Arama sonuçlarınız

1. Devil.Trigger

play.rubycraft.network | OPSkyblock | 3 AYDIR AÇIK | YENİ SIFIRLANDI | 1.8 - 1.14 | IS TOP BOMBOŞ | SINIRSIZ EĞLENCE!

Çok güzel değil ama yani çok çok çok boş vaktim olursa belki sıkılmaya gelirim Başarılar güzel sunucu
  2. Devil.Trigger

Konu kapansın

Her yer ekip kaynıyor artık millet ekip görünce kaçıyor Kolay gelsin size başarılar
  3. Devil.Trigger

Çok Kitap Okuyanlar mı daha bilgili olur yoksa Çok Gezenler mi?

Mantık olarak, her yeri gezemez her şeyi tecrübe edemezsin. Ancak okuyarak bilgi edinebilirsin. Okumayı sadece kitap okumak gibi düşünmeyin belgesel izlemek bile bu kritere giriyor Gezmek iste tecrübe etmek Bunlara göre kesinlikle çok okuyan, mantıken
  4. Devil.Trigger

Minecraft Kazıcı Minyon Skripti

İyide bunun ücretsizi var niye buna para verelim ki? Hakkaten doğruymuş dedikleri, bu satış grupları işi abartıyor
  5. Devil.Trigger

>>THELEGEND<< [v7] Plugin Paketleri FACTIONS, SKYBLOCK, SURVIVAL - Sorunsuz ve hatasız piyasanın en iyi paketleri! - Her şeyi ile hazır devasa 3 MAP!

şu an TheLegend: Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü! Edit: Az önce 1k görüntelenmemiz var diye hava atan bir satış ekibi gördüm sonra thelegend aklıma geldi :D Şu istatistiğe bi bak
  6. Devil.Trigger

cr-c r a f t rise REZİLLİĞİ

Çocuğu niye bozuyorsun, o özgün sanıyor :D Konu hakkında da abartılacak bir şey yok, muhtemelen üyelerle ilgilenen yetkilileri yoktur, adminler yetişmeye çalışıyordur. Ondan olabilir.
  7. Devil.Trigger

MineUX.com ile alım, satım yaparken kafanız rahat!

Mantık çok güzel ama site teması çok kötü çok karanlık, konu açma sıkıntısı var, milletin açtığı konuda kupkuru yazıdan başka bir şey yok, çok geliştirilmesi gerek
  8. Devil.Trigger

Paketlerinin ve senin değerini bilmiyorlar

Paketlerinin ve senin değerini bilmiyorlar
  9. Devil.Trigger

AhmetmelihTR mi yoksa TheLegen mi yoksa Rohamir mi! sence hangisi! oyla

@>>TheLegend<< 'in Paketine koyacağı bir plugini, plugin bilmeyenler için kavranabilecek bir şekilde olsun diye baştan sona yeniden yazdığını bilirim Çok sevdiğim bir adamdır ADAM GİBİ ADAMDIR. Sonuna kadar arkandayım @>>TheLegend<<
  10. Devil.Trigger

>>TheLegend<< | v4.0 Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Türkçe | 1.6.2

paket eyice +1kardeş ahmetmelih senden alıntı yapmis bildiriyim
  11. Devil.Trigger

AhmetMelihTR® SuperNova Plugin Paketi [v1.1]

bu ne la :D :D :D thelegend çakması ::ASD A:SDa thelegende gitte az öğretsin :D :D dandik paket.