Arama sonuçlarınız

1. LeqendaryTR2

PS4 Minecraft Survival Arkadaşı

ARKADAŞLAR PS4'TE BİRLİKTE SURVİVAL YAPMAK İSTEYENLER PSN NİCKİM : Crallion Eklesin oynayalım yaşım 16. Bu arada amacım platin kupa :) .
  2. LeqendaryTR2

Weaken Kingdom - Roleplay

Güzel servera benziyor
  3. LeqendaryTR2

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

servera giriş yapamıyorum kardeşim bağlantı sonu diyor serverin sürümü 1.3 mü ?
  4. LeqendaryTR2

ZetoxCraft HUB Server 7/24 64GB RAM 500 Kisi

Servera minez gelirse varya of süper olur :D
  5. LeqendaryTR2

NoFearMC | v1.7 | NoFearMC.nitrado.net | SkyBlock |

güzel server nickim MrSmoke3
  6. LeqendaryTR2

Rise of Nords

tamam
  7. LeqendaryTR2

Rise of Nords

Servermi kapandı ? giriş yapamıyorum
  8. LeqendaryTR2

Rise of Nords

ADMİN OYUNA BENİM NİCKİMLE GİRMİŞLER VE KAYIT OLMUŞLAR SCHAFFER GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM BUNEDİR YA NİCKİM : LeRespawn !
  9. LeqendaryTR2

Rise of Nords

ADMİN OYUNA BENİM NİCKİMLE GİRMİŞLER VE KAYIT OLMUŞLAR SCHAFFER GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM BUNEDİR YA NİCKİM : LeRespawn !
  10. LeqendaryTR2

iyi kardo sen :DAFaç

iyi kardo sen :DAFaç
  11. LeqendaryTR2

Rise of Nords

NrGsHnN Kardeşim tekrar başvuruyorum sen adminsin galiba yukarıyada yazdımda acaba alındımmı he ? UMARIM KABUL EDİLİR . ( KABUL EDİLİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER ) :kar: Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet Premium Hesabım Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince...
  12. LeqendaryTR2

Rise of Nords

50.KEZ :D BAŞVURUYORUM UMARIM KABUL EDİLİR . ( KABUL EDİLİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER ) :kar: Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet Premium Hesabım Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Edward Karakter Hikayeniz: Tek başına ormanda dolaşan bir madenci...
  13. LeqendaryTR2

Rise of Nords

TEKRAR BAŞVURUYORUM UMARIM KABUL EDİLİR . ( KABUL EDİLİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER ) :kar: Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet Premium Hesabım Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Edward Karakter Hikayeniz: Tek başına ormanda dolaşan bir madenci ayrıca...
  14. LeqendaryTR2

Rise of Nords

Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu? : PREMİUM Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak:() : Krauser Karakter Hikayeniz: Krauser adlı karakter resident evil 4'te albert wesker ile bir anlaşma yaptı ondan sonra leon' ile savaşmaya başladı leonu durdurmaya fakat...
  15. LeqendaryTR2

Admin acil servera girmen gerekiyor acilen !

Admin acil servera girmen gerekiyor acilen !
  16. LeqendaryTR2

Hacı unusaln mcmmorpg sorumlusu senmisin ?

Hacı unusaln mcmmorpg sorumlusu senmisin ?
  17. LeqendaryTR2

kardeş sw açılmıyor 80.241.217.236 ip bu değilmi

kardeş sw açılmıyor 80.241.217.236 ip bu değilmi
  18. LeqendaryTR2

swnizde vip almak istiyorum

swnizde vip almak istiyorum
  19. LeqendaryTR2

Sw'nizde herhangi bir moderatör builder admin gibi şeylere ihtiyaç olursa ben burdayım wg we...

Sw'nizde herhangi bir moderatör builder admin gibi şeylere ihtiyaç olursa ben burdayım wg we bilgim var . LeqendaryTR
  20. LeqendaryTR2

Taint sorunum ?

bilmiyom ama bilen vardır xd
  21. LeqendaryTR2

MİNECRAFT 1.3.2 TEXTURE PACK VARSA LINK ATINN

kardeş googleye mc 1.3.2 texture pack yaz çıkar buraya niye yazıyonkİ :D
  22. LeqendaryTR2

Arkadaşlar TECHNİC PACK ÖNEMLİ !

ARKADAŞLAR BENDE PREMİUM UYE VAR TECHNİC PACKİ NERDEN İNDİREBİLİRİM YARDİM LÜTFEN :hihi::hihi: YARDIM PLZ :cry:
  23. LeqendaryTR2

onur LeqendaryTR'yi birakta bende oynayam

onur LeqendaryTR'yi birakta bende oynayam