Arama sonuçlarınız

1. undead52

Mineknight / Knight Online Temalı MMORPG - Sunucu Yetkili Alımları - TR

MINEKNIGHT MMORPG - [TR ENG ] SUNUCUSU Öncelikle Sunucumuza başvurmayı düşünürseniz lütfen projeniz uzun süre geliştirme aşamasında olduğunu ve olacağını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.Sunucumuz tamamen hobi olarak yapıldığını biliniz, amacı herhangi bir maddi amaç için...
  2. undead52

Knight ONLINE Project MMORPG/Elmorad VS Karus 1.11

özel mesaj atin veya undead521 ekleyin skype yakma bizi :)
  3. undead52

sunucu olmedi ara vermek zorunda kaldik devam etmeyi dusunuyoruz
  4. undead52

Server konuya yazdiklarimizdan cok daha farkli sekilde gidiyor tamamlaninca paylasacagiz :)
  5. undead52

Yapımda olan Chaos arena.Bu arada beliteyim oyunun çoğu sesini knighta uyarladik.
  6. undead52

Server düsündügümüzden cok daha temelinden seyleri degistirmeye basladik cok daha saglam olucak.Maradon neredeyse bitmek uzere.Belirteyim itemlerin hepsi 3 Boyutlu yapiliyor beklemede kalin :)
  7. undead52

Daha hepsi bitmedi :)
  8. undead52

Envanterden bir goruntu hatirlatmakta fayda var asil envanter bu degil buradan asil envantere gecis yapiliyor
  9. undead52

Şu an baya bir gelisme yaptik itemlerin textureleri degisecek Anvil charon yapildi ayrintili bir şekilde
  10. undead52

Herhalde talih kuşu vurdu ehehehehe :)
  11. undead52

Harita daha bitmedi.Ben alttaki maradonu yapiyorum ve ben builder degilim normalde fakat aldigim builderlar bile benden daha kötü tek başıma calissam daha iyi oluyor.Serverda daha çok eksik var zaten bir nevi builder lazim olduğu için actim zaten konuyu. En az 1 ay sürecektir Daha harita...
  12. undead52

Bu proje aslında çok basit bir şekilde 2012 yılında düşünmüştüm ama sadece 2 ırk arası savaş Knight online gibi olarak fakat becerememiştim.Şimdi ise yeterli derecede bilgiye sahibim ve sunucuyu açmaya karar verdim ama çok daha ayrıntılı bir şekilde Oyunun tamamen kökünden degiştirip Mmorpg ye...
  13. undead52

Sevip sevebileceğim en güzel kız sadece 10000 km ötede yaşıyor

Onu tanımadan önce iyiyken hic acitmazken mutluyken yine acı cekmeyi ister hiçbir neden bile bulamaz ama umrumda bile degildir -Neden onu seviyorsun ? -Umrumda bile değil. En başta güzel olduğu için aşık olmuş olabilirsin,ama güzel oldugu icin seviyorsan o aşk degildir.
  14. undead52

Minecraft Serveri Açıcam

Mesaj bırakabilirsin ilgeniyorsan.
  15. undead52

OldSchool Minecraft! Eskiler geri geliyor!

Yeni görüntüler geliyor texture pack olmadan :)
  16. undead52

[SK] ProHack Anti Hile Skripti! Fly-Speed-Macro Koruması

Mantıklı yazılmış ekstra plugin ile ağır olmicaktir :)
  17. undead52

Bu sunucuyu açmayı istiyorum ama ortada ekip filan yok tek başımayım ve server alıcak param yok şu anda yoksa serveri yapmam 3 gün anca sürer.Ayrıca insanlarin tepkilerini merak ediyorum geliceklermi beğenirlermi diye bu konuda bu yüzden var :) Aslında Şu anda 20 kişi idare edebilecek bir...
  18. undead52

Yorumlarınız için teşekkürler :)
  19. undead52

OldSchool Minecraft ®

OldSchool Minecraft ®
  20. undead52

O eskilerin 2010-2011 yılları arasındaki sunucuları mı özlüyorsunuz ? hem survival hem faction sunucu mu arıyorsunuz ? artık lapisler den usandınız mı ? Aşırıya kaçılmış tasarımlar,aşırı eklentili,sadelikten uzak sunuculardan bıktınız mı ? o zaman doğru yerdesiniz size eskilerin Hardcore...
  21. undead52

DeiFaction BETA || 1.8.X Yenilikçi Faction !

Bütün serverlar birbirlerinden kopya,hepsi ayni mantık pluginler.skript 2011 yilindada vardi ama simdi birileri kullanmaya baslayinca herkes kullaniyor zorunluluk olmus ,resmi kural gibi.Onceden hostlar herkese haritasi pluginleri dahi ayni serveri satiyordu :( Bir kisi tablo kullanmaya başladı...
  22. undead52

Herkeze Merhaba Adım Can

bende fatsadayım nerde oturoyorsun :D
  23. undead52

Herkeze Merhaba Adım Can

Fatsadamısın ? :D