Arama sonuçlarınız

1. BlackKpoT

Yardım Oyuncu hareket etmez ise sunucudan atılsın.

Loop-players tarzı bir skript maalesef ki istemiyorum. Eğer bu eklenti ile mümkünse çok tatlı olur. Ya da skript ile yapılıp bu tarz tüm oyuncuları checklememize gerek yok ise onu da tercih edebilir. Bu yardımı istememin sebebi Emek Skyblock sunucumda kırıktaş jeneratöründe 7/24 AFK bırakanlar...
  2. BlackKpoT

Yardım Kick eylemi kullanıldığında sunucu crash yiyor.

Merhabalar, Sunucudan herhangi bir oyuncu atılırsa sunucu crash yiyor. Atılma sebebi önemli değil. ExplotFixer kickleyince crash yiyor, NoCheatPlus Speed hilesi açtıklarında kicklendiklerinde crash yiyor. ViaVersion paket sınırını aştıklarında kick atıyor. SuperCensor spam attıklarında kick...
  3. BlackKpoT

play.creation-network.com > Emek Skyblock Yeni Açıldı | FLY Çeki - Creation Çiftlik ve Çiftçi - Yüksek Performans - NO P2W

4. BlackKpoT

play.CreationIsMine.com ➤ OP Skyblock - Anlatacaklarım buraya sığmaz. O yüzden içeri girin lütfen. (+60 Online)

Merhabalar, CS6 kullanmayı bilmiyorum. Bunun üzerine böyle bir konu açmaya karar verdim kimine göre sade bir konu tasarımı kime göre CS6 kullananlardan daha açıklayıcı bir konu tasarımı. Bu size kalmış ben bunu tercih ettim. Çektiğim videoları düzenleyip renderladım. Sizlere daha ilgi çekici...
  5. BlackKpoT

play.CreationIsMine.com > 1.Sezon - 2014 Faction Sunucusu - 1.8 - 1.12.2 - Nostalji

Merhabalar, CS6 kullanmayı bilmiyorum. Bunun üzerine böyle bir konu açmaya karar verdim kimine göre sade bir konu tasarımı kime göre CS6 kullananlardan daha açıklayıcı bir konu tasarımı. Bu size kalmış ben bunu tercih ettim. Çektiğim videoları düzenleyip renderladım. Boyutunu küçültüp GIF haline...
  6. BlackKpoT

İkinci yayınım! Bol bol çekiliş yapıyorum.

Dediğim gibi yayıncıyım diye bir iddiam yok. Öylesine takılıyorum katılmak isteyen olursa link aşağıda. Akşama doğru 20 TL Steam Cüzdanı çekilişi yapacağım. YAYINA UÇ
  7. BlackKpoT

Yardım Sandığa macro ile sağ tıkladıklarında server çöküyor.

Son zamanlarda bir bug var bende bunu ifşa edeceğim. StealChest hilesi sayesinde tamamen kapanıyor server. Yani hızlı sağ tıklayınca da gidiyor burada nereye tıklıyorlar bir GUI'ye shopkeeper'a ya da kasa GUI'sine sağ tıklandığı zaman hızlıca eşyaları envantere aldığı zaman sunucu crash yiyor...
  8. BlackKpoT

Yardım 1.12.2 dünyasını 1.8.8 sunucusuna sorunsuz aktarma mümkün mü?

ASkyBlock mapini 1.8 sunucusuna taşımak istiyorum. Kendi locahost'umda denedim ama chestteki eşyalar gitti onun haricinde bir sorun yok bloklar duruyor. Chestlerdeki eşyalarında kalmasını istiyorum. Aslında //copy allchest tarzı bir şey siz anlamışsınızdır. Öyle bir komut var ise kopyalaıp 1.8 e...
  9. BlackKpoT

Yardım E5-2697v2 gibi bir işlemcide bile TPS sorunu.

Çok tuhaf, aklım almıyor, gözüme uyku girmiyor çıldırmak üzereyim. Elimde piyasanın en iyilerinden olan E5-2697v2 işlemcili bir VPS sunucum var. VPS olmasına rağmen 16 GB RAM olmasına rağmen E5 2697 v2 olmasına rağmen ben 85 online da 9 TPS alıyorum. Timings...
  10. BlackKpoT

creation.keyubu.com ➤ Emek Survival - [1.8 - 1.12.2] Uzun Soluklu - P2W Değil - Yeni Açıldı! - Anti-Xray

Creation bir Minecraft Sunucu Sahibinin eseridir. Eser diyorum çünkü üstünde çok fazla vakit harcanmış gerçek bir eser ortaya koymayı amaçlayan bir sunucudur. Sunucularımız tamamen emektir. Kolaylığa yer verilmemiştir. Bugün sizlere Survival sunucumuzu tanıtacağım. Direkt dalıyorum abi...
  11. BlackKpoT

BungeeCord Sorunu

Arkadaşlar BungeeCord kurduğum sunucuda oyunlara giriş sorunu yaşıyorum. Skyblock'a bağlanırken bu hatayı alıyorum: (Portlar ve IP adresi doğru) Nasıl çözerim?
  12. BlackKpoT

TPS (Lag) Sorunu 2

Bir Timings raporum var. Entityleri nasıl kısarım? https://timings.aikar.co/?id=bc0119ea6cfd4e1fb78c181471acbfc4
  13. BlackKpoT

Yardım TPS (Lag) Sorunu

Sunucumuz Batihost üzerinde E5 işlemcili 7GB RAM e sahip bir sunucu. Ortalama 50 oyuncuyu taşıyamıyoruz. CPU kullanımı: viev-distance: gibi bütün paper.yml, spigot.yml, server.yml ayarlarını kıstım düşürdüm. Hatta hayvanlar hareket etmiyor şu anda. Hopperlar neredeyse 10 saniyede bir item...
  14. BlackKpoT

play.CreationIsMine.com > 2.Sezon - Emek Skyblock - 1.8 - 1.12.2 - Açılış Tarihi: 31.07.2020

CREATION 5.3 YAMASI Oyunun ada üye sınırını 6 ya yükseltebilirsiniz. Diyelim 4 kişilik bir takımsınız ve dördünüz de Kömür Aşamasına eriştiniz adanıza 1 kişi daha alabilirsiniz yani 5 yapabilirsiniz. Diyelim Demir oldunuz adanıza 2 kişi daha alıp 6 kişi olabileceksiniz. Diyelim adada 5...