Arama sonuçlarınız

1. alikassy

Minecraft itemi envantere alma yardım???

beyler minecarftta hunger games oynamaya başladım yanlız sorunum şu ki chesti açtıımda ordaki itemleri ben alana kadar kapıyolar tek tıkla chestteki itemi nasıl kendi envanterime alıcam saa tık yapıyorum olmuyo sol tık yapıyorum olmuyo???
  2. alikassy

3-4 Chunk Arasında Sıkıştım Chunklar Yüklenmiyor

keşke yedekleseydin save dosyanı kusura bakma bi çözüm söyliyemiyorum bi bilgim yok ama belli aralıklarlar save dosyalarını rar halinde kendine mail atarak yada yandex diske yedekleyerek biriktirebilirsin
  3. alikassy

minecraft.net ticket atmak? lütfen yardım

minecraft.net adresinden mojanga ticket atmam lazım nasıl atabilirim.
  4. alikassy

Minecraft premiumda artık skin deiştiremiyorum???

aldıım yer bana sorun bizden kaynaklı deil biz sokucamızı soktuk çıkartması sizin sorununuz diyor mojang ise Error! Your change secret questions link is no longer valid, please request a new one. diyo yani secret questionsları sıfırlarken bir sorun ile karşılaştınız gibi bir şey anladıım...
  5. alikassy

ne yapmalıyım şimdi ticet at dediler nasıl atıcam bide ingilizce bilmiyorum saolsun xgame in destek ekibindeki arkadaş bana google translate linki attı
  6. alikassy

minecraftın kendi sitesi kredi kartı istiyor kredi kartım olmadıı için xgame den aldım neyse bu skindirik skin ile oynamakdan başka çarem yok gibi :(
  7. alikassy

xgame üzerinden satın aldım yani ordaki destek ekibinden birisi benim için premium yaptı heabı ama aldıımda hesap sorunsuz çalışıyodu adam bana şifreni deiştirmeyi unutma dedi (şifreyi ona verdiim içün) bende şifreyi deiştirdim ondan sonra bu sorun baş gösterdi ingilizcem kıt olduu için...
  8. alikassy

oyunu satın almamış olamam çünkü indirdim oynuyorum ve daha önce 7 8 defa skin deiştirdim bu sorun güvenlik sorularını güncellediimdikten sonra çıktı acaba diyorum bi aktivasyon tarzı bişeyler yapmayımı unuttum gerçi mail aktivasyonlarını yaptım ama anlamadım gitti şansıma son denediim skin de...
  9. alikassy

GANGSTAR İSTANBUL SON KARAR v.4 // en kapsamlı hikayeli DEV HARİTA Yeni 2014

beni zombiler kesiyo bide at çaırdım yavru at geldi :D keşke araba ve silah modu felon atsaydın ama güzel olmuş emeine saalık
  10. alikassy

meraba arkadaşlar ben daha yeni minecraft satın aldım tabii ki alır almaz kendime skin bakmaya başladım 7-8 kadar skin denedim daha sonra mojang şifremi ingilizcemin yettii kadarıyla deiştirdim onay felon hallettim güvenlik sorularınıda deiştirdim acak bu işlemden sonra skin deiştiremiyorum...
  11. alikassy

yüksek duvarların hızlı inşaatı???

indirip kursam alanı seçicem ben farklı bi mod indirmişim oda 1.5.2 sürümü çalıştı ama kendi mepimde açamıyorum çünkü renkli cam yapılar siliniyor normal we kuramadım bi tülü videolar ingilicce adamın her yaptıını yapıp oyuna giriyorum tahta baltayı duvara vurdummu duvar kırılıo mod çalışmıyo...
  12. alikassy

bro peki bu seçili alanı nasıl oluşturucz tahta baltayla olmuyor? (özet geçtim)
  13. alikassy

meraba arkadaşlar ben uzun zamandır minecraft da kendi map im üzerinde çalışıyorum (1.5'den beri) ve bu map oldukça büyük ve aşırı yüksek yada geniş binaaları yaparken serverlarda operatörlük yada builderlık yaparken kullandıım komutlara çok ciddi anlamda ihtiyaç duydum bunun için türlü modlar...
  14. alikassy

Kızıltaş Piston Asansör Yardım !

KIRAFTİNG TEYBILl'a çıbıhları saa ve sol şeritlere 1 ve ortaya 1 şeklinde koy merdiven oluyor...
  15. alikassy

Minecraft Taramalı Dispanser - Yeni Bir Sistem

piston sistemin bana evil angel vede kink.com daki zamazingoları hatırlattı (roxy raye mode off)
  16. alikassy

Hesap Makinası

bilgisayarının ara kısmına hesap makinası yaz çıkıo onu kullan boşna uraşmışsın...
  17. alikassy

Yaptığım bir devre

bende bir keresinde 1.5 saatte saçma salak bir anıt yapmıştım oda bir halta yaramıyordu.annayışlı olmak lazım (kıssadan hisse her zaman her şey bir amaçla yapılmaz bazen eşeeen ..... dolayıda birşeyler yapılabilir)
  18. alikassy

Para Makinesi !!! (Ama siz isdediğiniz adı koyabilirsiniz!)

ben bi keresinde redstonla lamba yakmıştım ama nasıl y aktım böyle kol var tamammı bi tane çekiyosun yanıyor kaldırıyorsun sönüyor acayip bir şey banada bi abi gösterdi onada bi arkadaşı göstermiş yoksa ben nasıl yapıyım onu
  19. alikassy

Cami Diye Başladım ...

(ÇARPILDI)
  20. alikassy

Acil Yardım

survival oyna
  21. alikassy

single da inşaat komutları kullanmak.(yardım lütfen)

beyler ben daha önce birkaç sv de oparatörlük rehberlik e builderlık yaptım biraz teknik destekle kendi serverımıda kurmuştum .Her neyse sv'lerde inşaat yaparken kullandıımız birçok komut var başta /set wall komutu olmak üzre. ben bu komutları single'da da kullanmak istiyorum çünkü kendş yaptıım...
  22. alikassy

Can't Reach Server Hatası Yardım??

arkadaşlar ben minecraftı normal serverlarda sorunsuz oynuyordum taa ki düne kadar dün arkadaşımdan içerisinde x ray modu olan .minecraft dosyası aldım ve kendi .minecraft ımla deiştirdim kendi dosyamı yedeklemesine yedekledim ama nasıl olduysa yedeğimi kaybettim şimdi servera bağlanamıyorum...