Arama sonuçlarınız

1. draqula34

dl.bukkit sorunlu

Beyler dl.bukkit sorunlu hiç bi şekilde 1.7.9 veya dieğr sürümlerin craftbukkit i indiremiyorum elinde olan varsa atabilirmi
  2. draqula34

Cops And Robbers

Beyler hamachi cops and robbers server açıcam şu an 2 kişiyiz bir iki kişi daha gelirse çok iyi olur. Gelmek isteyen eklesin Skype: meric_sahin34
  3. draqula34

İnternetim Bir Süre Sonra Yavaşlıyor

Arkadaşlar UyduNet Internet Kullanıyorum. Netim Okuldan Galdiğimde (12:30) Gayet Hızlı Bir Şekilde İşliyor Ama 16:00 Da Dersaneye Gidiyorum ve Eve 19:30 (Bu Saatlerde) 'da Geliyorum ve Herhangi Bir Siteye Bile Çok Zor Giriyorum. Sebebini ve Biliyorsanız Çözümünü Söylermisiniz. Konu Tam Olarak...
  4. draqula34

Forge Hata Yardım !(Çözene CS:GO)

Arkadaşlar Ben Kendime SkyDaz Dan Güzel Bir Mod Pack Oluşturdum Girdiğimde Building Terrainde Kalıyordu NEI Modundan Olduğunu Ogrendinm Sildim Girmeye Calistigimda Soyle Bir Hata Verdi: Forge Mod Loader has found a problem with your minecraft installation The mods and versions listed below could...
  5. draqula34

Forge Hata Yardım !(Çözene CS:GO)

Arkadaşlar Ben Kendime SkyDaz Dan Güzel Bir Mod Pack Oluşturdum Girdiğimde Building Terrainde Kalıyordu NEI Modundan Olduğunu Ogrendinm Sildim Girmeye Calistigimda Soyle Bir Hata Verdi: Forge Mod Loader has found a problem with your minecraft installation The mods and versions listed below could...
  6. draqula34

Serverimde Arsa Alamıyorlar

Arkadaşlar serverime plotme pluginini yükledim permleri felan ayarladım servere girenler arsa alamıyorlar oplar dışında kimse alamıyor You have bilmemney bilmemney diyomuş max arsa alma sınırını 2 yaptım yine düzelmedi cevabınızı bekliyorum
  7. draqula34

Beyler 5-6 kişi cops and robbers

beyler 5-6 kişi cops and robbers oyanamayı düşünüyoruz oynamayı bilen ve oynama isteyen skype si olan gelsin yaş farketmez Skype:meric_sahin34
  8. draqula34

[YARDIM] Serverime Kayıt Olan Oyuncuya Tag Verme

Arkadaşlar Serverime Yeni Gelen Oyuncuya Yani Kayıt Olan Oyunuya Nasıl [Oyuncu] Tag ini verebilirim group manager yükle ve bu işin otomatik yapılmasını istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
  9. draqula34

Group Manager Sorunu

Arkadaslar ben serverime ahmetmelihtr pro 2.0 plugin paketini yükledim group manager olmuyor yani oluyorda sadece owner admin moderator builder var yani group managerin hazırladıgı seyler ayrıca tag seyinide cozemedim aslına kurucu rehber felan olsa o kolayda belkide onlar olmadıgı icin olmuyor...
  10. draqula34

banka

arkadaşlar banka ne işe yarıyoroy mctl felan bişeyler diyor bu nedirgüncel