YagizYTv1 kullanıcısının son içeriği

1. YagizYTv1

Yardım CombatLogX - çözüldü

evet ama sorunu hallettim teşekkürler konuyu nasıl kapatabilirim
  2. YagizYTv1

1.16.5-1.19 Hard Survival Sunucusu - Linar.MinecraftOyna.com [Güçlü Yaratıklar/Karanlık Ay/Tüccar/Rütbeler/Eventler ve dahası!]

Sunucu IP: Linar.MinecraftOyna.Com Sunucu sürümü: 1.16.5 - 1.19 [1.16.5 Tabanlı] Sunucu türü: Survival Sunucu kapasitesi: 75 kişi Ortalama Ping: 5-30 --Sunucumuzdaki Sistemler-- /Ah yazarak ihale oluşturabilir ve başka oyunculara itemlerinizi satabilirsiniz. /Tüccar yazarak İtemlerinizi satışa...
  3. YagizYTv1

config.ymlde böyle bir kısım yok
  4. YagizYTv1

Merhabalar sunucumda combatlogx pluginiyle alakalı bir sorun var mesela bir oyuncu bir oyuncuya tpa atınca vurmaya çalıştığında direk vuramıyor bi 15 saniye sonra vurabiliyo bunu nasıl kaldırabilirim ?
  5. YagizYTv1

Yardım CombatLogX

Merhaba hemen konumu söyliyim CombatLogX kullanıyorum ve biri birine vurduktan sonra çıkarsa biri eşyalarının yere düşmesini istiyorum nasıl yapabilirim?
  6. YagizYTv1

Yardım Spawner

Tamam çok teşekkürler uğraştığın için
  7. YagizYTv1

Yardım Spawner

ok kopyalayıp atabilir misin
  8. YagizYTv1

Yardım Spawner

tamam kaç dk ya biter skript
  9. YagizYTv1

Yardım Spawner

teşekkürler
  10. YagizYTv1

Yardım Spawner

yok benim sunucumda silkspawner olmamasına rağmen spawner kırdıklarında envanterlerine geliyo
  11. YagizYTv1

Yardım Spawner

bak şimdi sunucumda sitemde ben spawner satıyorum insanlar spawner kırdığında direk envanterlerine geliyo hem envanterlerine gelmemesini istiyorum hemde bi permissionla alabilmelerini istiyorum
  12. YagizYTv1

Yardım Spawner

on break of spawner: if player is in "overworld": cancel event remove 1 spawner from player send "&4Bu dünyada spawner kıramazsın!" ben böyle değiştirdim dünyanın adı overworld çünkü
  13. YagizYTv1

Yardım Spawner

survivalda işe yarayan bi tane biliyo musun çok lazım da ?
  14. YagizYTv1

Yardım Spawner

ben kendi sitemde spawner satıyorum ondan kaynaklı bu olursa kimse eşya eline alamaz ondan bi yetki yapabilir misin bu yetkisi yoksa envanterindeki spawner silinsin gibi ?
  15. YagizYTv1

Yardım Spawner

peki bunu bi permission yapabilir misiniz ? çünkü spawner şatısları oluyoda