Arama sonuçlarınız

1. CreativeTM

L4D2 CO-OP oynamak isteyen?

Merhaba arkadaşlar, Benimle Left 4 Dead 2 CO-OP oynabilecek birilerini arıyorum. Serverlar var fakat çoğu pingli. Yaş önemli değil, adam gibi seviyeli muhabbet edeceğimiz birileri olursa iyi olur. Korsan ya da oyununuz orijinal farketmez. Oynamak isteyen varsa hamachi ağına beklerim. Ad...
  2. CreativeTM

Forumun durgunluğu beni üzüyor...

Arkadaşlar, Önceden forumumuz o kadar aktifti ki her saniye bir mesaj gelirdi. Burada en fazla 100 kişi kaldık. Forum çok durgunlaştı. 2-3 yıl öncesini çoookkk özledim. Herkes Minecraft oynardı, şu an League of Legens denen illet oyun yüzünden oynayacak oyun kalmadı. Oyunlarda oyuncu kalmadı...
  3. CreativeTM

Türk Oyunu Zula'ya Destek Çıkalım !

Merhaba arkadaşlar. Türk MMOFPS oyunu Zula çıkalı yaklaşık 6 ay oldu. Hala aramızda bilmeyenler olabilir. Türklerin yaptığı S2-Son Silah tarzında bir silahlı oyun. Oyun'da acayip doluluk oranı var ve destek gitgide artıyor ! Sizde destek olmak isterseniz hepinizi oyunumuza bekliyoruz...
  4. CreativeTM

Hadi minecraft hakkında konuşalım.

Merhaba arkadaşlar. Ben minecraft oyuncularının büyük bir kısmının bıraktığını düşünüyorum. Büyük kısmı artık bu iğrenç server mantıkları yüzünden bıraktı. Lapisli, normal minecraft mantığının içine eden bir tarz. Minecraft oyuncularının %50'sını 15 yaş altı oluşturduğu için bu serverlar hala...
  5. CreativeTM

En az +15 Survival için Mikrofonlu Şahıslar Ekleyebilir.

Minecraftı oynamayalı uzun zaman oldu. Canım survival çekti tabii tek başına hiçbir eğlencesi yok. Survival baştan oynayacak arkadaşları bekliyorum. Mikrofonlu olsun ki eğlenceli olsun. Mikrofonu olanlar skype adresimi ekleyebilirler. Skype: b_mert (Vendetta Sarı-Kırmızı Resmi)
  6. CreativeTM

Vanilla Survival Server | 1.8.x | Lagsız | 20 Kişilik | 4 GB RAM

Merhaba Arkadaşlar. Biliyoruz ki artık Minecraft eskisi gibi değil. Eski zamanlardaki gibi değil. Artık eski topluluk minecraft'ta yok. Serverlar paraya, pvp'ye, saçma sapan lapis kasmaya döndü. Herkesi açtığım portlu servera bekliyorum. Çok bir şey beklemeyin ama bu server beraber eğlenmemiz...
  7. CreativeTM

Yokmu Beyler Normal Oynıycak Birileri ? Server-Lapis-Faction Bıktım Abi Ya

La Abicim Bu Minecraftı Tek Kişi Oynıyanların Aklından Şüphe Ediyorum Ya. Lan Koskoca Forumda Şu Oyunu Normal Oynıyan Yokmu be abi . Bütün abilermi Dersin Çocuklarmı Dersin Nedir Bu Lapis Aşkı. Lan Açıyolar Hileyi Giriyolar Hunger Games-Survival Games Ne Eğlencesi Var Lan Şunun. Yokmu Şöyle...
  8. CreativeTM

Düzgün Olgun Kişileri Hilesiz Hurdasız Minecraft Oynıyan Kişileri Bekliyorum!

Bu Aralar Uzun Zamandır Minecraft Oynamıyordum. Hilesiz Hurdasız Birilerini Bulup Minecraft Survival Oynıyalım İstiyorum. En Az Yaş 14 Olan Kişileri Gereksiz Laflar Söylemiyen Hilesi Olmayan Kişileri Normal Vanilla Minecraft Oynamaya Bekliyorum. Skype Olursa Çok Memnun Olurum. Server Benden...
  9. CreativeTM

yokmu lan şöyle hilesiz vanilla mc oynıyak

aradım aradım bulamadım valla en yoğun kategori bura oldugu için buraya yazam dedim. burda gözlemlediğim kadarıyla büyük arkadaşlarımız var . vanilla mc skype yada skypesiz sadece hile olmasın yeter. arkadaşları bekliyorum bana katılmak isteyen server benden buraya skype veya steam id yazarlarsa...
  10. CreativeTM

UnitedCraft | %100 Faction | 8 GB RAM | Lapis Yok | 1.8.X

UNITEDCRAFT %100 FACTION 8 GB RAM 1.8.X IP: unitedcraft.ddns.net 1.8.X Server Özellikleri: Lapis Yok. %100 FACTION ACEMI BIR SERVERIZ LAG OLMIYCAK GARANTISI VEREMEM HER SERVERDA VAR Server Resimleri: Market Hammadde Spawn IP: unitedcraft.ddns.net Versyon: 1.8.X
  11. CreativeTM

Bu server.propertiesde olan bi ayarı sorcaktım yardım lütfen

Selamın aleyküm arkadaşlar benim bir sorum var server.propertiesde 1.8 ile birlikte yeni bi ayar geldi tam olarak ne anlama geldigini bilmiyorum ayar : network-compression-threshold default 256 yazıyor bu ne işe yarar bunu ne yapsam daha iyidir ben genellikle minecraft wiki de 0 yazınca...
  12. CreativeTM

Herhangi Bir Serverda Oynayabileceğimiz 15 Yaş Üstü Kişiler İçeri

Merhaba arkadaşlar, Ben beraber oynıyabileceğimiz düzgün,saçma sapan konuşmayan,ciddi olan kişileri bekliyorum. Herhangi bir faction serveri olabilir oynıyacağımız server. Siz bi ekleyin de hangi serverda oynıyacağımızı düşünürüz :) Hile ile oynayanları kesinlikle kabul etmiyorum. Adım: Berkay...
  13. CreativeTM

Minecraft Nostalji Serisi - Bölüm 1

Bana Destek Olursanız Abone Ol Tuşuna Basarsanız Sevinirim. Bu Seriyi Bitireceğim Üstüne Yeni Serilerde Gelecek.
  14. CreativeTM

Nostalji Survival | 1.0 | Vanilla | %100 Emek | Whitelist Kaldırıldı | Açıldı !

Serverimiz %100 Emek Serveridir. Dostluk içinde hırsızlık,yakma,kırma gibi şeyler olmadan oynamak temel amacımız. Serverimizde herhangi bir plugin bulunmuyor. Oyuncularımıza güvendiğimiz için. Hile Yok Bu Sürümde, Sade. Serverimizin IP`si Günlük Olarak Değişmektedir. Bu Konudan...
  15. CreativeTM

Gececi Arkadaşları Bekliyorum. Yaş Minimum 14

Gececi Tayfa Selamın Aleyküm. Skype ile Minecraft Olmak Üzere Genellikle Oyun Oynıyabileceğimiz Arkadaşlar Arıyorum. Toplaşıp Minecraft,Counter-Strike,Left 4 Dead 2 Tarzı Oyunlar Oynayabiliriz. Eğer Bilgisayar Başında Fazla Durmuyorsanız Eklemeyiniz. Bilgisayarda Günde En Az 3 Saat Duran...
  16. CreativeTM

Benimle "Left 4 Dead 2" Oynayacak Kişiler İçeri (Korsan-Orijinal Farketmez)

Left 4 Dead 2 Çok Saran Bir Oyun Fakat Ben Forumlarda Doğru Düzgün Oynayan Bulamadım. Hamachi ile Oynıyabiliceğim Bir Arkadaş Arıyorum. Daha Doğrusu Arkadaşlar 4 Kişi Beraber Oynıyabiliyoruz Ya. Yaş En Az 14 Güzel Saçma Hareketler Yapmıyacak Mikrofonlu Kişileri Bekliyorum. Oyun Sizde Yoksa...
  17. CreativeTM

Dota 2 Mi Lol Mü ?

Evet Arkadaşlar... Kısır Çekişme Bakalım Ne Çıkıcak ? Ben Lol ve Dota 2 Oynamış Biri Olarak Dota 2 En Önemli Nedeni Dota 1 Oynamış Olmam ve Oyuncu Farkı. Para Yatırmak Gerekmiyor ve Rün Olayı Yok. O Yüzden 240 Levelle 1 Level Eşit.
  18. CreativeTM

Bukkit ve Spigot`a Ne Oldu ?

Bukkit ve Spigota Ne Oldu ? Sitesinden İndiremiyoruz ve DMCA Legal Reason Diye Bir Olay Varmış. Artık Nolacak ? 1.8 Bukkit ve Spigot Olmayacakmı ? Nasıl Pluginli Server Açaçağız 1.8 Minecraftın Official Serveri Pluginmi Destekleyecek ? Cevap Verirseniz Teşekkür Ederim. Çünkü Bukkit ve Spigot...
  19. CreativeTM

Minecraft Artık Microsoft`un!

Minecraft artık Microsoft’un oldu. Minecraft’ı geliştiren Mojang, Microsoft’un Minecraft’a ne kadar ödediğini de açıkladı… Mojang sitesinde yaptığı duyuru ile şirketin Microsoft tarafından satın alındığını doğruladı. Geçtiğimiz günlerde Microsoft, Minecraft’ı İstiyor haberinde sizlerle...
  20. CreativeTM

Microsoft, Minecraft`ı İstiyor!

Microsoft son zamanların en başarılı oyunu Minecraft’ı almak için inanılmaz bir fiyat ödemek üzere! Microsoft’un yeni CEO’su Satya Nadella’nın başa geçmesinden sonra, yönetim kurulundaki hayli önemli bir grup hissedar şirketin oyun ve konsol kısmının kapatılması için baskıda bulunmuştu. Nadella...
  21. CreativeTM

Nostalji Survivall | 1.0 | Vanilla | Bu Sürümde X-RRAY Yok !

Berkay Survival 1.0 %100 Survival Nostalji 4 GB RAM 20 Kişilik Whitelist Mevcutttur Whitelistte Olan Oyuncular: Berkay son_savasci Jadmaga gerson333 Pr1sonsoul furi ManOfDemolition IP: 78.167.91.194
  22. CreativeTM

http://minecrafting.gen.tr/ ile http://forum.minecraftturk.com/ Ortaklar mı ?

Evet Arkadaşlar Sorum Gayet Açık. http://minecrafting.gen.tr/ ile https://forum.gamer.com.tr/ Ortaklar mı ?
  23. CreativeTM

Forge Mod Loader İle Plugin Çalıştırılabilir mi ?

Evet Arkadaşlar Gayet Açık. Bukkit Sitesindeki Pluginleri Forge Mod Loader İle Çalıştırabilirmiyiz ? Jar Dosyalarını.
  24. CreativeTM

[Anket]Hexxit mi Tekkit mi ?

Bana Göre Tekkit Arkadaşlar :D Daha Çok Mod Var ve 1.6.4
  25. CreativeTM

Minecraft Nostalji Server Launcher Version : Minecraft b1.8 | Açılımı Minecraft Beta 1.8

Merhaba Arkadaşlar Biraz Nostalji Yaratmak İstedim ve Minecraft Beta 1.8 Server Açtım. Tabii Launcherinizin Version Seçme Yerinde Böyle Yazmaz. Arkadaşlar İlk Önce Beta Sürümüne Girmek İçin Launcherimizden Edit Profile Tıklıyoruz. Sonra Orda Version Seçme Yeri Var. Oraya Bastığınızda Minecraft...