Arama sonuçlarınız

1. craftable

Demo Oyun Mizahın Adresi-Hardcore Seri

Kusura bakma görmemişim hemen cevap atıyorum.Serinin devamı geldi :)
  2. craftable

Özelden kanalını yollarmısın kardeşim. Birde ankete oy kullanırsan sevinirim :)Konu güncel arkadaşlar.. Minecraft hardcore serimizin yeni videosu gelmiştir :)) tazee
  3. craftable

Arkadaşlar; bir takım arkadaşım ve ben bu işlere yeni katıldık. Elimizden geldiğince video koymaya da çalışıyoruz. Şimdiden yapacağınız desteklerden ötürü teşekür ediyorum. tabii ki eksiklerimiz var. Bunları sizlerin sayesinde halledeceğiz. Beğenmeyenler elbet çıkacaktır. Herkes bu işe ilk...
  4. craftable

Snapshot Snapshot 13w01a/b

aslını asla bozmazki yine tekte oynanma olucak sadece botlarda olucak onlarda surv yapıcak ;)
  5. craftable

[nomercymc] #factions/oto-wg/arsalar/minioyunlar/zindanlar/bos Slar/eventler# Ip: Mc.nomercymc.com #

sa kardeş servera katılıyorum %90 ihtimalle builder başvurusu da yapıyorum cevabını beklerim...
  6. craftable

Gazercraft Sunucusu - Survival/faction - 91.121.60.20

builderlik yada her hangi bir şey için alım varsa başvuru formu neyse doldurup verebilirim.
  7. craftable

Snapshot Snapshot 13w01a/b

daha eklenicek cok sey var ya eksikler cook :) bende oyuna botlar eklenmeli köylüler yerine bizim gibi oynayan steveler :D düşman grupları olmalı kendi alanımıza onları almalıyız onlarda gruplaşmalı muhtesem olurdu multiplayer havasını singleplayer a vermeleri lazım :)
  8. craftable

Rebels Craft Survival Server!!

Adınız:Tunahan Yaşınız:17 Minecraft Oynama Gün/Ay/Yıl(1sene ise 1 yıl vb.): beta sürümünden beri oynuyorum. WgveWe Bilgisi(Builder İçin):w.e bilgim %60 wg bilgim %95 %98 civarı.. bir cok kez görev yaptım Hangisi İçin Basvurdunuz:Builder
  9. craftable

Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

dene işte kardeşim :)
  10. craftable

1.4.6 Yenilikler

eline saglık diyelim.
  11. craftable

crackli olsa bile serverlara girersin online olarak.. yani söyle anlatıyım kurulan serverlarda cracklii orjinal üyeligi olan olmayan herkes girebiliyor anlıyabilecegin...
  12. craftable

:) onu bunu bırakında oyunu ilk oynadıgım an geldi aklıma.. cok duygulandım yaa topragı kazıp iceri girmiştim örümcek kovalıyorduu.. dua ediyodum inş iceri girmez örümcek diye :D
  13. craftable

:D bak kardeşş tabikide en zorda hardcorede oynarken madendesin canın cok az kalmış 2 kalbin var ender cıktı bi anda insan hoplar tabii ki. ama zombı falan gorunce korkmaman lasım buda senın savas oyunları oynamamandan kaynaklanıyor olabilir. sana önerim şu olacakki alıcaksın itemleri...
  14. craftable

Köyüm :)

normal minecrafttamı veriyor bu hatayı ?
  15. craftable

oooo sorunun hatsafada.... bence yapacagın şey hileli bir oyun acıp kendıne diamon set dizip bir güzel ava cıkmalısın ki korkunu yenebilesin.
  16. craftable

Köyüm :)

başarılı bir şeye benziyor.. boş zamanımda iyi şekilde inceleyecegim..
  17. craftable

Tecnich Pack Save Yüklerken White Screen Hatası[çözümü]

Arkadaşlar, Belliki Bazı Arkadaşlar sorunu verilen yollarla çözemiyorlar benim gibi Verilen bat. dosyası ile bile sorunu çözemedim ama söyle bir çözüm yolu buldum ve kesin çalışıyor arkadaşlar. resimlerlede destekliyecegim konuyu öncelikle anlatayım :) Ama sorun olarak şu var ki oyun...
  18. craftable

Herkeze Merhabalar Arkadaşlar

Herkeze Merhabalar Arkadaşlar
  19. craftable

yinemi sen derken kardeş anlamadım ?

yinemi sen derken kardeş anlamadım ?
  20. craftable

Airgamecraft - Hunger Games (6-12 Arası Kişiyle Oynanacaktır.oyuncu Aranır.)

Oyundaki Adım : doldfield Gerçek İsmim : Tunahan Hunger Games'i Ne Kadar İyi Tanıyorum : çok iyii filmini 7 kere izledim yeterlimi :D Skin resmim (Verebilirseniz [Zorunlu Değildir]) skin resmim mario gibi bişi :D
  21. craftable

Livescraft Yeni Açıldıı...

hayırdır server kapalı ? ben doldfield
  22. craftable

Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin, fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın!

Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin, fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın!