Tomasobst kullanıcısının son içeriği

1. Tomasobst

[ISTEK] Aşırı Kolay Bir SK!

Çalışmıyor -.-
  2. Tomasobst

[ISTEK] Aşırı Kolay Bir SK!

Arkadaşlar isteğim şu....Örneğin birisi ateş yakacak o ateşte kendisi veya başka birisi yanarsa o ateş oto olarak sönecek yani player1 ateş yakacak ateş bir playere,moba zarar verirse oto sönecek ??
  3. Tomasobst

Az Gelişmiş Komut Engelleme | Basit Skript

Umarım beğenirsiniz LAO :D on command "/KOMUT": if player don't have permissions "yasak.yetki": send "&4&l&4&lBu bir illegal komuttur kullanmaniz yasaktir!" to the player cancel event dat [TAB]
  4. Tomasobst

Oyuncuları Uyar | Uyarı Skript'i !

İşsizlikten çok çaylak bir kod yazdım umarım işinize yarar :D Daha da geliştiren varsa lütfen alta yazın yararlanalım :D command /uyar <player> <text>: permission: skript.uyar permission message: &4&lBu komutu kullanamazsin lan! description: Oyunculari uyarma komutu...
  5. Tomasobst

[ISTEK] BanMesajı (Aşırı Aşırı Kolay Bakın Lütfen!)

Gençler örneğin ben birisini banlayacam / kickleyecem / muteleyecem bunları gerçekleştirdiğimde örneğin "%player% kuralları ihlal ettiğinden banlandı!" felan yazacak yapabilirseniz ???
  6. Tomasobst

[ISTEK] Ölüm Kutusu (Kolay Bir İstek Lütfen Bakın)

Arkadaşlar aklımda PvP sunucuları için ölüm kutusu fikri var bir kare yer olacak 20x20 felan ilk olarak demir kapıları açık olacak eğer içerisine 2 kişi girerse 1.oyuncuyu 1.spawn yerine 2.oyuncuyu 2.spawn yerine tplicek yenilen oyuncu kutunun yanına ışınlanacak kazanan oyuncuya 1 elmas vericek...
  7. Tomasobst

Turnuva Skript Sorunu Lütfen Bi bakın!

KONU KİLİT ARKADAŞLAR YARDIMCI OLAN TÜM ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM!
  8. Tomasobst

1.7 Seed

Gençler öylesine denerken buldum güzel bir SEED ! Seed : Ferit
  9. Tomasobst

-

-
  10. Tomasobst

?

?
  11. Tomasobst

[ISTEK] Player Player'i Öldürdüğünde 2-3 saniyeliğine kan çıkması

Arkadaşlar Bir oyuncu bir oyuncuyu öldürdüğünde ölen oyuncudan 2-3 saniye kan partikalı çıkacak Roxbot gibi işte kodunu atarsanız sevinirim.
  12. Tomasobst

★ CounterCraftPvP | 7/24 | 1.7.* |PvP | 1VS1 | PVP LEVEL [CRACK] Muhteşem bir PvP Deneyimi! ★

CounterCraftPvP.Minecraft.to 1.7 [7/24] Server Açılış Tarihi : 20 Ağustos 2014 Sunucumuz PvP sunucusudur. PvP sunucumuzda Biome PvP,1vs1 bulunmaktadır. PvP seviye sistemi mevcuttur. Ne kadar çok oyuncu keserseniz o kadar seviyeniz artar. Ayrıca sağ tarafta da istatistiklerinize de...
  13. Tomasobst

Minecraft Filmi için PREMİUM adam ARANIYOR!

Arkadaşlar şöyle bi 40-50 dakikalık (belki) bi minecraft filmi çekeceğiz konuyu felan herşeyi belirledik +13 sesi kalın işini bilen,cıvıtmayan bir adam aranıyor PREMİUM mecburi çünkü özel skinler vereceğiz sizlere. Kanalım : www.youtube.com/computeram1 Katılmak isteyenler skype adresimi ekleyin...