Arama sonuçlarınız

1. B

Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

iyce cocuk oyuncagına döndü resmen is. milletin emegine yazık.
  2. B

Büyük Proje - Minecraft ANA Sunucusu //GELIYORUZ

toplantıda mikrofon zorunlu olacakmı ?
  3. B

HSCTR | HUB SERVER | 1.6.4

iyi insanlarsınız birşeyler başarıp adam akıllı bir sunucuda açmışsınız fakat reklamlarınızı düzenleyip bir kaç resim ekleyip hostinginizi degistirirseniz ilerlersiniz.
  4. B

Truva 1.6.2 91.121.62.31:31 MiniGames ++++

sunucuyu hub bölümüne koyuyorsunuz minigames diye bir başlık atıyorsunuz üstüne birde video çekiyorsunuz ama video içerisinde neden tanıtmıyorsunuz oyunlarınızı felan sunucuya girmedim ama belli yalan söylediginiz.
  5. B

--ClosCraft-- Skyblock + Hunger Games + Faction YENI ACILDI !

İnsallah Bende İnsan Cekeye Calisiyosunuz Zannettim. Baslikta Bunları Kullanarak.
  6. B

Peki Bu Moderatörlük Anlaminda Alindigim Anlaminami Geliyor. ?
  7. B

--ClosCraft-- Skyblock + Hunger Games + Faction YENI ACILDI !

Skblock Ve HungerGames Diyorsunuzda Nerede ? Fotograflar'da Yokda.
  8. B

Moderatör Alimina Talibim. isim:batu yas:16 Skype:swatt026(Batuhan Balkan) Fazla Söze Gerek Yok.
  9. B

Plugin Paketi Anliyorsan İceri GİR.

skype iletişim adresim swatt026 ekle.Güncel.
  10. B

Plugin Paketi Anliyorsan İceri GİR.

MERHABA ARKADASLAR; bir plugin paketine ihtiyacım var fakat icindeki hersey ayarlı olacak yani groupmanager olsun simple region market felan filan acil ihtiyacım var fakat icindeki hersey eksiksiz olması lazım eger ayarlayıp bana dosyaları ulaştırabilirseniz sunucuda Rehber,Moderatör...
  11. B

tabi bilgisayarım sağolsun nitrado sunucularda sürekli oyundan koptuğu için bende bir giremedim :) adam akıllı
  12. B

dipnot:serverim açılınca üzülerek söylüyorum foumdakilerin çoğunu boşaltacağız sanırım. sözü dogru cünkü nasıl bir sunucu hazirladiklarini biliyorum :)
  13. B

HOSTİNG ARIYORUM

İlgilenirsen Ykthsoting bir bak derim söyle ilk önce internet sitelerini vereyim '' http://ykthosting.com/ '' şimdi sağladıkları hizmet bana göre iyi yani yeterliler daha sonra oyun içi olsun plugindir mapdır felan her türlü yardımcı oluyorlar panellerini kontrol etmek istersende...
  14. B

YKTHOSTING.COM | Bilgilendirme.

demo daki sunucu herzaman acik arkadasim tekrar dene
  15. B

Turk , 1.6.4 , Mütiş Minecraft Server * | * MechanichCraft

şöyle bir bakarsak iyi gibi gözüküyor fakat daha fazla resim eklenerek daha iyi bir tanıtım olabilir. iyi forumlar
  16. B

neyse arkadasım özleden skype adresini yazda konuyu kirletmeyelim.
  17. B

suanda yapım aşamasındayız yakında açılacak tek sorun panelde birkaç eksiklik var panelde onlar düzeltiliyor onlarda düzeltildikten sonra son bir kez gözden gecirilip açılacaktır.
  18. B

katılıyorum cok iyi bir hosting bizde hostinglerinden bir sunucu aldık ve cok memnunuz ayrıca çokta ilgililer burada'da söyledikleri gibi. Yeni hazırladıkları panelde zaten ayrı bir güzel dahada büyümelerini ve başarılarının devamını diliyorum.
  19. B

AntikCraft | 1.5.2 | 7/24 | Emek Faction Serveri

sana katilmiyorum bence cok yanlis düsünüyorsun ilk acildigi günden beri bu sunucuda bir oyuncuyum ve adminlerin hicbirzaman yanlislarini görmedim ayrica kendilerine göre oturttuklari cok güzel bir sistemleri var ve bence faction anlaminda en iyiler arasindalar. İYİ Forumlar.
  20. B

MetisMC Factions-PVP Server Yetkili alımları

isim:batuhan soyisim:balkan yaş:16 şehir:mersin varsa yaptığınız buildlerin resmi:[Builderlik İçin] hangi günler ne sıklıkla online olursunuz:hafta içi hafta sonu 9-10 saat skype adresi:batuhan balkan Minecraft Bilgisi:2 yıldır oynuyorum oyunu oyun ici bilgim iyidir Kod Bilgisi Düzeyi:sunucu...
  21. B

moderatör ariyorsaniz tam aradaginiz kisiyim cokta bilgiliyimdir yasım 16 ciddi olanlar yorum atsin

yaşını alabilmiriyim ? ciddi insanlar ariyorum.
  22. B

moderatör ariyorsaniz tam aradaginiz kisiyim cokta bilgiliyimdir yasım 16 ciddi olanlar yorum atsin

selam dostlar; adım batuhan daha önce bircok sunucuda isimi ve sorumluluklarımı biilerek yerine getiridim ve iyi bir yerede ulastirdim cogu sunucuyu. Tanıyan Tanır zaten bi o kadar bilgim var bi o kadarda cana yakın kafadar insan ilişkileri iyi olan bir insanim we-wg olsun hertürlü anlarim neyse...
  23. B

] ] ReallyCraft [ ] [1.6.4] ][ Tekrar Online! ][ İp: 31.210.111.72 ][ 16GB ] [ MiniGames ] 999 Kişi!

sunucunuz iyi gibi gözüküyor fakat gözüme çarpan tek şey map yapınızın biraz basit oldugu yönünde (bu bir eleştiri ve kendinizi gelistirmeniz için bir uyarıdır) İyi Forumlar.