Arama sonuçlarınız

1. ByMert

TEKKİT VOLTZ Server Sorunu !

Tekkit Voltz server klasörünü açdım. Ordan serveri açmak için launch'a bastım sonra dediki devam etmek için bir tuşa basın. Bastım Sonra ardından kapandı. Bu Sorunun çözümü nedir Lütfen Yardım edin!
  2. ByMert

Minecraft Kazma ve Kılıç Heykelleri !

Bu benim yaptığım demir kazma heykeli : Buda arkadaşla yaptığımız (Kazmayı ben yaptım, Kılıcıda arkadaşım yaptı) :
  3. ByMert

Minecraft Kazmma ve Kılıç Heykelleri !

Bu benim yaptığım demir kazma heykeli : Buda arkadaşla yaptığımız (Kazmayı ben yaptım, Kılıcıda arkadaşım yaptı) :
  4. ByMert

Steve'nin Hayatı

Steve'nin Hayatı Bölüm1: Merhaba benim adım Steve. Ben Amerika'da yaşıyorum. Ama ben bu ülkede sıkılmıştım, ve birden aklıma bir fikir geldi. Tatile çıkarsam belki sıkıntımı giderebilirdim. Tatil olarak Türkiye'nin Alanya şehrine uçak bileti almıştım bile. Yarın sabah saat: 12.00'da uçak...
  5. ByMert

Steve'nin Hayatı

Steve'nin Hayatı Bölüm1 Merhaba benim adım Steve. Ben Amerika'da yaşıyorum. Ama ben bu ülkede sıkılmıştım, ve birden aklıma bir fikir geldi. Tatile çıkarsam belki sıkıntımı giderebilirdim. Tatil olarak Türkiye'nin Alanya şehrine uçak bileti almıştım bile. Yarın sabah saat: 12.00'da uçak...
  6. ByMert

Süper Skin (Kendi Yapımım)

Kendi Yaptığım Skin. Adı: HeroJack ! Link: Download Kendi Yaptığım Skin2. Adı: AquaMan ! Link: Download Kendi Yaptığım Skin3 Adı: GreenGuardy ! Link:Download