Arama sonuçlarınız

1. Tario76

Exertion

Bu mimariyi başka bir platformda görebilirdiniz, öyle olacağını da umuyordum... görüldüğü üzere beklediğim gibi gelişmedi olaylar ve burdayım, yılların eskimeyen fakat içindeki insanların büyüdüğü forumda. Bunca emeği çöpe atacak değilim. Atsaydım eğer kendime hakaret etmiş olurdum onlar haklı...
  2. Tario76

Ronin Mimar Takımı VEDA

RoninBT olarak aldığımız karardan ötürü bundan sonra forumda aktiflik göstermeyeceğiz. Teşekkürler Her şey unutulur, hatıralar kalır. Youtube'da ve PMC'da bizi takip edebilirsiniz.
  3. Tario76

Creative Akademi Sunucusu| Ronin Mimar Takımı| Mimariyi Yeniden Tanımlıyoruz!

SUNUCU KAPANMIŞTIR KONU BAŞLIKLARI ÖNSÖZ - SUNUCU ADRESİ - TANITIM VİDEOSU - SUNUCU BİLGİLERİ - YÖNETİM EKİBİ - SUNUCU RESİMLERİ ÖNSÖZ Merhaba Arkadaşlar, Ronin Mimar Takımı olarak kendi creative sunucumuzu açmaya karar verdik ve bunun bildiğimiz,klasik creative sunuculardan farklı olması...
  4. Tario76

Fare Düşmanı İnşaat Yarışması 3. Sezon

Fare Düşmanı'nın inşaat yarışmaları 3. sezon ile tekrar başladı, katılacak mimar ve mimar takımlarına şimdiden başarılar. Ronin bu yarışmada da özel gösterim olacak (Yarışmaya dahil değiliz) katılmak isteyipde fikir bulamayanlar için elimde iki tanede konsept hapishane var.
  5. Tario76

|Felice|Modern Architecture |

Modern Architecture Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Ve Magfiratuhu Ebeden Ve Daimen beyler küp sanatında tekrar çıkış yapmaya geldim. Paslanmış yeteneklerimi gün yüzüne vurmaya çalıştım yaklaşık 7 ay falan oldu yapı yapmayalı neyse uzatmayalım resimlere geçelim. Default Shadersız...
  6. Tario76

Önceki Çalışmalarımdan; Modern Mimari

Forumda modern mimariye azda olsa ilgi var örnek alabilceğiniz eski bir çalışmam. Shadersız Sade,Net,Estetik.
  7. Tario76

Ronin Build Team Başvuru Formu

RoninBT Türkiye'de de yetenekli mimarların olduğunu tüm dünyaya kanıtlamak amacıyla kurulmuş bir mimar topluluğu. Sadece minecraft üzerine değil bir ailevi oluşum. Dünyanın en ünlü forumlarında, youtube kanallarında Türk'ün adını andırıyoruz. Ne mutlu bize, ne mutlu Türk'üm diyene. Başvuru...
  8. Tario76

[BETA] | Ronin Build Team Academy - Creative Sunucu | 128X128 Arsa| play.roninbt.net |

Ronin Academy Merhaba Arkadaşlar, Ronin Build Team olarak kendi creative sunucumuzu açmaya karar verdik ve bunun bildiğimiz,klasik creative sunuculardan farklı olması için çalıştık. Sunucumuzda bulunan geniş arsalarımızda kendi yapılarınızı yaparken,zevk alacağınız bir sunucu oluşturmayı...
  9. Tario76

-Creative Sunucu-

Creative tabanlı bir sunucuda neler olmasını istersiniz.Şunlar olsa daha iyi olurdu dediğiniz fikirler var mı ?
  10. Tario76

İlham Kıtlığı.

Selamlar, bilen biliyor zaten minecraft mimarisi ile 2 yıldır hobi olarak uğraşıyorum. 3-4 aydır yapı yapmak istemiyorum daha doğrusu yaratıcı fikirler gelmediğinden isteksizim, bayadırda minecraftı açmadım. Eskiden medieval mimari akımını foruma getirmiştim şimdide farklı bir tarza...
  11. Tario76

Ate-Höst ile Sorgulama #1 +14 Yaş ve üzeri

Allah (Tanrı) kelimesinin anlamı Yaratılmamış olan ==== => Yaratılmamış olan yaratıcı Her şeyin yaratıcısı Şimdi Allah'ı kim yarattı sorusundaki Allah kelimesini kavramsal anlamı ile değiştirelim. Allah'ı kim yarattı? Yaratılmamış olan yaratıcı =Yaratılmamış olan yaratıcıyı kim yarattı...
  12. Tario76

"Sahte-Bilim" (Pseudoscience)

İlk olarak bu noktada "sahte-bilim" (pseudoscience) ile "bilim" farkını ortaya koymamız gerekmektedir. Bunu yapmadan devam etmemiz çok güçtür. Bilim, "bilimsel metot" denen ve gelecekteki bir diğer notumuzun konusu olabilecek kadar önem arz eden bir yönteme bağlı olarak gelişen, en güvenilir...
  13. Tario76

Alamut | Prince of Persia Sand of Time | Ronin Build Team |

Merhaba İnsanlık! Bugün yepyeni bir proje ile karşınızdayız. Projemiz bir filmde de yer alan (bknz. Prince of Persia Sand of Time) Alamut adlı devasal yapıyı konu edinmiştir. İlerleyen günlerde, yapıya ait bütün resimleri sizlerle paylaşacağız. Minecraft kurallarını alt üst eden bu yapı için 7...
  14. Tario76

Ejder Temalı Medieval House by Tario76 | RoninBT

Merhaba İnsanlık ! Ben, Tario76 Yaptığım Mimariyi Göstermek Amacıyla Konu Açtım :) İyi Forumlar İyi Eğlenceler!
  15. Tario76

Ronin Build Team | Mimar Başvuru Konusu

Merhaba Arkadaşlar Çoğunuz Ronin Build Team'ı Duymustur. Ve Çoğu Arkadaş Katılmak İçin Bize Mesaj Atmaktadır. Artık Bize Mesaj Atmak Yerine www.roninbt.tk Adresinden Başvuru Bölümüne Gelerek Bize Yaptığınız Yapının Fotoğrafını Ve Yapım Aşamasını Atarsanız Yaptığınız Yapıları Ekipce Değerlendirip...
  16. Tario76

Command Conquer Generals Zero Hour Oynayacak ?

Hala oynayan varsa gelin hamachi sunucu açalım pvp-pve atarız ^^
  17. Tario76

Ronin Build Team Mimar Alımları

___________________________________________ Builder Ekibine Katılım Şartları: -Skype Zorunludur. -Projelere Zamanında Gelmelisiniz (Özel Durumlar Hariç) -Kurucunun Sözünden Build Esnasında Çıkılmamalı -Yaş Sınırımız 14 ve Üstüdür. __________________________________________________ Bu Şartları...
  18. Tario76

Popular Project: Kyrim - Ronin BT

Merhaba Millet ! Ronin BT olarak Türkiye'deki tecrübeli mimar takımıyız ilk projemiz Kyrim oldu aslında FareDüşmanı inşaat yarışması için yapmıştık bir takım nedenlerden dolayı diskalifiye olduk, genede paylaşmamız için bir neden yok yaklaşık 2 haftalık bir çalışma ile bitirdik araya sınavlar...
  19. Tario76

47 Ronin Gerçek Hikaye

(47 Ronin'in Mezarlığı) 47 Ronin hikayesi, Japonya tarihinin en çok bilinen, ilgi duyulan ve gerçek olan dramatik olaylarından biridir. Belki de en büyüğü ve daha fazlasıdır. Çünkü yıllardır savaşan ve statüleriyle toplumun en üstünde yer almış samurayların, Edo Dönemi’nin başlangıcında...
  20. Tario76

Fare Düşmanı İnşaa Yarışmasını Kazanan Haritamız ! -Modern Dağ Evi

Merhaba Millet Yarışmayı Kazandık Haritamızı Sizlerle Paylaşıyoruz ! :D @Chypie06 İNDİR Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz, Önümüzde ki Yarışmalarda Görüşmek Üzere İyi Forumlar !
  21. Tario76

Beni Nasıl Bilirsiniz ?

Bu akımda ben olmazsam olmaz ^_^ Nasıl bilirsiniz ?
  22. Tario76

Eğer Bir Filmin İçinde Olsaydınız Hangi Film Olurdu Neden ?

Başlıkta dediğim gibi açılışı ben yapıyorum :) Lord of the rings (hobbit) serisi olurdu. O atmosfer pahabiçilemez, Elf olup orkları öldürmek falan :p
  23. Tario76

Çocukluğumuzdan Kalma Çocuksu Saflıklarımızı İtiraf Ediyoruz :D

Herkesin çocukken yaşadığı bazı saflıklar elbet olmuştur bu konuda saflıklarımızı itiraf ediyoruz :D susturuculu silahla ateş edince adam susuyor zannederdim :lol:
  24. Tario76

Babanızın Kıymetini Bilin !

"Oğlum aç mısın?" dedi babam. Aç olduğumu söyleyip adamı zor durumda bırakmak istemedim.Eh kem küm derken simitciye "Ver ordan tazelerinden iki tane .' dedi, simitcinin yanındaki tabureye oturttu beni , iki simitide bana verdi. " Baba sen yemiyecek misin?" dedim. "Aç değilim" dedi."Ben şu...
  25. Tario76

Zombi Salgını: Yaşayan Ölüler 1.Bölüm

‎1. Bölüm ''Haberler'' Yer: Kaan'ın Evi Saat: 01:22 Sibel, Mert, Kaan, Gizem çok iyi arkadaşlardı.Bir gün Kaanların evinde film izlemeye karar verdiler Kaan mutfağa gidip az sonra izleyecekleri film için aldığı patlamış mısırları yapıyordu. Mert kumandayı alıp haberleri açtı. Haberlerde '..Çok...