Arama sonuçlarınız

1. anitome

Don't Starve Oynayanlar: Çok Enteresan Bir Şey Oldu

Arkadaşlar bu yaşadığım olay ne bir mod nede fotomontaj. Çok enteresan bir şey oldu. Başlıktanda anlaşılacağı gibi 2 tane chesterim var. Olayı en baştan anlatmam gerekirse: Mağarada ölmüştüm ve chesterin sopası orada kalmıştı. Sonra hiç eve uğramadan direk mağaraya indim. Mağarada bikaç gün...
  2. anitome

Dalek Heykeli - (Doctor Who)

Bir serverde yaptığım büyük bi dalek heykeli arkadaşlar. Eminim Doctor Who izleyenlerinizn hoşuna gidecektir. İzlemeyenler içinde diziyi tavsiye ediyorum :D . Bu arada chunklar tam yüklenmemiş o yüzden bazı yerler gözükmüyor. Yapıyı ayrıntılı incelemek isteyenler için save dosyasını upload edip...
  3. anitome

Terraria Açılmıyor Lütfen Yardım

Arkadaşlar bi tavsiye üzerine terrariayı indirdim açmayı denedim çalışmayınca biraz araştırdım 2 tane program istiyormuş net framework felan onları yükledim kurdum ama hala çalışmıyor. Lütfen yardım edin arkadaşlar bilgisayar windows 8. Şimdiden teşekkürler.
  4. anitome

AKD Modern House: Estoremya (yapımı 4 gün süren bir çalışma)

İyi forumlar arkadaşlar. Bu konuda yapımı 4 günümü alan evimi sizlere tanıtacağım. 1.7 de gelen AMPLIFIED dünya tipinde gezerken tam ev yapmalık harika bir alan bulup böyle bir şey yapmaya başladım. Amacım kule gibi bir şey yapmaktı ama sonradan biraz geniş çaplı bişeyler ortaya çıkınca villaya...
  5. anitome

İNTROLARIM NASIL OLMUŞ ?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle yaptığım introlarımı paylaşacağım buyrun link : http://www.youtube.com/playlist?feature=edit_ok&list=PLHaQzEBum_wv975oL4SVTGXnQQ8bVyM0Z HALEN YÜKLENMEKTE OLANLAR VAR TAKİPTE KALINIZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM !!
  6. anitome

TR Yama Ekibi

Merhaba arkadaşlar ben bazı oyunların yamasının yapılmadığını veya yanlış yerler olduğunu gördüm ve bir tr yama ekibi Kurdum bu ekibe çevirmen grafiker arıyorum ilgilenen arkadaşlar lütfen eklesinler: https://www.facebook.com/emre.nurcan.92
  7. anitome

Kanalımıza ortak aranıyor

http://www.youtube.com/user/TheCreeperMans adlı kanalımıza kanalımızı geliştirebilecek bir arkadaş arıyoruz . İletişim : https://www.facebook.com/emre.nurcan.92 Skype : jovepu.16
  8. anitome

Slender The Arrival | Bölüm 2 | 7. Kağıt

Arkadaşlar slender bölüm 2den devam ediyoruz bi önceki bölüme oranla slender çıkma olasılığı %99 arttı. İzlediyseniz ve hoşunuza gittiyse abone olmayı ve yorum atmayı unutmayın. - MrAnitome12 - JoVePu
  9. anitome

Slender The Arrival | Bölüm 1 | Fail The Sims

Evet arkadşlar yeni kanalımız yeni videolarıyla devam ediyor. Slender serisinin ilk videosu. Pek korkunç olmasada gece2 de oynayınca korkunç oluyor :) . beğendiyseniz abone olmayı ve görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın - MrAnitome12 - JoVePu
  10. anitome

AKD Statue [Devesa Heykel Tam 80m Yükseklikte]

Merhaba arkadaşlar yepyeni bir çalışmamla karşınızdayım. Bu yaptığım devasa heykel minecraft tarihindeki yaptığım ilk gerçekçi heykeldir. Yapımı yaklaşık 3 saat sürdü. Eksiklerimi ve hatalarımı söylerseniz sevinirim. Mesela bence kafası biraz bozuk olmuş ve biraz orantısızlıklar var. Kusura...
  11. anitome

This Clayers Mini Game Map

Merhaba arkadaşar. Uzun zamandır uğraştığım ve yapımında büyük emekler sarfettiğim bu harika mini game mapını sizlerin önüne sunuyorum. Birçoğunuz indirmeyi denemeyecektir bile. Çünkü map clay sodiers modu ile çalışıyor. Fakat ben .minecraftı direk sizlere vereceğim. Denemenizi tavsiye ederim...
  12. anitome

Memory Leak Sorunu

Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi bilgisayarımda uzun bi süredir memory leak sorunu mevcut. bir diğer adıyla bellek sızıntısı. Bununla ilgili baya bi araştırma yaptım. Ve çözümüyle ilgili hiçbirşey bulamadım. Bilgisayarda 5 - 10 dk kesintisiz oyun oynuyorum sonra 5- 10 dk kasıyo. Ama...
  13. anitome

Bir Konu Ile Ilgili Neler Yapabilirm? Lütfen Bakın

Arkadaşlar facebookda dolanırken biri durduk yere küfretmeye ve tehdit etmeye başladı. Ben bir şey yapamadan konuşma silindi. polise felan gitsem elimde kanıt yok. Bana neler yapabileceğim söylerseniz sevinirim. Aklımdan geçen IP adresini almak. yalnız onu bulmak pek kolay değil. Essantial...
  14. anitome

Kasma Sorunu (bildiklerinizden Değil)

Arkadaşlar bilgisayarı ilk açtığımda oyuna gayet güzel giriyor minecraftı 15dk kadar rahatça oynuyorum. daha sonra bi anda bi kasma geliyor ve 5 - 10 dk boyunca durmadan kasıyor. daha sonra tekrar düzeliyor ve yine rahatça oynuyorum. ve yine kasıyor... bu böyle sürüp gidiyor. bunun bi çaresi...
  15. anitome

Estoremya City ------> Mranitome12

Evet birçoğunuz haberi vardır. Estoremya City Town Hall konuma baktıysanız orada bir şehir kurazcağımdan bahsetmiştim. Şehir biraz yavaş ilerlesede yaz geldiği zaman muhtemelen hergün güncellenecek. Ben şu anda şehrin en son halini tanıtmak için bu konuyu açtım. umarım hoşunuza gider. Lafı...
  16. anitome

Creeper Kurabiyeleri

Forumda hiç kurabiye yapan yoktu bende bir ilke imza atıyım dedim :) tamamen el yapımı olan kurabiyeler :) eğer yoğun istek olursa tarifini yazarım ama bildiğim tek şey şu ki insan yemeye kıyamıyor :) Fazla lafı uzatmadan resimler: Bu benim favorim...
  17. anitome

Medieval House -----> Mranitome12

2. konum ve 2. evimle sizlerle birlikteyim :) şehir inşası büyük bir hızla devam ediyor.. buda daha önceden can sıkıntısına yaptığım bir ev.. Hemen resimleri paylaşayım : Eğer istek çok olursa upload eder linkini atarım :)
  18. anitome

Estoremya City Town Hall

Forumdaki ilk konum olarak sizlere uzun uğraşlar sonucu yapmayı başardığım Town Hall başka bir deyişle belediye binasını tanıtıyorum Fazla uzatmadan resimelre geçelim: