Arama sonuçlarınız

1. M

Minecraft Anlamsız kasma sorunu ( JAVA )

Arkadaşlar yarım edin ben leptopda oynuyorum 2013 modeli Asus 4 GB ram 4 GB ekran kartı 200 GB hafıza var amaaa işletim sistemi 64 bit nedense 64 bit javayı görmüo bilgisayar ne kadar çabalasamda görmüyo ne yapmam lazım
  2. M

Amnesia ep1. Gülmek İsteyenler İçeri :D

Zaten düşünmeye hakkı yok özgürce üst yorumlarda milletin ne dediğine karışıyonda ben bi vidyo çekmen lazım dedim de çokmu sen zaten doğuştan ----------(negatif)--------- sin :hihi:AkılBedavA(Kullanana):uuh:
  3. M

arkadaşım siz öyle desniz amenna resmen çocuğa küfür ediyosunuz ya beyenmedin diyip geçin 'yok işte yok böyle' bu tür kelimeler için senin daha iyi yapman gerekiyor
  4. M

Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

+2 mod vardır arkadaşta o yüzden herobirine gelmiştir şu ana kadar normal minecrafta bana hiç herobirine gelmedi
  5. M

Harry Potter MOD-QuidCraft |Videolu inceleme

:D video çok eğlenceli olmuş
  6. M

..

..
  7. M

Herobrine Laneti 1 :Beyaz Gözler

skype varmı sende daha iyi konuşuruz bu arada facebook : [email protected] burdan beni bulabilirsin daha rahat konuşur işi planlarız olur
  8. M

akıllı dinle az beyenmediysen yorum yapma boşu boşuna laf kalabalığı yapıyonuz beyler adam uğraşmış koymuş bunu yapması bile iyi eyer yorum yapcaksanız aynı oyunun videosunu çekip böyle olu diye gösterin amennah ama oturduğunuz yerden hiç bişe yapmayarak bu vidyoyu buraya koyan kardeşimizi...
  9. M

bu arada yaşım :13-14
  10. M

ad:Doğukan Soyad : uslu İstediğim rol : aga kötü adamı ver sen bana inadınada bikere kötüler kazansın bir filimde hı hahahaha
  11. M

vay yavaş beyler peki sen niye adamı küçük düşürüyon :D peki neden böle yorum yapıyoz:D video süper olmuş devamını beklerim
  12. M

Hungr Games Hakknda

Hunger games diye bir kitap var birde filmi yapıldı filmi izle türkçe dublaj anlarsın çünkü anlatmayla anlaşılcak bir şey deil bunu minecraft versiyonunu düşün