Arama sonuçlarınız

1. T

Beni Tanıyın Lütfen :]

Merhaba Arkadaşlar, Ben Güneş. 14 Yaşındayım. Erkeğim. 2. Kez Kendimi Anlattığım Konumdur Bu. Foruma 1 Aralık 2012'de Kayıt Oldum. Ankarada Oturuyorum. Minecraft'a 11 Yaşımda Başladım Ama Oyunu Nerden Crack İndiriceğimi Bulamadım. Oyunu İndirmeyi Başarınca Çok Sevinmiştim. Oyun Hakkında Biraz...
  2. T

Benle, Hemen, Yetimhane...

Merhaba Arkadaşlar, Ben Güneş. Beraber Yetimhane Mapını Oynayabileceğim Saygılı İnsan Evlatları Arıyorum. Skype ---> Zorunlu Premium ---> Zorunlu Değil Yaş ---> Yeterli Olgunluk Derecesine Sahip Herkes. Hamachi Adresini Skype'ta Belirteceğim. Skype ---> gunesilhan1
  3. T

Minecraft Oynarken Bilgisayar Kapanıyor! Yardım Lütfen!

Merhaba Arkadaşlar, Ben Şimdi Direk Olaya Giricem. Minecraft Oynuyorum... Bir Anda Bilgisayar Kendini Baştan Başlatıyor. Sebebini Bilmiyorum. AMD Athlon 64x2 Ekran kartı Var, 8 GB Ram Var. Not: Masaüstü Bilgisayar Kullanıyorum( Yeni Bilgisayarım ). Lütfen Desteğinizi Bekliyorum.Arkadaşlar...
  4. T

Plug.dj gelin kopuyoz

Arkadaşlar herkesi http://plug.dj/mcturk/ Sitesine Bekliyorum Kopuyoruz haddiiii
  5. T

Ben Kimim? (Probaba2) Benle Oynamak İsteyenler Bakın !

Merhaba arkadaşlar, Benim adım Güneş. Erkeğim :).Yaşım 14 (8. Sınıf). En Sevdiğim Oyun Minecraft ( Yemin Et ! :D ). Foruma 1 Aralık itibariyle foruma 1 yıldır üye olmuş bulunmaktayım. Hamachide Survival Bayılırım! Benle Oynamak isteyelner iletişime Geçebilir. Cumartesi-Pazar Günleri...
  6. T

Benimle Pre Serverde Oynayacaklar İçeri

İlk Olarak Ben Güneş (Erkekğim Şaşırmayın), Yaşım 14 Benle Oynicak Kız veya Erkek Farketmez Skype : gunesilhan1 Lütfern Gelin Çok Sıkıldım Tek Oynamaktan!!! Server Premium Server Olacaktır Skypeden Ekleyin!!
  7. T

İnternal Server Error Hatası Acil Yardım! Çok Acil!

Ben Yukarıda Belirttiğim Hata Yüzünden Kendi Kurucu Olduğum Servere Giremiyorum Tekrar Deniyorum Bu Kullanıcı Zaten Oyunda Diyor Ama O Kişi Oyunda Olmuyor Acil Yardım Edin Yardım Edene Şimdiden Çok Teşekkürler Lütfen Acil Yardım!UP
  8. T

Putty Panel Kullanımı Acil Yardım!

Selam Bana Acil Putty Panel Kullanımı Hakkında Biri bir şey Öğretsin Veya Bir Video Paylaşsın Lütfen
  9. T

ModReq Mesajına Nasıl Bakıcam Yardım

Başlıktaki Gibi Yardım Edecek Varmı Acil Lütfen Hızlı
  10. T

Modreq .Mesajı

Modreq Mesajına Nasıl Bakarım Serverde Kurucuyum İP:MekkaOnline.tk Acil Yardım modreqe Gelen Mesajlara Nasıl BakılıyorYardim
  11. T

GroupMangerden Iyi Anlayan Acil Yardım Lazım!

Biz Server Açtık GroupManagerle Ilgili Bi Sorun Çıktı Servere Gelip Yardım Edin Lütfen Skype: probaba22 ekleyin acil. Skype Ten Vericez IpYi. Sony Tablet S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  12. T

Hosting Arıyorum Içeri

Selam Başlıktada Yazdığım Gibi Server Açıcam Kesin Ama Bi Hostinge Karar Veremedim Yöncümü AxiTr Mi Nitradomu Yoksa Solmaz Hostingmi Karar Veremedim Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Arkadaşlar? Sony Tablet S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  13. T

Drag Cave Için Yardım Lütfenn!

Selam Ben Drag Cave de Yumurta Sahiplendim Yumurtamın 200+ Unique View I Var. Yumurta Hastalandı Bişiler Diyo Ne Yapmam Lazım.
  14. T

Ejder Ölüyor

Lütfen Imzamdaki Linke Tıklarmısınız Junior Ölüyor!:aç:
  15. T

Bedava Minecraft Diye bir şey Yok Lütfen Bir Okuyun.

Selam Arkadaşlar Ben Probaba2 Ben Bedava Minecraft Sitelerine Insanların Yönetilmesine Karşıyım. Bakın Asla Bedava Premium Olamiyacaksınız. Lütfen Forumda Böyle Saçma Siteler Paylaşmayınız. craft_man Ercan Ve Diğer Tüm Saygıdeğer Yetkililer BU Konulara bir şey Demeden Geçmeyin.
  16. T

Ikinci Skin Çalışmam

Selam Ikinci Çalışmam Ile Karşınızdayım Ben Şu Anda O Skini Kullanıyorum Premium Hesabımda Umarım Sizde Beğenirsiniz. Buda Pixeli: Skin Ful Bana Ait O Yüzden Başka Yerlerde Benim Diye Kullanmamanızı Rica Ederim. Skin Editlendi Steve Soyundan Çıktı Yani Ten RENGINI Biraz Açtım Umarım...
  17. T

Premium Mu? Crack Mi?

Selam Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Minecraftınızın Orjinal Mi Crack Mi Oldugunu Merak Ediyorum Bakalım Hangi Taraf Kazanacak Ben Premiumum Ve Anket Yukarıda(Bilmeyenler Için) Anket 1.5 Hafta Sonra Kapanacak Ve Sonuçlar Gözükecek. Edit: Anket Sınırsızdır HERZAMAN AÇIK OLACAKTIR.
  18. T

[Çözüldü] Serverimize Spawn Yapacak Builder Alınır Içeri.

Selam Konuyu Kısa Tutucam Server Açacağız Serverimize Spawn Yapacak Bir Builder Aranır. Sanmayın Tüm Yükü Size Vereceğiz Bizde Kurucu Olarak Yardım Edeceğiz Tek Yapmanız Gereken Çalışmalarınızın Bir Resmini Skypetan Yollamak Benim Skype Adım: probaba22 Eklemeniz Yeter Hadi Görüşürüz Beyler.
  19. T

Ilk-Skin-Çalışmam@

Konuya Fazla Girmeden Size Skinimi Sunuyorum Ben Ona Kingray Dedim. Umarım Beğenirsiniz.
  20. T

Bir bloğu mousedeki sağ klikle 1er 1er bırakamıyorum

Beyler Bayanlar ben minecraft oynarken bir eşyayı(bloğu vs.) craft yaparken sağ klikle koyamıyorum bi garip oluyo mesela 3*3 cratta ortaya bisey koycam onda böyle esyayı o karenin üzerinde yavasca gezdirmem gerekiyo pls yardımmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!