Arama sonuçlarınız

1. ZsCraft

Yardım Kit sistemi yapmaya çalışıyorum ancak bir kit seçildiğinde diğerlerinin iptal olmasını yapamadım

Başlıkta belirttiğim üzere bir kit sistemi üzerinde çalışıyorum. Savaşçı,Barbar ve Koruyucu kitleri olduğunu varsayarsak; command /savaşçı: trigger: set {savaşçı.%player%} to 1 delete {barbar.%player%} delete {koruyucu.%player%} send "Yuppi savaşçı oldum!"...
  2. ZsCraft

Skripti kısaltıp daha verimli bir şekle sokamadım. Tek bir kod üzerinden 5 basamak yönetmek ?

Skript şu şekilde; Options: AteşTopuSüre-1: 10 seconds AteşTopuGSüre-1: 2 second AteşTopuHız-1: 0.5 AteşTopuSüre-2: 5 seconds AteşTopuGSüre-2: 1 seconds AteşTopuHız-2: 2 on rightclick with paper: player is holding paper of unbreaking 1 named "&aAteş Topu" with...
  3. ZsCraft

Lore'u alt alta yapamıyorum ? Ve argümenti veriye yansıtamıyorum :/

command /test: trigger: open virtual chest with size 6 named "&4T E S T" to player format gui slot 40 of player with poppy of unbreaking 1 named "&4Gül" with lore "&cGüller kırmızıdır.||&cGerçekten inanmıyorsan git bak." to nothing Diğer bir husus ise şudur; if...
  4. ZsCraft

2.Eli nasıl check edicem ?

Sağ tıklayarak özel bir eşyayı yere koymalarını engelliyorum fakat 2.ele alıp yere koyabiliyorlar nasıl halledebilirim bunu ?
  5. ZsCraft

Zor-Survival Sunucusu mu ? Yoksa Emek-Avatar Sunucusu mu ?

Açıkcası Emek-Avatar sunucusunun neredeyse sonuna geldim ama Avatar sunucusunda hile açıkları normale göre daha fazla olacak, yeni yetenekler bulmak zorunda kalacağım vs vs vs gibi birçok zorlu yönü var. Zor-Survival sanırım göremedim hala Faction yada PvP tarzı sunucular popüler veya sürekli...
  6. ZsCraft

Şu pluginlerin 1.9.4 version'u var mıdır acaba ? Bulamadım da ?

Arkadaşlar bir kaç gündür aksaklık peşimi bırakmıyor neyden alakalı fikrim yok fakat yardımcı olur musunuz ? Veya önerebileceğiniz 1.9 spigotu ? Sunucumda çalışan fakat sürekli hata veren (warn daha doğrusu uyarı yazıyor) pluginler mevcut ve bir türlü çözemedim. Sunucuda 4-5 tane plugin böyle...
  7. ZsCraft

1.9.4 - 1.12 |BGCraft| Emek-AVATAR Sunucusu | LAG GİDERİLDİ ! | bgcraft.rabisu.com

Sunucu tanıtımına hoş geldiniz ! Sunucumuz daha doğrusu sunucum bir ayda yapımını bitirmiş olduğum "ProjectKorra" plugini sayesinde elementleri bükebildiğimiz hayatta kalma sunucusudur. Fakaaat öyle direk "elementi seç - slotlara ata - savaş !" mantığı bu sunucuda yok ! Öncelikle yetenekleri...
  8. ZsCraft

optionsda yazdığım rakamları veri olarak okumuyor

options: Hava: 100 command /bak: trigger: if {hava.artis.%player%} is not set: set {hava.artis.%player%} to 0 add {@Hava} to {hava.artis.%player%} send "%{hava.artis.%player%}%" {hava.artis.%player%} 0 gözüküyor hep eğer send'den optionsu kontrol...
  9. ZsCraft

Tab tuşlarına basarak boşluk bırakamıyorum ??

command /test: trigger: if {ilk.%player%} is not set: set {ilk.%player%} to 1 send "İlk kez bu komutu kullanıyorsun ve son olacak !" böyle bir kodlamada triggerden önce 4 boşluk veya 1 tab bırakmam gerekiyor ben tab bıraktığımda hata veriyor ve tab...
  10. ZsCraft

Okun yavaş ve düz gitmesi ve loop all block ile ilgili sorular ?

1-Okun 1 speed ile hiç sağ sola yukarı aşşağı sapmadan düm düz gitmesini sağlayabilir miyiz ? 2-Birde ben /alan komutunu girdiğimde 4 block alanı kaydediyorum daha sonra bu alanı siliyorum 4 saniye sonra kaydettiğim alanı tekrar yüklemeye çalıştığımda olmuyor nasıl yapabilirim ? Eğer tam açık...
  11. ZsCraft

"loop all chickens" yazınca yemelik tavuk anlıyor ?

every 10 ticks: loop all chickens: . . . şöyle bir kod yazıyorum fakat loop all chickens'ı kabul etmiyor coocked_chicken or chicken_item olarak algılıyor bildiğimiz yürüyen tavuk olarak nasıl algılatıcam ?
  12. ZsCraft

Mob'un ismi oyuncu ile aynı ise saldırmasını nasıl engellerim ?Birde sesler ?

on entity target: entity's target is a player name of entity is "%target of player%": cancel event şöyle bir kod denedim olmuyor ama; on entity target: entity's target is a player send "You're being followed by an %entity%!" to target of entity cancel event bu kod...
  13. ZsCraft

[HATA] Particle kodlarını yazınca hata vermiyor ama cmdde bin ton hata çıkıyor

Hata bu şekilde uyumsuzluk var ama ne ile ne arasında çözemedim sunucu 1.9.4 spigot skript ise 1.9.4 uyumlu bir skript sunucuda hiçbir şekilde particle komutları çalışmıyor "play mob spawner flames at player's head" bu çalışıyor ancak on any movement: if player's boots are leather boots...
  14. ZsCraft

Eşit Şekilde Nasıl Takımlara Ayırabilirim ?

Şimdi adam /basla komutunu yazacak ve onu iki takımdan birine atıcak biri A takımı olsun biri B takımı olsun 1.oyuncu geldi basla yazdı A takımına gitti 2.oyuncu geldi B takımına gitti 3.oyuncu geldiğinde bunu A takımına atması lazım ve de oyundan çıktıklarında takımlardan ayrılacaklar ayrılan...
  15. ZsCraft

Silahlı Hunger Games Sunucum Batıyor :/

Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav Hile Yasak Diyoruz Yakalıyoruz Banlıyoruz Yan Hesap Açıp Floodluyorlar Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav Alım Yok Dediğim Halde Floodluyorlar Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav İlgilenebildiğim Kadar İlgileniyorum İlgilenmiyorsun Diyorlar Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav...
  16. ZsCraft

Citizens Çalışmıyor :/ Spigot 1.7.X - 1.8.X Kullanıyorum....

Spigot 1.7.X - 1.8.X Kullanıyorum ve Citizens'in Tüm Sürümlerini Denedim Çalışmıyor Nasıl Çalıştırıcam Bu Plugini ? Çok Lazım
  17. ZsCraft

[ISTEK] Zor Olabilir Ama Yardımlarınızı Bekliyorum...

İsteğim Şu Bir Yerin Location'nunu belirledik {yer} Olsun Bu Şimdi Bu Yer Kırmızı Block Olsun ve /belirle Yazdığım Zaman Tam Kenarlarından Değilde Tam Blockların Üstü Lav Olsun (yeşildeki gibi yeşili tam daire yapamadım ama :) ) @The @TheProfessional @GodofMilker
  18. ZsCraft

ZsCraft | Silahlarla Dolu Açlık Oyunları Macerası | zscraft.nitrado.net | 1.7.X

Standart Hunger Games/Survival Games Sunucularından Sıkıldın mı ? Açlık Oyunları Deneyiminizi Yeni Bir Noktaya Taşımaya Geldik ! *Kişi Sayısı: 32 *Ram: 2 GB *Hosting: Nitrado *IP: zscraft.nitrado.net *Version: 1.7.X Kaç Adet Kit Bulunmakta ? Silahlar Sandıklaradan Çıkıyor mu ? Silahlar...
  19. ZsCraft

eğer adam doğuya bakıyorsa şu şu işlem yapılsın ?

başlıkta dediğim işlemi nasıl yaparız mesela adam vurulduğunda doğuya bakarak vuruluyorsa adama 1 elma versin ?
  20. ZsCraft

Otomatik Etkinlik Plugini - GreenArrow Yapım - İstediğiniz Saatlerde Otomatik Event !

Önce Linkimiz :) http://www.dosya.tc/server36/yG52eU/OtomatikEtkinlik-V1.0.0-CB.1.7.9.jar.html https://www.virustotal.com/tr/file/5f0533771d8def656bb3bc171c6b86f8f21e58e91cda28e3f1e79ee032266a8e/analysis/1418480931/ GUNCELLEME V1.1.0...
  21. ZsCraft

WorldGuard Yazılarını Değiştirme ? [6.0'daki Yazı Tuhafıma Gidiyor]

Bu Mesajı Nasıl Değiştirebilirim ? Çok Tuhafıma Gidiyor İngilizce Olması Rahatsız Etmiyor da Yazının Stili Rahatsız Ediyor :/ http://i.hizliresim.com/9997kZ.png
  22. ZsCraft

Sunucuda Ne Kadar Kişi Varsa Veriyide O Kadar Arttırmak ?

Sorunum Başlıkta Yardım@TheProfessional Hadi Abi Ya Sen Yaparsın (Tanıdığım En İyi Skript Ustasısın)
  23. ZsCraft

[ISTEK]Oyuncuların Envanterlerine Dokunmalarını Engellemek ?

Ben İstediğim Gibi Dokuna Bilecem Ama Oyuncular Dokunamayacak Yani Eşya Haraket Ettiremicek Envanterinden Sağ Sol Tıklayabilecek Var mı Böyle Plugin ?
  24. ZsCraft

Looplarla ilgili

Loop all players: Tab:if {oyunda.%loop-player%} is 1: Tab:tab:send "size mesajlarım hayırlı olsun" to loop-player Yaptığımda sadece oyunda 1 olanlaramı mesaj gider ?
  25. ZsCraft

Başlıkta Anlatamam Sorunumu :)(Kafa Karıştırıcı Bir Sorun)

Bir Komutun Yazısını Nasıl BossBar'a Geçiririm ? Yada Şöyle Anlatıyım...Şimdi /test yazıyoruz "bugün ali mutlu sebebi: %neden%" yazıyor ben bu %neden% yazan şeyi bossbara geçiremiyorum bunu skript ile yapabilir miyim ?Yada /test yazdığımda çıkan yazıyı başka bir yerde otomatik kullanabilir...