Arama sonuçlarınız

1. Helter

Helter'in Pilavlı Partisi!! [Plug.dj]

Benim pilavlı odama katılıp müzik paylaşmak isteyenler aşağıdaki linkten odaya girebilir, sohbet etmeye başlayabilir. Eğer yetki istiyorsanız bu zamanla belli olacaktır. Plug.dj Odası İçin Tıkla!! @GodofMilker @Polkakorowakurwa @Tario76 @Sergunkorowakurwa...
  2. Helter

İlk japon tarzı evim

Evet arkadaşlar herkese merhaba! Bugün size ilk yaptığım japon tarzı yapıtımı göstereceğim, Aslında ilk japon tarzı denilemez arkada bir tane daha ev var o denemeydi :D Ona japon tarzı demeyi layık bulmadığım ve çirkin durduğu için buraya atmaya layık görmedim. Görüşlere açığım, sizin...
  3. Helter

Robocraft - Robotlarınızı gösterin!

Evet konu başlığından anlaşılabileceği robotarınızı gösterin, ilk önce ben başlıyorum. Bombacı Muhittin Mk2 Video: Bu arada robotun yapılışı kolay isteyen olursa bir tutorial videosu bile çekebilirim.
  4. Helter

1. Yıl!

Evet, öncelikle herkese merhaba! Beni tanıyanlar tanır. Az önce bildirimlerime bakarken tam 1. yılımı tamamladığımı farkettim. 1 yıl boyunca birlikte geçirdiğimiz keyifli zaman için hepinize teşekkür etmek istedim. Hepinize teşekkürler! @Vienicome @sergun26 @MUHDE @ColdFireTR
  5. Helter

Bir sorum var?

Bir sorum var, sanırım forumun fontu değişti :D Çok hoş olmuş bu.
  6. Helter

Creeperlar Üzgünüm

Ara sıra kırmızı bir şeritte Creeperlar Üzgünüm başlıklı bir mesaj çıkıyor, mesajın tamamını okuyan var mı?
  7. Helter

Rainmeter Kullananlar

Rainmeter kullananlar bu konunun altına masaüstünün resmini atsın :D İlk ben başlıyorum.
  8. Helter

Silah+ -- Sadece Öldür! -- Skript

Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar! Bu Gün Size Can Sıkıntısından 1 saat Uğraşla Yaptığım "Silah+" eklentisini Tanıtacağım. Adından da Anlaşıldığı gibi amacımız "Sadece Öldür!" mek. Oyundaki Sistemler: Mermi Kanama Bacak Kırılması Iskalama Not: Elinize Gereken Eşyayı Aldığınızda İsimi...
  9. Helter

Çilingir - Gizlice Çal! [1.0] [Skript]

Öncelikle Herkese Merhaba! Ben Helter. Yaklaşık 3-4 Gün Öncesine Kadar "Skript" Plugini İle İlgili hiçbir şey Bilmiyordum. Skript İle İlgili Küçük Çalışmalar Yapıyordum Ve Kaydadeğer İlk Çalışmam Bu! -------------- Öncelikle Pluginimizdeki Amaç Maymuncuk Kullanarak Sandıkları Açmak. Sandığı...
  10. Helter

Sizde de Böyle Oluyor mu? - Battlefield3

Battlelog Üzerinden Oyuna Girmeye Çalıştığımda Yukardaki Cacık Hatayla Karşılaştım. Sizde de Böyle Oluyor Mu?
  11. Helter

Dead Space | Çizim

Gördüğünüz Gibi Isaac Arkadaşımızı Minik Bir Halde Çizdim. Umarım Beğenirsiniz ^_^.
  12. Helter

[HELMOD] -Helter Kafası Bir ModPaketi

Öncelikle Hepiniz Yeni Ve İlk Mod Paketimin Tanıtımına Hoşgeldiniz :) Bu Mod Paketinin Özelliği Çoğunlukla Teknik Modlardan Oluşmaktadır (Ve Mo'Creatures :D) Sürüm 1.6.2'dir Bu ModPack Daha Geliştirilme Aşamasındadır (Alpha). Çok Uzatmadan Başlayalım. Mod Listesi: -Craftable Spawners -Armor...
  13. Helter

Yardım Lütfen

Java Eclipse İndirdim ilk önce bir hata aldım ve hatayı çözdüm ("Path" Değişkenini Kullanarak) 2. hatayı çözmenin yolu da "Path" Değişkenini değiştirmek 2. hatayı çözdüğümde 1. hata çıkıyor ne yapabilirim?
  14. Helter

Minecraft Manzara (Shaderpack)

Sizler İçin Shaderpack Kullanarak Çektiğim Fotoğraflar. Meak Eden Olursa Yakında Shaderpack Yükleme Rehberi Yapabilirim.
  15. Helter

RepRep

@RepRep Yeni Kullanıcı Olmasına Rağmen Çok Küfür Ediyor Nedenini Bilen Varmı?
  16. Helter

Beni Kimler Tanıyor

Beni Kimler Tanıyor, Sizce İyi Bir Üyemiyim. Evet Cevaplarınızı Alayım Arkadaşlar :D Dikkat İçin Resim | | |...
  17. Helter

al1mert Xx_spideryasin_xX?

al1mert ve Xx_spideryasin_xX niye ban yedi bilen varmı eğer mesajlardan dolayıysa biri konu linki atabilir mi meraktan ölcem :D
  18. Helter

Minecraft Forge 1.6.2 [Lütfen Yardım Edin]

Minecraft 1.6.2 Üzerine Forge Yüklemeyi Denediğimde Forge Bana Bir Hata Veriyor. Minecraftı Tamamen Sildim Yeniden Yükledim Temiz Bir Kurulum Yaptım Ama Çalışmıyor Sorun Aşağıdaki Gibi Launcher 3.0.0 started on windows... Current time is Jan 4, 2014 2:40:03 PM System.getProperty('os.name') ==...
  19. Helter

Hız Testleri

Bende 2.6. Sizde?
  20. Helter

Canım Sıklıyo

Beyler Evde Canum Sıkılıyo Yalnızım Na'pıyım :D
  21. Helter

Forum Bugu

Bakın Böyle Bir Mesajın Hiç Yazılmamasına Karşın Böyle Yapabiliyorum Neyse Kendimi Eğlendirebiliyorum en Azından :D
  22. Helter

Sonic Screwdriver

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün İlk Çalışmam ile Karşınızdayım.Sonic Screwdriver Yaptım Hoşunuza Giderse Bi' kere Beğen Tuşuna Basmanız Yeterli ;)
  23. Helter

Launcher Update Etme

Arkadaşlar TeamExtreme Crackli launcher kullanıyorum ama updata edemiyorum 1.7.4 oynamak istiyorum ama başaramıyorum :D
  24. Helter

Subliminal'e Noldu?

Sol üst köşede subliminal yazıyodu kalkmış ^^ niyesse ^_^
  25. Helter

Scribblenauts Unlimated

Scribblenauts unlimated satın aldım ama oyunum çok kasıyor GTA4,Garrys Mod 13 gibi oyunları çok akıcı oynayabiliyorken Scribblenautsda max. 10 fps elde ediyorum sistemim aşağıdaki gibi; -nVidia GT630 Synergy Edition -8 gb G.Skill gaming Ram -Amd fx4100 quad core 3.6 Ghz (OverClock'la 4.2 Ghz...