru senin dediğin daha mantıklı. Yanlış çevirmişim, oyun kendine demiş gibi olmuş. :D
  5. TheRedstoneEngineer

Mojang hesabımda ki Minecraft'ı silmiş

Mojang'a ticket at. Dear Mojang; I bought the Minecraft game when 5-6 years ago. I don't play Minecraft for a long time. Now I want to play again, but when I tried to enter the game tells me I can only play the demo. I saw that I have to play my account when I checked. However, a long time ago...
  6. TheRedstoneEngineer

Toplama bilgisayar denemesi 1

Ekran kartlarını bu tarz destek veya sorunları göz önüne almadan örneklendirdim. Yani bir adet kart ve onun yarı performansının biraz üstünde kartlar düşünerek. GTX960x2 SLI ya da GTX980 gibi örnekler de verilebilir. Bu arada belki GTX960x2 ona yetişemiyor ya da çok daha fazla performans veriyor...
  7. TheRedstoneEngineer

Etiketlere baktığında 3000TL'nin altında ibaresini görürsün. Ayrıca onu geçtim, arkadaş bana sistem toplayın falan dememiş, sistem tavsiyesi istemiyor yani. Sadece sistemi nasıl, uyumsuzluk var mı bunu sorguluyor.
  8. TheRedstoneEngineer

AMD ekran kartı da, Nvidia da kullandım. Burada fanboyluk yapmayacağım ama AMD devri bitiyor. En azından ekran kartınıza driver açısından yılda 1-2 güncelleme alacaksınız ve bunlardan biri sorunlu olacak. GTX960 kartıma 10-15 günde bir güncelleme geliyor. RX480 ancak bir GTX970 gücünde. Ancak...
  9. TheRedstoneEngineer

TEOG / Bİ BAKARMISINIZ?

Bilmiyorum girdin mi veya girdiysen ne zaman girdin. Ben geçen sene girmiştim, @TheMissingLink de öyle. Olasılık sorusu vardı bir tane. Tamamen dikkat edenin, heyecan yapmayanın yaptığı bir soruydu.
  10. TheRedstoneEngineer

O 2 tane 4GB'lık boşa gidecek, onun dışında bir sorun yok. Ha satabilirsen satarsın belki.
  11. TheRedstoneEngineer

Frisby everest'ten de beter. Everest ve frisby alma. Kendi kullandığım kasa olarak Dark N10'u tavsiye edebilirim ancak her yerde bulunmuyor. Onun dışında Zalman Z3 Plus da güzel bir kasadır. H110M Gaming'de 2 tane RAM slotu var, 1 adet 8GB'lık RAM alırsan ileride bir tane daha yanına takıp...
  12. TheRedstoneEngineer

Everest kasa alma. Hatta everest'in hiçbir ürününü alma. İşlemci soğutucusuna gerek yok, zaten o soğutucu ile stok fan arasında büyük bir fark yok. Aynı ekran kartı, Asus ve 2GB'lık olanı bende var. Çok iyi kart. AMD R7 370 256 bit bir kart fakat 128 bit olan GTX960'ın yanına bile yaklaşamaz...
  13. TheRedstoneEngineer

Hayatın Bug'unu buldum.

Aslında mantıklı, yani yanınızda sadece 1 tane 50 kuruş varsa onunla su alıp dışarıda 75 kuruşa satıp onun 50 kuruşuyla da su alıp dışarıda satarsak 1TL'miz oluyor. O 1TL ile 2 su alıp 75 kuruştan satarsak 1.50TL'miz oluyor. İlk başta kendimize sadece su alabiliyorken şimdi bisküvi ve su...
  14. TheRedstoneEngineer

Çay Ismarlama

@TheMissingLink @adenzu54 Ya da vazgeçtim herkese benden çay. :D
  15. TheRedstoneEngineer

Madeni Düzenledik! Survival S.3 #6

Güzel bir video yine. Beğendim.