Dota 2 Mi Lol Mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar...

Kısır Çekişme Bakalım Ne Çıkıcak ?

Ben Lol ve Dota 2 Oynamış Biri Olarak Dota 2

En Önemli Nedeni Dota 1 Oynamış Olmam ve Oyuncu Farkı.

Para Yatırmak Gerekmiyor ve Rün Olayı Yok. O Yüzden 240 Levelle 1 Level Eşit.

Son düzenleme:

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bunları karşılaştırman hata zaten 2 side kendine özgü yapısı ve zevki var...

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
İkisinide Oynamadım Ama Bence Hangisinde Para Yatırma Daha Azsa Yada Yoksa Yani Parayı Yatıran Üstün Olmuyorsa O Daha İyidir

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yaş olayı ve veren oyun zevki her ne kadar ikisinde de 3-5 el atmama rağmen Dota 2 diyorum.
East-West muhabbeti yapanı oyarım orada Türk kaynıyor.

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dota 2 tabii ki :D Dota ile Dota 2 arasında fark var fakat ilk 30 saat sonra alışırsın . Dota 2 de Rus olayı çok fena oyüzden serverlarını seçerken dikkat et Str herosundan mana isteyen rus arkadaşlarla karşılaşabilirsin . LOL sadece 1 kere denedikten sonra bir daha asla oynamam . Grafik ve zeka bakımından Dota 2 tercih etmelisin .

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Pek oynamadigimdan yorum yapamam ama bazen lol sıkıcı oluyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Ben her ikisini bilmiyorum, oynamadım fakat DOTA orijinal olduğunu bildiğimden ben DOTA diyorum. Wolfteam ile Counter Strike'la karşılaştırmaktan farklı değil.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bence LoL , nedense bir türlü DotA 2 'ye alışamadım :S
Bende dota 2 oynuyorum rolüm takımı taşımaktır takımımdada olduğu gibi dota 2 de 30 dakikada 6 slot yaparım doğru düzgün bir takımla ama LoL de sivirle 30 dakikada kanasusamış kasabildim sadece :( 2 sinin mekanikleri o kadar farklı ki last hit vurma şekilleri o kadar farklı ki 2 sinden sadece 1 ini oynamak gerekir.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wolfteam..

Sıkılmadıníz mı bu konuları açmaya.. 1000 tane var bu konudan..

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ikisinide oynadım ama ilk lol oynadığım için dotaya tam alışamadım ama dota daha güzel grafik bakımından falan alışırsam oyuna gerçekten bağımlısı olucam :D

Trazin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 side çok hoşuma gidiyor
Dota 2 değilde warcraft dota gibi bir ismi vardı o oyun sanırım Dota 1di onu oynardım. Dota 2 yide @Legendlord sayesinde biliyorum ^^,
Aslında bu ikisini yarıştırmaksa amacınız ben dota 2 yi seçerdim. Dota 2 nin grafikleri , para ile sıkıntısı olmayan , çok zorlayıcı bir oyun diye.
Ama zevk olarak derseniz ben Lolü seçerdim. Lol daha canlı grafiklere sahip(benim gözümde!). Böyle bir karakter almak için hırsla oyunu kazanma çabaları felan. İsteğe bağlı nakit yükleyip bir şeyler almak. Bide rün varya . Rün işte oyunu biraz zorlaştırıyor. Onsuz pvp oynanmıyor.
Ama şöyle bir kötü özellikleri var.
Dota 2 nin bilmiyorum.
Ama Lolde şöyle bir kötülük var. Çok fazla küfür,hakaret,oyuna dalma. Artık oyunu öyle bir oynuyorlarki ne diyeyim size arkadan ona biri seslense sandalyeden düşecek. O derece bağlı oynuyorlar.En ufak bir yanlış yaptığında chate report diye spamlıyorlar. İnsanlar bu yüzden Tr serveri berbat berbat diyorlar.Lol hep abi dolu wolfteame döndü ben ne oynayacam ya deyip oyunu takmıyosunuz. Yapmayın böyle arkadaşlar oyunda ignore vardır. Rahatsız eden oyuncuyu oyun içi ignorelarsınız, oyun sonuda report edersiniz olur biter. Siz oyunda abiler var diye oynamazsanız hiç oynayamazsınız. Her gün her zaman olacakki bu çocuklar. Onlarda eğlenmek istiyor. Bırakın onlar kendi kutusunda oynasınlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...