Arama sonuçlarınız

1. Erkolik

Minecraft Skyblock serverlarında (orijinallerde) nasıl para kazanılır

Bilenlerin yardım etmesini bekliyorum konu başlıkta belirttiğim gibi para nasıl kazanırız skyblock'ta
  2. Erkolik

FTB 'yi iyi oynayan arkadaşlar size sorum olacak

FTb iyi oynayan, ne yapacağını iyi bilen arkadaşlara soruyorum Siz FTB'yi nasıl öğrendiniz oynaya oynaya mı yoksa rehber mi izlediniz
  3. Erkolik

Minecraft'ımda at spawnlanmıyor

Minecraft'ımda tek başıma survival kurmak istedim premium ve plains biyomundayım hiçbir şey yok hiç at yok ama sadece creative'den spawn edebiliyorum yardım !
  4. Erkolik

Kredi kartı veya başka bir şey geçerli olmuyo

Arkadaşlar ben minecraft almak istiyorum tam hazırım alacağım derken böyle bi sorunla karşı karşıya kalıyorum. Ben ininal kart kullanıyorum ve açıkçası olması gerekti bunun siz nasıl premium aldınız söylerseniz sevinirim
  5. Erkolik

Yeter artık bildirim atmayın

Bu bence herkesi sıkmıştır .Bu bildirimler artık hep reklam yapmak için olmaya başlamış Neden böyle hep bildirim geliyo yok efenim oyundestek sitesi açılımış hile ssitesi açılmıl falan Şu atmayın bildirimleri yada bildirim ayarları yapın lütfen çünkü bu bildirimleri çoğumuz istemiyoruz ve bu...
  6. Erkolik

NEI ingilizce config [istek]

Not enough Itemsta ben yandan eşya almak istiyorum ama benm bilgisiyarım türkçe :( Ama acaba bilgisyarı ingilizce olup yandan eşya alabilen bir insan varsa acaba bi yere yükleyip bana verebilir mi ? :) Sadece Config dosyasını vermesi büyük ihtimalle tüm sorunları çözer 1.5.2 olması rica olunur :)
  7. Erkolik

[Soru] Minecraftta crafting nasıl değiştirilir ?

Başlıkta belirttiğim gibi ...
  8. Erkolik

Benim Oynadığım Survival Dosya Saveste Var Ama Minecrafta Girince Çıkmıyor !

Başlıktaki gibi appdata klasöründe SURVIVAL diye klasörüm var ama single player'a tıklayınca SURVIVAL yok lütfen yardım edin :)
  9. Erkolik

Yardım Wither Skeletonlardan Nasıl Kafa Düşer

arkadaşlar ben wither skeletonları öldürüyorum öldürüyorum Kafa düşmüyor ama çok lazım nasıl yaparım wither skeletonları
  10. Erkolik

Mod Yapımcıları Wither Skeletondan Daha Çok Kafa Düşüren Bi Mod Yapabilirmi ?

Başlıktaki gibi wither yapmak istiyorum ama çok zor kafa düşüyo
  11. Erkolik

Uncrafting Table Hangi Modda

Başlıktaki gibi beyler Sorunum cevaplarsanız sevinirmakıllıminecraft@aklıllıminecraft
  12. Erkolik

Saolun :)

Saolun bu .ok iyi bi yenilik oldu :)
  13. Erkolik

[öneri] Mod Yapabilenler ! Alın Size Öneri : Madenci Kaskı (ışıklı)

Başlıkta belirttiğim gibi madenci kaskı olsun ama fener gibi önü ışıklandırsınaçıklama biraz az oldu yani demek istediğim başlıktaki gibi önümüzü aydınlatsın falan bu modu yapabilenler yapsın bence çok hoş olur madende kolaylık sağlamış oluruz falan :)
  14. Erkolik

The Jvm Could Not Be Started. The Maximum Heap Size Hatası

arkadaşlar ben Minecraft'a RAM verirken bu sorunu yaşadım . The JVm could not be started. the maximum heap size (-Xmx) might be too large or an antivirusor firewall tool could block the execution Anladığım kadarıyla gereğinden fazla ram vermisim ama sadece 2.00 GB ram verdim Çözümü var mı acaba...
  15. Erkolik

Yardım Minecraft Lag Sorunu

Beyler benim minecraftta çok feci lag sorunu oluyo mobları döverken onlar bana bir şey yapamıyo,ben onlara bir şey yapamıyorum ama kılıcımdan gidiyo Yardım ederseniz sevinirim
  16. Erkolik

[Yardım]Not enought Items ı nasıl daha da ayrıntılar ekleyeceğim

Arkadaşlar ben not enought Items'ı ayrıntılaştırmak ayrıca yandan eşya alabilmek istiyorum bunun için özel karakterleri kapamam gerekiyor ama bunu nasıl yapacağım
  17. Erkolik

[Soru] Modlar nasıl siliniyor ? ( jar'a atılmış )

Arkadaşlar ben minecraft'ta nasıl mod siliniyo diye soru soracaktım too many ıtems yerine not enouht Items yüklemek için ?
  18. Erkolik

Mo creatures 1.5.1 çıktı !

Eveet arkadaşlar nihayet sabırsızlıkla beklediğimiz mo' creatures modunun 1.5.1 çıktı ama ben bu modu anlatmayacağım sadece indirme linki nasıl kurulduğunu falan söyleyeceğim . Link : http://********************/mocreatures-1-4-5/ (1.4.5 demesine bakmayın güncel) kurulum : İlk başta...
  19. Erkolik

[İstek] Maden modu ve nerelerde bulunup ne işe yaradığını gösteren ayrıntı

Başlıktada belirttiğim gibi bana Minecrafttaki madenler az geliyor . Ve bunun için bi maden modu verirseniz sevinirim :) aynı zamanda nerede nasıl bulunduğunu ayrıntılarıyla birlikte verirseniz daha da memnun olurum :) Yardım Ederseniz sevinirim...
  20. Erkolik

Chat kısmı görünmeli !

Hatırlarsanız ben buraya chat bölgesi açmanızı önermiştim ve linkini bana vermiştiniz . Ancak bence chat daha görünülür bi yere taşınmalı (bkz : anasayfa) böylelikle arkadaş ediniriz konuşuruz vs. yaparız . Ben chate girdiğimde kimse olmuyo çünkü :)
  21. Erkolik

(İstek) Minecraft Forge 1.5.1

Arkadaşlar bana forge modu lazım lütfen verirseniz sevinirim linkini çünkü ben bulamadım
  22. Erkolik

Yanlışlıkla survival oynadığım mapi (arkadaşıma göstermek için) serera koydum ve (gerisi aşağıda)

Arkadaslar ben normal single player oynadığım bi mapi arkadaşıma göstermek için servera koydum ama ben o mapi kopyala yapıştır yapmamışımonun yerine save klasöründen o klasöre sürüklemişim ve her eri mahvettim o sererde acaba düzeltme şansım var mı ? Her ne kadar olmassada siz söylerseniz...
  23. Erkolik

Yardım Minecraft survivalda neler yapabilirim ?

Merhabalar uzun süre buraya konu açmamıştım . ben acaba minecraftta survivalde neler yapılır diye soracaktım . İLk başta yaptığım şeyleri sıralayım . Düzgün bir ev yaptım . Obsidian çiftliği yaptım redstone tuzakları yaptım şeker kamışı tarlası yaptım Buğday tarlası yaptım balkabağı ve Karpuz...
  24. Erkolik

Artık mineshaft'lerde sandıklı minecart var

Galiba bu 1.5 ile eklenmiş milyonlarca mineshaft gördüm (1.4.7de) hiçbiri bunun gibi değildi Alın bakın :