Arama sonuçlarınız

1. DarkEnder

Minecraft:Ölümün Doğumu

Kendimi siyah bir odada gördüm.Terliyordum..Hemde gereğinden fazla terliyordum.Karşımda bir tabut duruyordu.Tabutun etrafını kemikler süslemişti.Zemin bile insanın ruhunu dondurmaya yetiyordu.Birkaç adım uzağımda olan tabuta doğru elimi uzatıp kapağı açtım..Ancak hiçbir şey yoktu.Sadece biraz...
  2. DarkEnder

20 dakikalık bir Modern Mimari

20 dakikada bitirildi.One Shot Çalışması olduğu için herhangi bir dekor yapılmadı. Portre şeklinde çalıştım.Umarım beğenirsiniz.
  3. DarkEnder

1 buçuk saatlik Saray Çalışması

1 buçuk saatte bitirdim.Olabildiğince eskittim çalışmayı.4000 yıllık bir sarayı 1 buçuk saate yapmayı başardım :D Önden Görünüşü Köprü Üstten Görünüşü Kalem ve ben :D Olabildiğince hızlandırmaya çalıştım.Eğer çok beğenilirse Birçok yenilik yapılıcak.
  4. DarkEnder

Minecraft Premium Almaya karar verdim.

Minecraft'ı 3 yıldır korsan olarak oynuyorum. Minecraft'ta skin diye bir şey ilk çıktığında yoktu.O yüzden korsanla idare etmiştim.Çıktıktan birkaç ay sonra Skin yapılmaya başlamış bu yüzden Premium satışlarda artış başlamıştı. Alıcaktım ama sonra başkasının adıyla girince Skinle girebildiğini...
  5. DarkEnder

Minecraft'taki en gereksiz moblar?

Minecraft'ta birçok mob var(?)Sizin için Minecraft'a eklenen en gereksiz mob hangisi?Neden?
  6. DarkEnder

Yaptığım PixelArt'lar

Arkadaşlar belki gördüğünüz ama yapılması zor şeyler hepside,o yüzden yorum yazarken lütfen anlayışlı olun. ANGRY BİRDS Zelda Ve serverde yaptıklarım. Umarım beğenmişsinizdir.İyi forumlar...
  7. DarkEnder

Mİnecraft 2.0 İndİr!

Merhaba Bildiğiniz gibi Minecraft'ın yeni versiyonu 1 aya yakın bir süre içinde çıkıcak. Eğer 1 ay boyunca beklemek istemiyorsanız Altta vereceğim linkteki dosyayı indirin. Kurulum çok kolay sadece %appdata%>Roaming>.minecraft>bin>minecraft jarınızı silip indirdiğiniz dosyadaki minecraft jarı...
  8. DarkEnder

Elemental Crysis 1(türkçe Adventure Map)

Merhaba arkadaşlar yepyeni bir Adventure Map yaptım umarım beğenirsiniz. Konusu:Azrail'İ yenmek. Parkur,Bulmaca ve aksiyonun bulunduğu bir map Barışçılda oynayın Multiplayer olarak oynamak önerilmez. Çok zorlanırsanız Creative i açabilirsiniz ama blok kırmayın. Map linki...
  9. DarkEnder

Hüsamettin Minecraft Evreninde!-Krepçi kreper

-Güzelss kolya -Eyvallah,koskoca yerde bir bu organik yaratık hoşgörülü çıktı iyi mi? -Abi geri çekil dikkat et o creep... BOOOMMM Hüsamettin'in kolyesi çıkar ve madenin içine düşer.Hüsammetinde oraya ışınlanır. -Off lan.Hoşgörülüymiş. -Nereye geldik lan biz.Hero?Lan olum rüya mı görüyorum...
  10. DarkEnder

Hüsamettin Minecraft Evreninde!(KOMİK HİKAYE)-Krobrine?

Hüsamettin bir portal bulur ve Minecraft'a gelir. -Nerdeyim lan ben!Vay anasını her şey kare lan geometri dersindeyiz gibi.Has*****(o sırada rtük devreye girer)Lan bu bizim sümüklü necati'nin oynadığı oyun.Maynkıraft lan bu.Şimdik hasbin ladin!Domuzmuş.Ay canım benim masum masum da bakıyor.Yerim...
  11. DarkEnder

MİNECRAFT MOB REHBERİ

MOBLAR CREEPER 0_O Oyunun en ünlü mobudur.Dünyanın her yerinde canlanabilir.Eğer 3 blok yakınınızda olursa 0-2 saniye arasında patlar ve 3 yada 4 can seviyenizi düşürür.Eğer öldürürseniz barut adlı malzemeyi düşürür.Barutla TNT yapabilirsiniz.Creeper'i Okla daha güvenli şekilde öldürürsünüz.Eğer...
  12. DarkEnder

HEROBRİNE!?!XBOX?!

Az önce Herobrine'i araştırıyordum ve birden videolarda bunu gördüm başta fake sandım.Ama çok gerçekçi.Ve Steve bu şekilde vuramıyor.Ardından Bir sorum daha olucak XBOX updateleri daha mı fazla oluyor Minecraft'ta?Ve buna ne diyiceksiniz...
  13. DarkEnder

Birlikte adventure map oynuyacak olan var mı?

Başlıktan anladığınız gibi Adventure map oynuyacak kişi arıyorum.Adventure map Wrath of fallen maximum 3 kişi.İlgileniyorsanız mesaj atın.Not:Server kurmayıda bilmeli
  14. DarkEnder

Minecraft Katman Taşını kırma çabaları..(Komik konu)

Gördüğünüz gibi katman taşımız masum masum duruyor.Arkada zombi heykeli :D İlk olarak Tnt ile kırıcağız.(Etrafını tnt ile sardık.) Sonuç: Creeper'lar Sonuç: Problem Steve? Son bir seçenek creative? Yok mu helal!
  15. DarkEnder

Kaslı Zombi heykeli :D

Kaslı heykelimiz :D Baktım yapıcak bir şey yok 10 dk'liğine bunu yapayım dedim.
  16. DarkEnder

Sizce enderman olabilir miyiz?

Sohbet konusu sohbet konusudur. Hep merak ettim.Hani Minecraft'ta mob dosyası var ya.Mesela diyelim ki o mob dosyasından Enderman dosyasını Char dosyasıyla değiştirsek yani enderman dosyasının adını char char dosyasının adını Enderman yapsak?Acaba enderman mi oluruz?Denemeye korkuyorum.Belki...
  17. DarkEnder

İdam sistemi

Gördüğünüz gibi sistem şu. Suç işleyen kişi bu kapıdan giricek.(Dışarı çıkamerika için basınç plakası yok.) Ve dışarıda duran kişi bu şalteri çekicek. Not:Şalteri çektiğinizde Devreyi kapatması gerekiyor açması değil. Böylece pistonlar geri çekilicek ve su yada lav pistonun arasından çıkıcak ve...
  18. DarkEnder

Minecraft Yardım istediğiniz konular

Arkadaşlar eğer Minecraft'ta çözemediğiniz herhangi bir sorun veya anlamadığınız şeyler olursa bu konuya yazıp cevabını olabildiğince net bir şekilde alabilirsiniz.Umarım yardımcı olurum.