ZodyakCraft kullanıcısının son içeriği

1. ZodyakCraft

Citizens Plugini TabList Hatası

Arkadaşlar NPC'ler için kullandığım Citizens plugininde tab listesinde hata yaşıyorum. NPC'lerin yanına yaklaşınca adları tabda çıkmaya başlıyor. Uzun süre kalmasada sürekli gidip geliyor ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkıyor. Bunun çözümünü bilip yardımcı olabilecek birisi var mı?
  2. ZodyakCraft

Factions Plugini Para Hatası

Arkadaşlar Factions1.6.9.5-U0.1.19-RC2 kullanıyorum massive core eklentisi yok. Oyunda /f money komutlarını kullanınca kırmızı bir yazıyla Faction economy features are disabled on this server diyor. MassiveCore ve faction pluginin son sürümlerini indirincede internetten 1.8 uyumlu demesine...
  3. ZodyakCraft

Vote Sistemi Yardım

Arkadaşlar minecraft-mp vote sistemine sunucumu bağlamak istiyorum insanlar vote attığında ödül kazansın istiyorum sistem hazır ama bağlayamıyorum ödül veren NPC falan hazır kurulumda bana yardımcı olabilicek varmı acaba?
  4. ZodyakCraft

Süreli Rütbe Plugini

Paralıda satın alabilirim yeterki istediğim sistemi yapabilecek biri olsun.
  5. ZodyakCraft

Süreli Rütbe Plugini

Mesela adam rütbe atlarken 20k gerekiyor ya normalde yada 30k gereken para neyse. Benim istediğim her rütbe için atlamak için ayarlanabilir süreler mesela adam oyuncu dan acemi rütbesine geçicek 20k + oyunda 1 saat geçirilmiş süre istemesini istiyorum eğer adamın 59 dakikası varsa oyunda rütbe...
  6. ZodyakCraft

Süreli Rütbe Plugini

Arkadaşlar elinde rank atlamak için sadece para değilde sürede gerektiren bir plugin bulunduran biri varmı acaba yada bu tarz bir sistem içeren bir plugin önerebilecek varmı?
  7. ZodyakCraft

Paralı Mimar Alımı

Teşekkürler...
  8. ZodyakCraft

Paralı Mimar Alımı

Ekledim whiteliste bekliyorum.
  9. ZodyakCraft

Paralı Mimar Alımı

mc.zodyakcraft.com
  10. ZodyakCraft

Paralı Mimar Alımı

Arkadaşlar serverda yapılması gereken fazla bir şey kalmadı buradan çok detay yazmayacağım mimar ekibimizle anlaşmazlık yaşadık yeni mimarlar arıyorum fiyatı konuşuruz. Aşşağıya herhangi yaş isim ve örnek çalışma gibi bilgiler yerine sadece discord adresinizi yazarsanız sevinirim iyi günler iyi...
  11. ZodyakCraft

DeathMessage Türkçe

Plugin işe yaradı çok teşekkür ederim fakat bunu benim için türkçeleştirebilecek biri varsa çok iyi olur yada hazır türkçe versiyonu olan bir arkadaş atarsa çok memnun olurum :=)
  12. ZodyakCraft

DeathMessage Türkçe

Merhaba arkadaşlar, sabahtan beri ölüm mesajı plugini yada skripti arıyorum. Yabancı ve yerli kaynak tüm sitelere baktım aradığım şeyi bulamadım. Klasik DeathMessage plugini serverım 1.8.8 spigot olduğu için çalışmıyo. Diğer pluginler ve skriptlerde işe yaramadı. Elinizde 1.8.8 spigot'la uyumlu...