tolgatnk kullanıcısının son içeriği

1. tolgatnk

Işınlanma PING Sorunu

Merhaba. Sunucumda farklı dünyalardaki oyunculara tp atınca, warplara ışınlanınca, portallardan geçince TAB'da ping çıkıyor. Sebebi nedir? Nasıl düzeltebilirim?
  2. tolgatnk

Minecraft Çakma Lobi Plugin Paketi ve Map 1.8 - 1.12

Dosya.tc sağolsun paket inmiyor.
  3. tolgatnk

Minecraft Sunucuma Youtuber Ve Yayıncılar alınır

Dc Sunucumuza gelip başvurabilirsiniz: https://**********/PaRTVRWZ
  4. tolgatnk

Yardım Minecraft /vote sorunu

Vote verdiğine dair mesaj geliyor mu ? Eğer mesaj gelmiyorsa port açmamışsındır.
  5. tolgatnk

Yardım Bungecord Yanlış sunucuda başlatıyor.

Selam. Sunucuma bungecord, çakmalobi ve skyblock kurdum. İlk girişte çakmalobiden giriliyor fakat daha sonraki girişlerde en son hangi sunucudaysa oradan başlatıyor. Mesela sunucuda skybloğa girdim oyundan çıktım. Tekrar sunucuya girdiğimde çakmalobi yerine skyblockta başlıyorum. Bunu nasıl...
  6. tolgatnk

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] nuvotifier Config dosyası oluşmuyor

Deniyorum deniyorum olmuyor. Konsolda'da bi hata yok. Oy sitesiyle servere de zaten girdiğimiz veri 0.0.0.0 , 8192 ve key. Extra bişeylermi yapmam gerekiyor :D Çalışması için farklı bir plugin mi yüklemem gerek?
  7. tolgatnk

Yardım Konsolda PLACEHOLDERAPI crazycrates hatası

Galiba PLACEHOLDERAPI crazycrates desteği kalkmış. Konu çözüldü.
  8. tolgatnk

Nuvotifier ve GAListener'i yükledim. Konsolda herhangi bir hatada yok siteyle nuvotifier bağlantısınıda yaptım, şimdide oy verince ne mesaj geliyor ne ödül :D bakalım bunu nasıl çözücem. Konu çözülmüştür.
  9. tolgatnk

1.3.2 sürümü 1.9 için diye biliyorum. Votifier + GAListeneri beraber kullandım ama aşırı hata aldım. [18:00:18] [Craft Scheduler Thread - 3/WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin GAListener v1.3.2 generated an exception while executing task 39 at...
  10. tolgatnk

Mesaja eklenilmiyormuş sanarım o sebepten dolayı log belgesini buraya yükledim. 15-20 sefer kapat aç yaptım. Doğru log olmayabilir. https://dosya.co/uim9l7y7qm8q/2021-01-26-1.log.html Eğer varsa 1.8 uyumlu benzer başka plugin veya skript tarzı bir şey çok işime yarayabilir.
  11. tolgatnk

Evet son sürümü denedim. Config oluşmayınca 3 4 sürüm daha denedim. Onun haricinde votifier + gal denedim ordanda hata üstüne hata alınca sildim.
  12. tolgatnk

Nuvotifierin bir kaç sürümünüde denedim fakat hiçbir şekilde config dosyası oluşmuyor sebebi nedir? Silmeden nasıl düzeltebilirim?
  13. tolgatnk

Yardım Konsolda PLACEHOLDERAPI crazycrates hatası

[17:44:22] [Server thread/ERROR]: [PlaceholderAPI] CrazyCrates is currently using a deprecated method to hook into PlaceholderAPI. Placeholders for that plugin no longer work. Please consult [BadBones69] and urge them to update it ASAP. Böyle bir hata aldım. Nasıl düzeltebilirim ?
  14. tolgatnk

Yardım Konsol utf-8 problemi

@Echo off title Sunucu Yonetim Kontrol Paneli :start echo Sunucu aciliyor... java -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -server -Xms4G -Xmx4G -XX:-HeapDumpOnOutOfMemoryError -XX:SoftRefLRUPolicyMSPerMB=1000 -XX:-UseCompressedOops -XX:+TieredCompilation -XX:+UseLWPSynchronization -XX:+UseBiasedLocking...