Arama sonuçlarınız

1. talha7777

[02.12.22 Açılış] HeavenMC.keyubu.net [1.16.5] Klan savaşlarında maksimum zevk! - Yeni bir tat! > Düşük ping > KoTH > Hile Koruması >Klan Sponsorluğu

Spawn/Orman Boss alanı KoTH alanı Discord adresimiz: shorturl.at/ezHMR Sitemiz: heavenmc.denince. biz
  2. talha7777

Archena Unportantie Krallığı !

AMACIMIZ NEDİR ? Asıl amacımız eğlenmektir. Abi kardeş ortamında bir team oluşturmakdır. Teama Nasıl Katılabilirsiniz ? 1. Skype Zorunludur. 2. Minecraft oynamalıdır. 3. Saygılı,Dürüst ve Trollden anlamalıdır. 4. Hack kullanıyormusunuz? evet/hayır (minecraft için) 5. Yaşınız Kaçtır? 6. Gerçek...
  3. talha7777

TeamFantastic online oyun takımı !

Logomuz: AMACIMIZ NEDİR ? Asıl amacımız eğlenmektir. abi kardeş ortamında bir team oluşturmakdır. Teama Nasıl Katılabilirsiniz ? 1.Skype Zorunludur. 2. en az 1 online oyun oynaması zorunludur. 3.Saygılı ve Dürüst olmanız gerek. 4.Nickiniz nedir? Hack kullanıyormusunuz? evet/hayır...
  4. talha7777

LightOfGod.nitrado.net 1.7.2 survival server içeri gir <<<

İP:LightOfGod.nitrado.net Domuz Etkinliği: Her hafta sonu veya özel günlerde yapılmaktadır. Domuz etkinliğinde herkes domuza bindirilerek düşmanın altındaki domuzu kesmeye çalışır. Koşu etkinliği: yakında. Doğru-Yanlış (OX) etkinliği: Her an yapılabilir, kazanan kişi denemerehber olur. Özel...
  5. talha7777

SK isteği

Arkadaşlar youtuber life gibi bi skript yaparmısınız örnegin 10dk oturup 50tl kazanıcan öyle bi şey yazarsanız sevinirim ( anlatamadım ama olsun) :D
  6. talha7777

[SK] İstek lütfen bakın

Arkadaşlar serverimde claim bloğu satmak istiyorum fakat şöyle ; 1tane bloğa sağ tıklıyınca 50claim bloğu vericek böyle bir şey yapıcak varsa rica ediyorum. şimdiden teşşekürler.
  7. talha7777

lütfen yardım

https://forum.gamer.com.tr/konu/tiklakazan-kaynak-kodu.343090/ arkadaşlar şu pl nin kaynak kodları var fakat java bilgim olmadığı için duzenleyip kullanamiyorum yardımcı olacak java bilen bir arkadaş varmı?
  8. talha7777

[İstek] Troll

Selamun Aleykum arkadaşlar Troll sk lerinizi atabilirmisiniz ? Şimdiden teşşekürler :)
  9. talha7777

TeamFantastic [Survival Team'ı]

BİZ KİMİZ ? Arkadaşlar biz survival teamıyız zaten survival oynuyanlar bizi kesinlikle görmüştür :):pala: Ego yapmaya çalışmıyorum yanlış anlamayın :) AMACIMIZ NEDİR ? Asıl amacımız eğlenmektir. abi kardeş ortamında bir team oluşturmakdır. Bu team en güçlü survival teamı olmasa bile olucağız...
  10. talha7777

TeamFantastic'e davet [survival teamı]

...
  11. talha7777

TRCraft.nitrado.net | 1.7.2 | Hile Koruması | Kafa Düşürme | Edit Eşyalar | Boss |

Kafa düşürme eklentimiz sayesinde, savaşta kafa düşürebilirsiniz. Arsa almak bedavadır; /p auto (bozuk şu an) Vip özelliklerini öğrenmek için oyun içinde /vipbilgi yazabilirsiniz. Warplara /warp 1 ve /warp 2 komutlarıyla bakabilirsiniz. 23 tane warp vardır aşağıdaki fotoğraflar bunlardan bir...
  12. talha7777

TeamFantastic survival teami

....
  13. talha7777

TeamFantastic#Survival#Team#Alım

...