uregil kullanıcısının son içeriği

1. uregil

Big dig'te sadece kendi dünyama giremiyorum

o zaman ben bir süre bekliyim açık bir şekilde.
  2. uregil

dosyaları pek ellememiştim aslında. bir kaç kez tekrar yükledim ama düzelmedi.
  3. uregil

başlıkta olduğu gibi sorunsuz oyuna giriyor hatta başka dünyalara giriyor ama kendi dünyama giremiyorum. building terrain de kalıyor.
  4. uregil

En Sevdiğiniz/Beğendiğiniz Oyun Yapımcısı Şirket hangisi?

dediklerinizin çoğunu ilgi gelmez boş kalabalık oluşturur diye yazmamıştım ama yazdım.
  5. uregil

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: Uregil *Sadece gerçek adınız: Şahin *Yaşınız: 13 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Teorik Redstonecu, Köfteist köfte *Modlu Minecraft oynuyor musunuz : evet...
  6. uregil

En Sevdiğiniz/Beğendiğiniz Oyun Yapımcısı Şirket hangisi?

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi en sevdiğiniz şirket hangisi? Not: Mojang'ı eklemedim çünkü forum minecraft forumu Dip not: Hatirlamadıklarımı söylerseniz yazarım. Yerin dibi not: Neyi neden seçtiğinizi yazarsanız iyi olur. Yeter artık not: Ben Crytek'i seçtim çünkü Yerli kardeşleri...
  7. uregil

Area 51 uçak üssü mü? Yoksa başka bir şey mi?

Ruhi Çenet'in ben de sıkı bir takipçisiyim ama son videosunda hemen farkedilir hatalar olması biraz güven sarstı.
  8. uregil

Recine Vie Mod Paketi ! | 53 Modlu Büyük Macera! | Gir Bak Pişman Olmayacaksın :)

1.6.4 son sürümde sorun çıkıyor. 965 hariç hiçbiri sorun çıkarmıyor ama son sürüm açılmıyor. 2 pc de de böyle nedenini anlayamadım.
  9. uregil

Recine Vie Mod Paketi ! | 53 Modlu Büyük Macera! | Gir Bak Pişman Olmayacaksın :)

1.6.4 forge'nin minimum hangi sürümünü istiyor?
  10. uregil

Area 51 uçak üssü mü? Yoksa başka bir şey mi?

Öncelikle merhaba. başlıktan da anlaşılabileceği gibi Area 51( veya 51. bölge)'in size göre ne olduğunu sordum. Not: Ankete katılanlar neden o şıkkı seçtiğini söylerse iyi olur
  11. uregil

Science Of Future | Spoiler | Öneri ve fikirleriniz varsa yapışın.

Bu moda ve Magical Wands'a bir bağlantı kursan.Örneğin ortak bir birim yaparsın, bunda ürettiğimiz enerjiyi Magical Wands'da kullanılacak hale getirir. Bu sayede bu modu indiren diğer modunuda indirir
  12. uregil

Tekkit ses sorunu

Öncelikle merhaba. başlıkta ki gibi ses sorunu var nasıl çözebilirim? Not: başka hiçbir hata vermiyor.
  13. uregil

Science Of Future | Spoiler | Öneri ve fikirleriniz varsa yapışın.

Yazık olmuş çok iyi bir mod olabilirmiş. yüklemeyi isterdim. Tabii o kadar ilerledikten sonra benim de dosyalar kaybolsa bende bırakırdım.