Arama sonuçlarınız

1. Zangow

Pixelmon-Direwolf20

Oynayacaklar özel mesajdan bildirsin.Sunucuyu ben kuramam.
  2. Zangow

Wyvern

Açıklama : OrizonTürk sunucusunda PvP yapmayan,herkesle barış yapan sadece ticaret ile geçinen bir klan.Şu an fazla üyesinin olmamasına karşın maddi açıdan çok ilerideyiz.Sadece OrizonTürk'te oynuyoruz. (İleride değişebilir.) Katılmak için : Ben PvP zamanı demeden PvP yapmamak,küfür vb...
  3. Zangow

Order And Chaos Online Android

Benimle "Order & Chaos Online" duels yada heroes değil;android üzerinden Amerika sunucusunda oynayacak fazla gelişmemiş oynayacak kişiler arıyorum.
  4. Zangow

1.7.2 Oynayacaklar

Ciddi,gereksiz ve sormadan kafasına eseni yapmayan premium veya 1.7.2 oynayabilen birini arıyorum.
  5. Zangow

5 Dakikalık Horror Map

Başlıktaki gibi oynayacaklar konunun altına mesaj yazsın.
  6. Zangow

Acil Yardım!

Eskiden kullandığım bir program vardı.Bir sürü seçenek vardı yuvarlak şeklinde sıralanmıştı.Gif vb. yapabiliyorduk.Lütfen biri ismini biliyorsa söyleyebilir mi?
  7. Zangow

300 Mesajım Silindi

Başlıktaki gibi benim tam 300 tane mesajım silindi.Bunu ayrıntılı şekilde açıklayabilecek admin vb. var mı?Konunun yeri burası değilse söyleyin konuyu kapatırım.craft_man yardımını bekliyorum.
  8. Zangow

Medieval bir şey İşte :P

Her türlü eleştirmeye açığım.İlk denemem bu.Keşke flat dünyaya yapmasaydın demeyin.Düz dünyada yer bulmaya üşendim.İleride yapabilirim. :p İndirme Linki : http://www.mediafire.com/download/a4om4p4bo4p655h/Oyun_%C4%B0%C3%A7i_%C4%B0smi_Yeni_D%C3%BCnya.rar
  9. Zangow

Snapshot 13w36a

Bu snapshot oldukça büyük olduğu için resimlerini biraz daha geç yüklemek durumundayım. +Bir ton yeni bitki eklendi.Bu bitkileri boya yapmak için kullanabiliyoruz. +Yeni biomeler ve generate tarzları geldi.(Nefes kesici güzellikte generate örnekleri mevcut. ExtremeHills+ : +Oltalara 2...
  10. Zangow

İlk Skinim

Değişik bir skin olsun istedim.Çok güzel olmasada beğeneceğinizi umuyorum. http://www.minecraftskins.com/skin/2442412/smiling-fighter/
  11. Zangow

Minecraft Hesabım!

Bu gün Zangow yani ilk premium hesabım çalındı.Yardım edebilecek biri varsa şimdiden teşekkürler.hiçbir şeyini bilmiyorum. :(
  12. Zangow

Eski Arkadaşımı Arıyorum!

Hatırladığım kadarıyla bu şubat tatilinde Baran adında biriyle oynamıştım.Lütfen alakasız yorumlar yazmayın.2 yatak yapıp birine Burak diğerine Baran yazmıştık,10 - 12 yaşındaydı sanırsam.Lütfen bu yazıyı okuyan biri böyle birini forumdan tanıyorsa yorum yazsın.Hamachi sunucuda kurmuştuk...
  13. Zangow

Modaratörlük

Ben modaratörlüğe başvurmak istiyorum fakat forum ile ilgili bilgim yok.(En azından kilit vb. şeyleri biliyorum.)Bana bu konuyla ilgili detaylı bilgi verebilecek birisi varsa lütfen söylesin.
  14. Zangow

Ödül Puanı Gelmiyor

Benim 200 beğenim var fakat ödül puanı gelmedi.Sebebi ne olabilir?
  15. Zangow

Minecraft Gizemleri ve Bilmedikleriniz.

Şimdi göstereceğim sırları bazılarınız biliyor olabilirsiniz fakat bilmeyenler elbet çıkacaktır.Özellikle hepsi gerçektir kanıtlarım var. 1-Minecraft İndev aşamasındayken küçük bir evin üstünde başlardınız ve kumun olması gereken yerlerde çakıltaşı olabiliyordu(Sol kısımda var.) 2-Silindi...
  16. Zangow

İstek Texture Pack

Bilgisayarım olta atılınca donuyor.Buna çözüm olarak olta ile ilgili tüm textureleri silersem düzelir gibi bir düşüncem var.Lütfen biri tamamen olta ve oltayla ilgili şeylerin tüm texturesini silip yollasın.
  17. Zangow

Rüyanızı Yazın

Başlıkta dediğim gibi herkes rüyasını anlatsın.Ben konuya yorum olarak bir ara yazacağım.
  18. Zangow

Steve'nin Maceraları

İlk olarak hikayeye herobrine eklemeyi düşünüyorum.Mod eşyaları veya olmayan eşyalar ekleyebilirim. Bölüm 1 - Korkunç Gece Bir gün Steve creeplerin evini ve herşeyini yok etmesi sonucunda oyuna tekrar başlamış çaresizce köy arıyordu.Biraz yürüdükten sonra köyü buldu.Fakat köyde çok az kişi...
  19. Zangow

Naruto İzleyen İşşiz Kardeşlerim! :d

Beyler naruto izleyeniniz vardir.(Belkide yoktur)Minato Namikaze'nin bir gözünde ethernal mangyku sharingan diğer gözünde rinne'gan olsa ne olurdu görüşlerinizi bekliyorum.
  20. Zangow

Plugin verinnn :D

Beyler aradim bulamadim hani türk swlerinde olurya jobs plugin türkçedir fln fln oduncu fln olur o plugini aradim bulamadim bi suru cesidini buldumda aradigim deildi paylasabilirmisiniz sw kurucamda
  21. Zangow

BFChickenGamers Fun Mod Pack

Mod pack kesinlikle benim değildir BFChickenGamers paylaştı bende veriyim dedim Modlar eğlence modudur teknik mod yoktur http://www.mediafire.com/?lhpmj2q21ct4jrq
  22. Zangow

SkyBlock plugin

Beyler bole çok değilde genel pluginleri verir misiniz? Skyblock pack olarak.
  23. Zangow

ModPack verebilecek varmi

tamamen ModLoader modlarindan olusan ve hile yapabilecegim modlar olmayan bi modpack verebilirmisiniz? Not:Forge modlari hata veriyor hello fln sonra kapaniyo
  24. Zangow

Acil Bakın.Lütfen.

Biri tekkit i appdata'dan atabilirmi? ( Virüstotal fln olursa sevinirim )
  25. Zangow

Çok acil yardım!

Tekkit Cracked Launcher update failed hatasi veriyor clear cache denedim appdata dan sildim fln ama olmuyor 3.1.2 versiyon