MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

Server Sizce Nasıl

• Güzel

Kullanılan: 45 50.0%
  • Birkaç Düzeltmeyle Harika Olur

Kullanılan: 24 26.7%
  • Kötü

Kullanılan: 21 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    90

Tolga Kağan Tokat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önemli bir Uzun bilgide bulunacağım ...

*Öncelik olarak oyunda 5 krallık var fakat sadece FALLEN' yönetiliyor .

*Diğer olarak şu ÖZEL BOWLAR gereği yapılmalı , spawnda bizi bu özel bowlarla kesip itemlerimizi alıyorlar .

*Ve , de uzun bir süre ,bakımda kalmalı , her şey düzeltilmeli mesela SUVARI class ı red stone sistemi yapabiliyor özel ok kullanbiliyor tüm classlar aynı şekilde tüm classların özelliğini neredeyse yapıyor ilk olarak bu düzeltilmeli .

*Serverdaki rehberler 1 küfür ettiğin zaman direk 16 dakika mute yapıştırıyor , bilgili ve sürekli online YETKİLİ alımı olmalı bu çok önemli en hassas noktadır aksi takdirde.

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buglar Düzeltildi Çekiliş 15 DK İçerisinde Olacak.
Çekilişe benide kat internet kafedeyim hayla son 23dk kaldı mutlu yıllar çekilişe katcakmısın katcaksan:taygun26 iyi çalışmalar mutlu yıllar ben yardın girerim hoçakal kurucu çekilişe katcakmısın cevabını bekliyorum?

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çekilişe benide kat internet kafedeyim hayla son 23dk kaldı mutlu yıllar çekilişe katcakmısın katcaksan:taygun26 iyi çalışmalar mutlu yıllar ben yardın girerim h**akal kurucu çekilişe katcakmısın cevabını bekliyorum?
oyundamısın şu an

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minimap nasıl yüklüyeceğiz ve keinett launcher a minimap nasıl kuracağız ?? Video Varsa Atarmısn ?

LeqendaryTR2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servera giriş yapamıyorum kardeşim bağlantı sonu diyor serverin sürümü 1.3 mü ?

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
servera giriş yapamıyorum kardeşim bağlantı sonu diyor serverin sürümü 1.3 mü ?
1.7.2 sürüm[DOUBLEPOST=1388574237,1388574123][/DOUBLEPOST]
Skype Bulamadım konuda :S
Önemli bir Uzun bilgide bulunacağım ...

*Öncelik olarak oyunda 5 krallık var fakat sadece FALLEN' yönetiliyor .

*Diğer olarak şu ÖZEL BOWLAR gereği yapılmalı , spawnda bizi bu özel bowlarla kesip itemlerimizi alıyorlar .

*Ve , de uzun bir süre ,bakımda kalmalı , her şey düzeltilmeli mesela SUVARI class ı red stone sistemi yapabiliyor özel ok kullanbiliyor tüm classlar aynı şekilde tüm classların özelliğini neredeyse yapıyor ilk olarak bu düzeltilmeli .

*Serverdaki rehberler 1 küfür ettiğin zaman direk 16 dakika mute yapıştırıyor , bilgili ve sürekli online YETKİLİ alımı olmalı bu çok önemli en hassas noktadır aksi takdirde.
2 yeni kral aramıza katıldı 1 zaten vardı fakat sınavları dolayısıyla aktif degildi diger yeni kral çekilişle belirlendi WicmoN Rehberleri uyardım. Özel bowwlar kaldırıldı classlar v.1.3 yamasında yeni bir şekilde karsınıza gelecek ve yeni yamada herkes tekrar class seçebilecek.

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ROYW CUM ŞU KRALLARI CHEATER İYİDE ABİ DESERT NE YAW UYY GELENİ AFFEDERSİNİZ DONUNU AÇIP ANLADINIZ SİZ NEYSE KRONOS SEÇMİŞSİNİZ TAMAMDA BİRİ BENİ DOLANDİDORDU ÇALIŞ ORDA SANA ÇOK PARA VERCEZ DİYE NEYSE BİDE ŞU HARD TA OYNUYORUZ OYUNU HEM AÇIKIYOR KAREKTER KRONOS A GİRDERKEN AÇLIKTAN ÖLÜYORUZ DERSERTEYSE 1 AÇLIK BARI OLUYOR HALLEDİN BU ARADA KRAL ADAYIYIM VE REHBERDE 2GÜNDE BİR EN AZ 2-3 SAAT ONLİNE İM YETMEZMİ?

Tango123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
BEST Server Tavsiye Etmem serverın iyice kalitesi düstü
./mbgive list yazıp her itemi alabılıryorsunuz krallar wgli yerlerde adam olduruyor kısacası cok kötü
Tavsiye etmem

(Ama Bu Sadece Eleştiri)

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BEST Server Tavsiye Etmem serverın iyice kalitesi düstü
./mbgive list yazıp her itemi alabılıryorsunuz krallar wgli yerlerde adam olduruyor kısacası cok kötü
Tavsiye etmem

(Ama Bu Sadece Eleştiri)
1- morebows plugini kalktı wgli yerlerde adama dalmak ta morebows yuzunden oluyordu ve hepsi kalktı cümlende çelişki var :)