Arama sonuçlarınız

1. oğuzhan145145

mineshafter problemi

Su mineshafter programı bende calısmıyor jar seklinde indiriyprum pc de acılmıyor ( java ile birlikte acıyorum) arkadasımda sorunsuz bir şekilde acılıyor bende niye acılmıyor?
  2. oğuzhan145145

Hamachi Servere Nasıl Mod Yuklenir

arkadaslar ben arkadaslarla hunger games oynamak istiyoruz ama hamachi uzerinden nasıl yapabilirim
  3. oğuzhan145145

Oyuna Ilk Basladıgınızda Yaptıgınız Acemilikler :p

evet arkadaşlar sizinde elbette minecraft hayatına basladıgınızda yaptıgınız acemilikler vardır ornek olarak ben ilk başladıgımda creepırı mutant hıyar sanmıstım :D
  4. oğuzhan145145

Bunu Nasil Yapti???

arkadaşlar geçen gün hypixelin bi mapını oynuyodum bi arkadaşımla ve işte oyunun sonunda çıkan yaratık: bi de bosslardan birinde şu vardı ALLAH AŞKINA BUNU NASIL YAPIYO!?
  5. oğuzhan145145

enale-command-block

arkadaşlar ben ve 2 arkadaşım bi adventur oynicaktık ve oynamak için server propeties dosyasındaki enable-command-block komutunun true olması gerekiyomus ama sorun su ki bende oyle bi komut yok EDİT:baslıkta enale yazmısım enable olcak o
  6. oğuzhan145145

Bir Minecraft hikayesi

İşte tekrardan başlıyordum.Yeni dünya,yeni yaşam alanı,yeni rastlantılar...Her haritada farklı tuhaflıklar vardı bunu biliyordum ve yeni dünya yarat tuşuna bastım.Doğduğumda bir çöl ile ormanı ayıran bir nehir içindeydim.Hemen bir ağaca giriştim ve biraz odun topladım,kendime aletler...
  7. oğuzhan145145

(İSTEK) mod paketi isteği

arkadaşlar battle towers,craft guide,inventory tweaks,more village biomes,backpacks,too many items,campfire,damage indicators,dynamic lights,reis minimap ve smart moving modları olan bir mod paketi hazırlarmısınız beğenilerinizi unutmayacağım ;) şimdiden teşekkurler
  8. oğuzhan145145

NETHERDE KAYBOLDUM!!!!

arkadaşlar ben portal yaptım nethere sonra netherde bi baktım fortressin içinde doğmusum ne sans ama derken blaze spawnırı fln gordum nether wart topladım sonra eve doncem diye portala atladım ve bom! bi magrada canlandım evimi bulamıyorum yardım edin
  9. oğuzhan145145

ARTIK SULARINIZ DONMAYACAK :)

Merhaba arkadaşlar.Diyelim ki bir kar biyomunda yaşıyorsunuz ve tarım yapmanız gerek ancak sorun şu ki tarım yapmak için gereken su donuyor.Yaptığım icat sayesinde artık sular donmayacak ve rahat rahat tarım yapabileceksiniz. şimdi icata geçelim yapımı çok basit ve kolay:) oncelikle suyu...
  10. oğuzhan145145

sistem belirtilen yolu bulamıyor

arkadaşlar bende orjinal mc var açıyorum oyunu sistem belirtilen yolu bulamıyor diye bir hata veriyor siliyorum tekrar yüklüyorum olmuyor yardım edermisiniz?
  11. oğuzhan145145

Yardım world edit nasıl kullanılır?

arkadaşlar world edit indirdim ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum bi rehber hazırlarmısınız?
  12. oğuzhan145145

hunger games lazım

arkadaşlar bildiğiniz açlık oyunları svsi varsa yazarmısınız NOT: konuyu yanlış yere açtıysam özür
  13. oğuzhan145145

spawn noktası sorunu

arkadaşlar arkadaşlarla çok oyunculuda bi adv map indirdik yanlız sürekli yanlış yerde doğuyoz mapten cok uzakta bunu nasıl duzeltebilirim ?
  14. oğuzhan145145

industrial craft hakkında

arkadaşlar ben industrial craft indirdim tek sorun hiçbişi anlamadım :D bana detaylı bir rehber varsda gonderirmisiniz?
  15. oğuzhan145145

industrial minecraft hakkında soru

arkadaşlar ben gittim bu modu indirdim ama hiçbişi anlamadım :D bana soyle ayrıntılı bir rehber varsa linkini atarmısınız?
  16. oğuzhan145145

creepy kingdom modu lazım

arkadaşlar 1.4.6 uyumlu creepy kingdom modu varsa link atarmısınız?
  17. oğuzhan145145

minecraft dünyasının bittiği yer !!!!!

arkadaşlar bu nasıl bir hatadır anlamadım minecraft dünyasının sonu yok diye biliyodum surekli yeni şeyler ekleniyordu ama yanılmışım
  18. oğuzhan145145

mod sorunu

arkadaşlar benim sürümüm 1.4.6 oyun orjinal deil ve creepy kingdom modunu yuklemek istemiştim iilk once indirdim modu sonra winrarla açtım sonra .minecraft klasoru içindeki minecraft.jar dosyası içine attım meta-ınf klasorunu sildim bi de modun bulunduğu wiinrar klasorunun içinde to minecraft...
  19. oğuzhan145145

mod onerisi olan?

arkadaşlar daha mod yuklemedim ve açıkçası hangi modu yüklemeliyim bilmiyorum bana eğlenceli mod onerisi olan varmı?
  20. oğuzhan145145

MAP lazım

arkadaşlar sizin yapıp yamamanız farketmez ama birkaç isteğim var 1) uzun olsun 2) bolca redstone devresi olsn(msl 2 dügme olsun birini basınca tuzak diğerine basınca kapı acılsın) 3) konusu mantıklı olsun 4)vee tabii ki eğlenceli olsun bildiğiniz boyle bir map varsa burda paylaşırmısınız
  21. oğuzhan145145

online minecraft ile ilgili

arkadaşlar ben bir arkadaşımla hamachi üzerinden nasıl indirdiğim bir adv mapı oynayabilirim?
  22. oğuzhan145145

bi sorum olucaktı

ya arkadaşlar bende korsan minecraft var arkadaşla hamachiden oynuyoruz ama internetten indirdiğim bi (ornegin adv) mapı nasıl birlikte oynayabiliriz?
  23. oğuzhan145145

Wither?

arkadaşlar minecraft wikide gordum wither boss 1.4.6 sürümünde varmı varsa nasıl yapılır?
  24. oğuzhan145145

Acil Yardim Lazim

Arkadaşlar benim oyunum orjinal deil arkadaşla hamachi üzerinden oynamak istiyoruz ben minecraft.serveri açamıyorum boyle bir hata veriyo FAİLED TO BİND TO PORT The exception was: java.net.BindException:Cannot assing requested address:JVM_Bind Perhaps a server is already running on this port...
  25. oğuzhan145145

Başka Map Türleri Varmı?

arkadaşlar benim bildiğim map türleri solar map adventure map bi de eğitim mapı sizin bildiğiniz başka maplar varmı (konu yanlış yere açılmıssa ozr dilerim)